• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
na slovensku, pojištovna dala 20 000,-skk a zbytek my! metoda ICSi je dost drahá a také PK a máš to
4. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady je ale denis icsi taky drahé, my ho neměli, ale asi 6000kc se plati, takze ono to tak vychází...
4. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já platila 12000, ale měla jsem při ET jen jedno embryo, lepší léky (gonal), prodlouženou kultivaci. a zamrazení embryí, tot vse.
4. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to spočítáš jedno druhé a je to celkem slušná pálka :grinning:
4. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted ket me stal 8500, protoze jsme meli hatching na 1embryo,a stejne tedy k nicemu.
4. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo je to des,ale potom když to výjde s je to paráda a ani si na to nevzpomeneš
4. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda denis
4. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co bysme pro dětičky neudělaly, že jo :sunglasses:
4. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo,ješte je ani nemáme a co to stojí :grinning: :grinning: a co to bude ješte potom????
4. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě!
4. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme šťastné,žejim mužem vše dát!!!
4. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máte pravdu člověk by pro ně udělal všechno :slight_smile:
4. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky holky, tak nám přibývájí nové dušičky, vítám vás v diskusi.

Právě mi odjela tchýně. Už jsem si myšlela, že nevypadne. Seděla mi tu od rána. :wink:

kacko a sophi už se koukaly na ten odkaz co jsem posílala včera?
4. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
denisko mám dotaz: mamka mi přinesla buchty s mákem a do máku dala špetku skořice. Myslíš, že by to mohlo poškodit když bych si je dala?
4. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medenecek
špetka skorice??? to snad né, jde tam o makové buchty preci, to bych asi nerešila,dej si :astonished:
4. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no říkala, že do nádivky dala trošku skořice. Já už jsem z těch zákazů co se může a nemůže šílená. :wink:
nechci si nějak uškodit, to by mě mrzelo.
Taky říkala, že ona v těhotenství dlabala všechno a dokonce rumové pralinky, které byly dříve plněny opravdu rumem ne náhražkou a všechno v pohodě, akorát přemýšlím proč mám já kladný vztah k alkoholu. :wink:
4. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medi, no to je dobrá otázka, že by pro pralinky :grinning: :grinning: :grinning:
jo také se hlídám,ale maminky mají pravdu,ony to tak neprehánely,ale zase pravda, my se více sledujeme i díky IVF!!!!
4. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa vas opytat, kolko embryi ste si nechali vlozit? sama stojim pred tym rozhodnutim a neviem, ako sa rozhodnut, ci jedno alebo dve :slight_smile: je to moje prve ivf :slight_smile:
4. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporučam dve. často to dopadne tak, že sa chytí len jendo, a dvojčatá sa v najhoršom dajú zvládnuť a máš je jedným vrzom :slight_smile:
4. nov 2009 o 18:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně tak jak říká lucia taky doporučuji dvě, mě osobně vkládali dvě a chytlo se jen jedno přeji hodně štěstí

medeneceku na ty stránky jsem koukala už jsem psala i doktorovi který ty kapky vymyslel. Napsala jsem mu náš problém a co by doporučil tak uvidím čekám na odpověď
4. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
4. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsem si dávala dve a mám jedno.....
4. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
já si tak nechala zavádět dvě. První KET mi 2, nechytlo se ani jedno a při druhém taky dvě, něco se chytlo, ale zatím nevím co. To budu vědět v pondělí. :slight_smile:
4. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak už jsem spořádala 5 buchet. Skořice, ne skořice :wink:
Neodolala jsem, tak nádherně tady voní a moje máma je ta nejlepší kuchařka na světě.
Takový buchty umí jen ona a naše babča. :wink:
Až dotáhne muž domů, nezbude na pekáči ani jedna. Sežere je na posezení. :wink:
4. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se máš, takové makové buchty hmmmmm
trochu jsem sčučla TV,mnž se vrátil domu z práce v podráždeném stavu, neboť jim neplatí zákazky a tudíž nemá výplatu a to se táhne už asi pul roku a štve hota korupce a politikarení,ale co už, tak sjem radeji ticho a nic neríkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia,taky se přimlouvám za dvě, dali mi dvě, zůstalo jedno
4. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofie, a mě dali jedno a neměla jsem nic, ted i dvě a neměla jsem nic. takže už jdu jedině do dvou!! a jak já se bála dvojčat, to jsem byla ale pitomá :frowning2:
4. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!!!
sophiejane
také jsem se bála dvojčat a ted jsem ráda jednomu i a to stále nervním,aby se tam udrželo,ješteže mám zítra to sono!!!!!!!!!!!!!!
jsem také ted už pro dve.
ale oni i doktori se bojí dvojčat , tak to nejsme až tak sophiejane
pitomé,ono to prináší prec nejaké úskalí....
jinak krásný den, sníh se topi......
5. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci se jen zeptat. Jsem 13dní po Et a test je stále čistě negativní. Myslíte si, že je ještě šance?
5. nov 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edvi
šance je vždy!!!!! jsou holky co stále nic a potom na 14, 15, den // tak zkus i zítra ,držím palec!!!!!!!
5. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok