• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Ahoj LUCIE!
Jsem ráda,že jsi se ozvala, jo venku je moc hezky,ale já mám vycházky časove omezené a tak nechci riskovat. Já se mám dobre a myslím, že bublinka snad také, jak nejsem delší dobu na UTZ, jsem nesvá,aby tam porád byly :grinning:
Jinak se cítím úplne normálne až mne nekdynapadne, jaké je to neskutečné být tehotná!!!!! A jestli to je vubec pravda :sweat_smile:
25. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já netestuju, protože si řikám, že takhle je stále nějaká naděje. A taky proto, že tu nemam test ;)
Jinak dopoledne to bylo jen hnědé špinění, teď větší červené sraženiny - nechci si nic nalhávat a svoje tělo taky trochu znam. Poslední dobou jsou měla ms poměrně slabou a krátkou, takže když k tomu připočtu tlumící účinek Utroše, tak to opravdu růžově nevidim. :unamused:
Ale byla sem venku, je krásně - takže původní plán, že taky upeču nějaké cukroví sem zatím jaxi nestihla.
My jsme v CARu někdy od jara - prošla sem 5 IUI ve 4 cyklech, ale bylo to je protahování agonie - navíc se střídali doktoři, trochu mi přišlo, že neví, co s náma, tak to zkouší - standardizovaný postup.
Měla sem prodlouženou první fázi cyklu, kvůli stimulaci - odběr byl až 21. den, ET 25., takže dneska už je to (uf, skoro bych potřebovala kalkulačku) 37.
25. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava
tak to máš pevné nervy, nevím jak bych to zvládala a to mi všichni tvrdí jak jsem silná!!!!!
37 je vek????
25. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne vek, už jsem ochopila, to jsou dny po ET!!!!!! to víš, matematické dítko! :grinning:
25. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevim, jestli jou to pevné nervy - vzhledem k tomu, že tu nemám test a jsem ve vísce s 5 obyvateli a ani nevim, kde je tu nějaká lékárna (ale asi vedle v té větší - ale to mne do teď nenapadlo) a tátovi to nechci říkat, tak mi nic jiného nezbývá :D
S tím věkem to bylo vtipný, ale taky to není úplně mimo - ikdyž ještě pár let.
Denis ty jsi doma nebo chodíš pracovat? a co děláš?
25. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj, že kdybych ho tu měla, že bych ho ještě nepoužila :sunglasses:
25. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava
jsem doma od 16. zárí a miniimálne do 14.prosince ješte budu, to je do 12tt a potom bych chtela nastoupit do práce! uvidím co rekne doktor....necháme se prekvapit! hele,ale na to, že jsi na samote u lese, je super ,že máš net :grinning:
já jsem GIS pracovník u armády. a ty?
25. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky zdravím:slight_smile:) ty jo já jsem fakt vtipná, pořád si říkám, že nikdo nepíše a já trupka jsem byla pořád na 39 stránce diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsem ti teď vtipně dala 40. stranu a koukám :grinning: :grinning: :grinning: Tak já jsem dneska pekla, ale jenom jeden druh, zitra budu pokracovat :wink:
25. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik
klid, toto se mi stává bežne :grinning: :grinning: to je prepracovanost :slight_smile:
co jsi pekla!
holky vy mne snad presvedčíte i na cukroví :slight_smile:
25. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to jo, ja jsem fakt přepracovaná, :grinning: :grinning: :grinning: , dneska jsem pekla, van. rohliky a zitra coko pracny, zbytek o vikendu s manželem, bylo to super, krasne to tu vonělo vánocema a venku 14 stupňů :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo i u nás bylo 14,jako na jare!!!!
to už pečeš na vánoce???? to by se u nás do vánoc asi neohrálo :astonished:
25. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na vánoce peču:slight_smile:) musím to schovat aby to vydrželo:slight_smile:)))
25. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to obdivuji!!!!! priznávám se bez mučení, že na vánoce jsem cukroví ješte nepekla, vždy nejak fásnu od mamky :grinning:
ale už bych se mela neco naučit, když už bude bublinkana svete :grinning:
25. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabu - to máš na pečení úplně stejný plán jako já - rohlíky pro bráchu a tátu a pracny pro muže; ostatní taky nafasuju - ale teď už to vidím nejdřív na víkend a to se řiká doví jestli. nějak ten rok utekl, ten čas si dělá co chce - občas letí a pak se zas příšerně vleče.
Ale moc dobře si pamatuju, jak sem si vloni a pak na Silvestra dávala závazek, že v lednu, nejdýl v únoru budu těhule :rolling_eyes:

denis: Učim na vejšce ne fildě - sociologii a mediální studia - teď jsme akorát v půli semestru, tak bych se potřebovala vrátit, abych ještě něco stihla - mám jen 4 dny v týdnu - cca 3 hoďky denně, tak to je vpohodě.
25. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to zní super slaava! a plánuješ se vrátit?
25. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: co myslíš?
vrátit do práce - no mám závazek už na tuhle sobotu a pak bych chtěla dotáhnout te´d tři týdne do vánoc, a pak už je zkouškové - což tedy znamená přečíst spousty diplomek a napsat na ně posudky, opravit kvanta testů, ale to se dá dělat "v posteli" - jen odsedět pár dnů u státnic a do půlky února je volno ;) = což v praxi znamená čas na nějakou vědeckou práci, která se během semestru totálně nestíhá, psaní článků, konference a pod.
25. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já už test nepotřebuju - už je to jasný, mně to nevyšlo. Ať vám to dopadne líp.
25. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne slaavi to ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to moc lito, a to přišla plně MS? test si v pondělí určitě udělej..
25. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava to snad ne i mě je to moc líto :frowning2: ale pokud se ti ta mrcha nerozjede plně tak si test stejně udělej
25. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!!!!
Slaava
tak nic????? nezastavilo se to trochu?????? svine jedna červená!!!!!
26. nov 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všem. Ty jsi ranní ptáče denis.. v 7:20 jsem měla ještě půlnoc :slight_smile: pokouším se spát co nejdéle , aby mi ten den čekání co nejrychleji utekl :wink:
26. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v 7:20 jsem bla už dve hodiny vzhuru!!!!!! :slight_smile:
také delám vše možné aby mi den utekl nejak plodne a zajímave, tak sjem se dnes pustila do úklidu,ale delám to na etapy, neboť mne nejak bolí vaječníky a to fest a mám nejaký blbý výtok a to mne štve!!!!
26. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :fearful: no tak to jsem fakt měla půlnoc, já budu dneska zase péct cukroví ale jinak nevím co budu dělat :unamused: potřebovala bch umýt okna, ale to se docela bojím, asi to nechám na manžela :sweat_smile: Tak to s tím uklidem moc nepřeháněj, když ti není úplně nejlíp.
26. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem polehoučku uklidila a i píchání ustálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to chtelo pohyb. a ty ty okna určite nech tak!!!!i kdyby nebyla umytá, svet se nezborí!
včera jste mne s tím pečením úplne zmátly,holky.
snad se od príštího týdne také do necoho pustím, bude to prvotina,ale možná výjde :grinning:
26. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já se jdu taky trochu hýbat, jdu dát prádlo do pračky :grinning: a pustím se do toho pečení, tak zatím a přeji hezký úklid :sweat_smile: - do cukroví se určitě dej, je to příjemný a když to člověk nespálí, jako já minulý rok :grinning: tak z toho má velkou radost.
26. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dík za povzbuzeí,jdu nastudovat recepty,ale nejdrív pujdu ven....zatím ahoj a snad v podvečer na prečtenou!!!
26. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis je tu dobrá stránka a všetky recepty sú video tak vidíš aj postup Mož poznáš www.ekucharka.net je to super.
26. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, bohužel je to čim dál horší, v noci sem skoro nespala a teď mám zimnici. a hlavně vůbec nemám sílu do toho jít znovu. Snad to časem bude lepší. Co nového u vás? Mně sou teď vánoce dost ukradený.
26. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky slaava, ten test si v pondělí určo udělej, mohlo se pustit jen jedno. Naprosto chápu tvoje pocity, v červenci se mi taky pokus nepovedl a měla jsem stejné myšlenky, že už tam nikdy nepůjdu, že jsem prostě ta nejhorší a tak:( Přejde to uvidíš, bude líp. Musíme si prostě říkat, že tam bylo něco špatně a proto šlo pryč. Slaava jsme ženský a jsme silný, ale vím jak se cítíš.
26. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava
gabulik mi bere slova z úst!!!!! má stoprocentne pravdu! hlavu vzhuru!!!!! a je fakt, že mohlo odejít jen jedno, u mne to takový prubeh sice nemelo,ale švagrová na tom byla podbne jako ty a ted má doma holku!!!
26. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok