Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

inza
28. nov 2009

to gabulik77: jo ja vim ze i KET ma vcelku dobrou uspesnost. Ja se chci jeste domluvit s dr. na tom ze kdyz nevyselo prvni ivf zda by nebylo dobre treba udelat imuno a genetiku. 😉

gabulik77
28. nov 2009

ja to měla taky druhý pokus, první ET nevyšel a to mi dávali jen 1 emb.

inza
28. nov 2009

to gabulik77 : tak to me davali 2 a ani jednomu se nechtelo zustat 😀

andysok
28. nov 2009

inza aj mne davali dve....no som v cakani som len 6 den po ET.....manzel ma slayb spermiogram, ak sa mozem opytat vy ste mali daky aj iny problem, alebo nevysvetlitelnny, teda proste sa nedarilo? dakujem

inza
28. nov 2009

to andysok: manza taky nemel spermio nic moc a tak jsme jeste meli ICSI 😉 a stejne to nepomohlo 😒

andysok
28. nov 2009

to inza 🙂 : no aj my sme mali IVF ISCI formou.......a cakame Uff

inza
28. nov 2009

to andysok: to dopadne dobre a bude vanocni darek 😀

andysok
28. nov 2009

no to by teda byl darek, 🙂 🙂 🙂 v kutiku duse doufam 😉

inza
28. nov 2009

to andysok: tak doufej naplno 😀 . No my nejdrive v pristim roce

andysok
28. nov 2009

to inza : mozem sa este nieco opytat? ty si zistila ze sa ani jedno z embryii neujalo po 14 dnoch vysetrenim krvy?

inza
28. nov 2009

to andysok : ne ja ani uz pak na krev nesla. prisla mrcha 😀 a tt byl taky negativni

andysok
28. nov 2009

to inza > dakujem.....budeme dufat aj vy aj my ak nie teraz tak snad neskor .....🙂

slaava
28. nov 2009

gabu - gratuluju!!! kolikátý to byl pokus?
berem tě jako důkaz, že to funguje ;)

gabulik77
28. nov 2009

ahoj slaava, byl to můj druhý pokus, první ET nevyše a teď to vyšlo na KET, měla jsem zavedené dvě. Vůbec jsem ráno nechápala a nevěřila vlastním očím, i když mám před sebou ještě dlouhou cestu. Doufám, že dalším důkazem budeš ty.

andysok
28. nov 2009

gabuli a ake si mala prizanyk pocas 14 dni? teda ak mozem sa opytat

gabulik77
28. nov 2009

ahoj andysok, vůbec mi to nevadí, ptala jsem se přesně tak taky, chtěla jsem vědět co nejvíce věcí, od 8 dne od KET jsem měla střídavě bolesti v podbřišku a píchání, ale trochu jiné než když má přijít MS a boleli mi prsa. obojí trvá do teď a myslím, že ještě trvat bude 🙂

andysok
28. nov 2009

gabuli....dakujem ja som 6 den, ale rpsia ma boli uz od druheho co tretieho dna , aj bradavky mam ine, aj ma obcas picha v brusku a mam ho zdute, na obed mavam zvysenu teplotu, len sa bojim, aby to nebola len reakcia na utrogestan alebo co 🙂

gabulik77
28. nov 2009

andysok: nevím jestli to může být po utrogestanu, já ho beru nyní již po čtvrté, byla jsem 2x na IUI, 1x ET a nyní KET a nikdy jsem tyto příznaky jako teď neměla, vždycky to byly příznaky jako před MS a ta se taky vždy v termínu nebo ještě dřív dostavila.

andysok
28. nov 2009

takze vlastne........glg slinka.......mam tomu rozumiet , ze......mozno sa to uhniezdilo????? 🙂

andysok
28. nov 2009

teplotu si si asi nemerala ze? 😀 joooj mam zasa malinkuuuuuuu nadej 🙂

gabulik77
28. nov 2009

myslím, že se to klidně mohlo uhnizdit ale test bych dělala až tak 12 den, teplotu jsem si zvedave merila ve ctvrtek, ale měla jsem 36,4 takže vubec ne zvýšenou.

andysok
28. nov 2009

veriiiiim, verim, ved uvidimo drzime si vsetci palcoky 🙂 ja uz radcej nemyslim 😎

gabulik77
28. nov 2009

urcitě musíš věřit, naděje je tu až do konce 🙂 🙂 🙂 , myslela jsem si taky že to nevyjde a o to víc jsem byla překvapená, budu držet všechny palečky co mám.

andysok
28. nov 2009

mameslaby spermiogram...tak verim ze tie dve embryjka ktore prezili preziju aj u mna v brusku 🙂 este raz dakujem moc moc krat za podporu, vsetci ju tu potrebujeme 🙂

gabulik77
28. nov 2009

vubec není zač, i já potřebuji podporu, bude to ještě dlouhá cesta. Dobrou noc.

andysok
28. nov 2009

aj tebe sladke sny :-_ 😔

denis19
29. nov 2009

Ahoj holky!!!!
gabulik77
GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 paráda. včera jsem se nedostala na net, byli jsme u našich a ti se dali do rekonstrukce prízemí, ikdyž nevím proč a tak sjem se snažila býti i nápomocná!!!!!!!!!
Je to famozní ,že to vyšlo, ted užjen počkat na UTZ, že kolik jich tam je 😲 😲 😲 😲

andysok
tobe držím drápek a kdy máš testování?????

slaava
29. nov 2009

Brýtro,,
tak my vážně nic - u nás je ten test (už tu přes rok leží) vážně tak nepotřebný, že mu pomalu prochází expirace.
Tak ostatním pěknou neděli, já si jdu najít nějakou práci, abych se nezbláznila.

andysok
29. nov 2009

denis : nooo ja mam ist an krv 7.12.09 t.j.14 den po ET.... a kolko ti vkladali???? jooooj ci sa tesiiiim ked sa to niekomu podariiiiiiiiiiiii 🙂

denis19
29. nov 2009

andysok
mne transferovali dve a mám živé jedno, díky bohu i za to!!!!!
no tak udelej test na 10-11den, dnešek je fakt brzo....aby jsi nebyla zbytečne smutná tech pár dní, chodíš do iscaru???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre