Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
29. nov 2009

slaava
nezbázniš, pujdeš dál a to proto , že te čeká neco lepšího!!!!

gabulik77
29. nov 2009

ahojky denis, díky moc, na UZ jdu 7. tak jsem taky zvědava, kolik jich tam bude 😅
slava hnedle začněte planovat další a denis má pravdu, hned se budeš těšit na něco nového, uvidíš.

andysok
29. nov 2009

denis : ano ano chodim do iscaru., dr.durechova...ak sa nezadari toto, nemame ani zmratene 😢 A ty si mala asi dake normalne priznaky az po vynechani menzesu, ze?

bobik77
29. nov 2009

andysok a ja mam kontrolu vtedy ako ty...minule som testovala už piaty deň ...aj teraz už idem kupiť test, podľa mňa ak sa niečo uchytilo tak to bude vidieť

andysok
29. nov 2009

bobik : ja som dlho premyslala ci si dam test aj skor, ale vlastne 2.12. by som mala dostat menzes, cize uvidim tak ci tak, nebudem si kupovat test radcej, vydrzim to, ved nic tym neovplyvnim..... 🙂ach jaj toto cakanie je hroza, som doma na PN v klude lebo mam dost stresujucu robotku takze lezim a oddychujem (pre nahodu) 🙂

bobik77
29. nov 2009

bože ja som teraz z toho fakt na prášky, hlavne kvôli tomu, že viem že už zmrazené nemam žiadne ☹ Veľmi si prajem aby sa z tých troch uchytilo aspoň jedno.... Ja idem kupit test, šak čo...aj tak je to tak ako to má byť a si myslím že testy sú už tak citlivé...že ukážu aj tak skoro

andysok
29. nov 2009

bobik: a dnes si ides kupit? joj ci som teda zvedavaaaaa , mna aj muz nahovaraa aby som nespekulovala ....a am pravdu...... a mozem sa opytat bobik? vy ste mali aky problem? u nas z mojej strany - jeden vajecnik neprechodny ale o to ani nejde manzel ma pomale a malo spermii ...tiez nemam zmrazene ☹ a mam dve ved vies....

denis19
29. nov 2009

jo testy jsou už dnes dosti citlivé, tak držím palec bobik....
andysok
nerozumím tvé otázce, jak jsi to myslela s tema normálníma príznakama až po vynechání MS????? asi mi to v nedeli nemyslí.
a durechovu si dost chválí, že???

bobik77
29. nov 2009

denis a ty do akého centra chodíš?Vidím že ty si už tehu 🙂

denis19
29. nov 2009

Chodím do HELIOSu v MArtine a všem to vrele odporučuji, je to tam jak v pohádce!!!!

andysok
29. nov 2009

denis : pytala som sa kedy si zacala mat priznaky tehotenstva 🙂 ze asi standardne po vynechani MS, teda napriklad, zle od zaludka a tak....ci si mala dake jasnejsie priznaky aj pocas tych 14 dni 🙂 viem ze sa stale tocime okolo toho isteho ale chapme sa, tie co sme v ocakavani sa neustale sledujeme 🙂 . Co sa tyka DR. Durechovej nemozem povedat ani jedno zle slovo aj s klinikou som nesmierne spokojna 🙂

denis19
29. nov 2009

andysok
ahááá 😀
popravde rečeno, necítila jsem nic, jen takové pnutí v briše, jako po fitku,kdejsem nebyla 😀 a napnuté prsa, zle mi vubec nebylo,ani nic s chutema a tak, takže popravde, jsem to ani netušila, jen jsem neskutečne verila, že to vyšlo! v tomto veku mi už ani nic jiného nezustavalo 😀 jo a jdenu noc jsem mela neskutečné kreče v briše, bolesti, pocit omdlení , prujem a zvracení žluče a to jsem si myslela, že je teda všemu konec a nakonec jsem se následne dozvedela, že vzhledem k tomu, že jsem mela špatne otočenou maternicu, že se mi otáčela, tak aby to bylo v poradku 🙂

andysok
29. nov 2009

🙂 tak uvidimo, nic ine mi a nam nezostava len dufat a cakat 🙂 v kazdom pripade drzim palce tvojej alebo tvojmu babatku 🙂

denis19
29. nov 2009

jasan, uvidíme, jak ty tak i já, že co se deje, já mám 11. decembra I. poradnu u odvodnícho gynekologa, tak jsem zvedavá co se tam bude dít a jak velká už bude bublinka 😝

gabulik77
29. nov 2009

andysok, poridavam se k denise, presně jsem prožila jednu noc, kdy jsem měla hrozné křeče do břicha a to jsem taky myslela, že je konečná, jinak průjem mám taky často, chutě žádné, možná naopak, nemám chuť vůbec na nic.
denis ani teď se to ještě neobjevily nějaké chutě, a co to břicho pořád stejné tlaky?

gabulik77
29. nov 2009

denis: ještě bych se tě chtěla zeptat, ten první UTZ wse dělá přes břicho nebo vnitřní? vůbec tohle nevím, hele a byl tam s tebou manžel?

denis19
29. nov 2009

gabulik
první i druhé UTZ mi delali vaginálne, byl tam i mnž, první bylo potvrzení tehu a uvidení gestakčního váčku a ten druhý UTZ to bylo už i poslouchání srdíčka a to v 8 tt a stále v CARu, potom mne už odpravili k svému gynekologovi, ten mi udelal první vyšetrení, vaginální sono, stery, kultivaci a krev a od té doby nic, to vše se událo ješte v 8 tt a ted už jen I. poradne a to mám 11. prosince a to budu v 12tt + 3dny 😀 a to predpokládám, že už bude UTZ jen pres bríško....

denis19
29. nov 2009

teda ne to budu ve 13tt 😉

andysok
29. nov 2009

viete nad cim si lamem hlavu? embryologicka pri transfere povedala ze ki vlozili jedno dvoj a jedno trojbunkove embryio......od kedy existuje trojbunkove embyo, manzel aj potom volalz embryologoma ten mu tiez povedal to iste ...jedno dvoja jedno troj.....neviete mi to niekto vysvetlit? dakuejm

denis19
29. nov 2009

andysok
tak to já netuším, biologie už byla velice dávno, jako jde ti asi o to, že je trojbuňkové ? a teoreticky by melo být vždy párne? no nevím,ale jak tak sledji tak jsi asi nemela PK,že???

gabulik77
29. nov 2009

děkuji moc za info denis, hele a z toho prního už poznají zda je tam jedno nebo dvě?

andysok
29. nov 2009

denis .....asi som mimo ale nezapina mi co je to PK....

andysok
29. nov 2009

aha PK je rpedlzena kultivacia.....nie nemala som PK a aako takl rozmyslam....preco to niekomu robia a niekomu nie...mne to ani na vyber nedali.....

denis19
29. nov 2009

gabulik jo dá se to poznat už na prvním sonu,ale u mne to nevideli, videli jen jedno a nakonec tam byli dve 😝

no PK je ta prodloužená kultivace a v Martine ji delají automaticky, pokud si ji teda zaplatíš 😀 a je tam vetší šance na uhnízdení mimča 😀 nevím proč ti ji nenabídli, možná to vaše centrum nedelá, je na to treba speciální inkubátor

andysok
29. nov 2009

nie kamoske to ponukli aj si to dala....... tak nechapem

denis19
29. nov 2009

hm, tak to je divné, asi je treba se na vše ptát, jen kdyby človek vedel co vše je možné!!!!!!

gabulik77
29. nov 2009

denis a ty jsi měla tedy dve a pak na druhém viděli jen jedno?? kolik tedy čekáš mimi?? jsem z toho zmatená, to je ta neděle, teď jsem si myla hlavu, tak jestli jsem to s tím mytím nepřehnala a nevzala to i z mozkem 😀 😀

gabulik77
29. nov 2009

samozřejmě jsem chtěla napsat: "s mozkem", koukám, že je to se mnou opravdu dnes špatné 😝

denis19
29. nov 2009

no, na prvním sonu, po 14 dnech ET mi dr videl jedno a krev potvrdila tehul, potom jsem mela další sono za dva týdny či tri, to si už presne nejak nepamatuji a to je sono, jak se ríká akce srdíčko, tak také videl a slyšel jedno, potom jsem mela v 8 tt návštevu už obvodního a ten tam videl dva gastační váčky,ale v tom jednom nebyl život. ale jinak by se to melo dát videt již na tom prvním sone, co mi ríkal dr.

lucifuk7
29. nov 2009

Caute baby, mozem sa ppripojit: mala z Vas niekto po IVF prvy test negativny a druhy pozitivny?

to je totiz moj pripaf, ze prvy mam negativny a zajtra idem na druhy, tak ci mozem dufat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre