Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
4. dec 2009

jasan, i já jsem na tom tak první a poslední a hotovo!!!!! je mi jasné podruhé už rodit nebudu, preci je tu i vek,ale nelituji, že jsem se rozhoupali relativne v hodine dvanásté,jsem takto spokojená

gabikri
4. dec 2009

denis : tak snad to klapne i mně 😵 😵 😵 Musím letět..zatím ahoooj a dám vědět 😉

denis19
4. dec 2009

ahoj....

gabulik77
4. dec 2009

ahojda holky, nebyla jsem doma.
gabikri, presně ohledně té noční můry (křeče, průjem) jsem se zde holkám taky zmiňovala a to asi 8 nebo devátý den po KET, měla jsem přesně to samé, akorát jsem nezvracela, myslím že přímo denis mě tu uklidnovala, že to nic není, že se právě naopak zavrtává🙂) už si to přesně napamatuji. Myslela jsem taky že přijde mrcha a ono nic 🙂 takže to bude určo super 😀 😀 😀 budu moc držet palce,.
denis ja dneska jezdila taky s mnž. takže mi to pěkně uteklo, už začínám být trochu nervozní, v pondělí jdu na UTZ, tak doufám, že bude všechno v poho.

denis19
4. dec 2009

gabulik
závidím Ti ten UTZ už v pondelí, já až v pátek ☹ a chápu i tvou nervozitu,ale neboj je to normální ,ale zbytečné 😀
také jsem nervozní pred UTZ,aby tam ta bublinka byla 😀 😀 😀
i jste si neco koupili???? já ten sjíždím stránku http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/body/
a nekteré vecičky se mi tam moc líbí 😢 ale ješte nekupuji!!!!

gabulik77
4. dec 2009

denis nic jsme nekupovali, jezdila jsem s nim pracovně 🙂 jen jeden dárek pro mnž. jsem koupila, ale žádné překvápko, musel mi poradit🙂) věcičky jsou krásné a koukala jsem, že za dobrý penízky 🙂 ale je to opravdu hodně brzo 🙂

denis19
4. dec 2009

gabulik, dorazila mi kámoška z Bratislavy, tak to balím. preji krásný večer a užívej víkemdu v klidu, ať není bublinka(y) stresovaná (é) 😀

gabikri
5. dec 2009

gabulik : díky, no je mi celkovně divně, začaly ještě bolet prsa, ale vydržím to do zítra 😉 Jéééžiš to jsou nervy 😝

gabulik77
5. dec 2009

gabikri: no tak bolení prsou, to je taky dobré znamení 🙂 🙂 a mrcha tedy nedorazila? to je super. Já si taky budu ještě před UTZ raději dělat zítra kontrolní testík, tak koukej zítra písnout, budeme držet palečky.

gabikri
5. dec 2009

😒 😒 😒 😒 😒 Holky tak jsem to nevydržela a testla 😒 😒 😒 a není tam nic 😒 Jsem dnes 10 den po ET,
tedy když počítám den ET tak 11tý. Stalo se někomu, že byl test negativní a přesto byla těhu??

gabulik77
5. dec 2009

gabikri: ještě bych to nezahazovala, může být přeci jenom brzo, zkus to alespoň ten 12 den. Den ET se do toho nepočítá.

gabikri
5. dec 2009

gabulik : no nic jiného mi nezbyde, zkusím si koupit ten mamatest, třeba udělá zázrak 😉 Teď jsem testovala nějakým WOYKOFFem.

gabulik77
5. dec 2009

gabikri: budu moc držet palce.. 🙂

denis19
7. dec 2009

Dbré ránko holky,
gabulik
tak co UTZ??????

gabikri
testovala jsi ješte jednou????

a co jste delalay o víkendu, když jste ani nesplkly na koníkovi????? príprava na vánoce asi co?.....

gabulik77
7. dec 2009

ahojky holky🙂
denis na UTZ jdu až odpoledne, takže ještě nic nevím. Večer dám vědět.

denis19
7. dec 2009

jéjé tak to já jsem napnutá jako guma v gaťách.....
co víkend?

gabulik77
7. dec 2009

ahojky holky🙂
tak denis já se hlásím........u nás jsou bublinky dvě........, v ordinaci jsem byla totálně mimo...zmatená bez výrazu, musím to nějak vstřebat🙂
jinak víkend v klidu, nějaké nakupování, hlavně vánočního stromečku🙂

gabulik77
7. dec 2009

gabikri jak si natom??????

denis19
7. dec 2009

gabulik77
tak to je paráda!!!!! blahopreji, jdeš na to ekonomicky, dve moušky jednou ranou 😲 😲
verím, že jsi zmatená, že to jsi asi nečekala,ale víš jak se to ríká, dvojitá radost, co na to polovička????

gabulik77
7. dec 2009

denis: no polovička je v pohodě, ten to tak neřeší jako já🙂) prostě chlap.....🙂 je v pohodě a vychechtanej🙂

denis19
7. dec 2009

jo to si umím žive predstavit......co rodiče....ti moji byli napjatí, když jsem šla na první UTZ....byla jsem sice pripravena na všechno,ale až ta skutečnost proverí naše pripravení.......jen si vzpomínám, že jsem nebyla vubec napjatá jak jsem tam šla, byla jsem odevzdaná osudu......co takyjiného, že....... 😎 asi by jsi si mela zmenit profil 😀

gabulik77
7. dec 2009

denis: rodiče to ještě nevědi, nevědi ani že jsem byla na dalším pokusu, ani že to vyšlo, natož že jsou tam dvě🙂) chtěla jsem to vydržet, že bych jim to dala pod stromeček, ale uvidím, naši jsou rozvedení a mamka se teď v sobotu vdává a já jdu za svědka, takže asi originálnější svatební dar nikdo mít nebude.... 😀 😀 😀 😀

denis19
8. dec 2009

gabulik, dobré rno,
tak to asi nebude a hnedle i dva!!!! paráda, jen aby to s ní neseklo 😀
jak se cítíš?

a.jka
8. dec 2009

Ahojky holky, snad nevadí, že se vám sem vmísím do debaty? Jsem 6 tý den po ET, je šílený to vydržet s těma nervama, den ode dne je to horší....dneska jsem testla, samozřejmě že nic, mam strach. Holky jak jste to měly s těmi příznaky? já mam teda pěkně nafouklý prsa (konečně nějaká mam), občas mě bolí řicho, jako před MS, tu mam dostat v pátek, ach jo, jsem nervní. Holky a máte nějaké zkušenosti s ISCARE Praha?

gabikri
8. dec 2009

Ahoj, tak bohužel dnes jsem to dostala. Všem moc děkuji za podporu a doufám, že další IVF bude brzo.
Jedu přes svátky na hory, tak snad se tam dám psychicky dohromady 🙂

a.jka: já vím, že to svrbí, ale rozhodně netestuj takhle brzo. a) tam ještě nic nemůže být b) budeš z toho
zbytečně rozhozená..na špatné zprávy je vždycky času dost. Až půjdu na druhé IVF, budu testovat až 14 den 😉

denis19
8. dec 2009

a.jka
no príznaky máš dobrý, jen nedostat mrchu!!!! v pátek tento ji máš dostat, bereš i utroš????
já mela stejné príznaky,testovala jsem 11 den a vyšlo to......6 den po ET je asi brzo na test....

gabikri
to je mi líto......kdy chcešjít na další IVF,máte i snehuláčky????

a.jka
8. dec 2009

Gabikri: Jak jsem tady pročítala diskuzi tak jsem Ti moc držela palečky a úplně cítim jak ti musí být smutno, a jak to bolí, ale vždycky si taky řikam, že všechno je tak, jak to má být, toho se držim....i když je to bolavý mnohdy. Držím palečky na druhý pokus, máš pravdu, jeď na hory a tam si to pořádně užij. A kam jsi chodila do centra?

gabikri
8. dec 2009

denis: sněhuláčky nemám, měla jsme málo vajíček 😒 Proto se docela bojím, aby mě nesměrovali rovnou na darovaná 😒 Na další IVF chci jít co nejdřív to půjde, není čas odkládat.

ajka: Moc držím palce, to čekání je psycho, ale určitě to dobře dopadne. Hlavně pozitivní myšlení!! Chodím do CARu do Apollináře 😉

Jinak na příznaky už nevěřím, já měla příznaků...a nic z toho 😒 Moc jsem se akorát pozorovala 😝

denis19
8. dec 2009

gabikri
a jaká je min doba mezi IVF??? u nás asi tri cykly, co si pamatuji.....
jinak príznaky.....to je težké,ono se to fakt nedá poznat.....až možná ten domácí test

gabikri
8. dec 2009

denis: no doufám že taky tři cykly, já se ještě neptala..tak uvidíme. Pokud tedy bude všechno, tak jak má být. Když jsem šla na první IVF, tak jsem měla na vaječníchách malé cystičky..tak se jeden cyklus odložil a dali mi na to náplasti EXTRAHEXAL a pak to zmizelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre