• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
nebylo tam vůbec nic - úplně bílý.... nechávali jsme si 2
20. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..... myslím, že kdyby se to povedlo, tak už by tam musel být aspoň ten duch :frowning2:
20. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mohl by tam být,ale každé telo reaguje jinak....tu na koníkovi mela jedna holky pozitivní až na 19 den.....
20. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.... no jo, ale já mám testova teď 10.-12.den ET a když to bude neg. tak 14.den, když bude neg. i 14.den, tak mi v CARu řekli, že mám vysadit léky (i kdybych nedostala MS), já bych to vysadila a vlastně to úplně podělala, protože by to mohlo být za 5 dní pozitivní..... :angry:
20. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vám rekli testovat tak brzo???? nám doporučili na 14 den,ale to jsme meli hned i kontrolu v CARu, tak já testla na 11 den....a vyšlo,nebyla úplne fialová čárka,ale byla tam, potom na prvním UTZ mi dr nic nenašel, tak to byl stres,lae krev potvrdila tehul a mela jsem další utz za 5 dní a tam už našel gestační váček....tak každá rada drahá
20. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:cry: :cry: ahoj tak i dnes testík negativní, dnes ještě koupíme a zítra ještě zkusíme ten citlivější a pak asi konec :cry: :cry: to budou smutný vánoce
21. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirenkam
no ješte uvidíš zítra...ikdyž nejaký duch by tam už mohl být, sviňka jedna!!!!!!
21. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky 14. den a test opět negativní :cry: :cry: , tak to už je opravdu špatný :angry:
22. dec 2009 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
volala jsem do CARu mám vysadit léky, abych dostala MS za 14.DC ultrazvuk a asi 20. den kryoembryotransfer - zbylo nám jedno :unamused:
22. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirenkam
a CAR se spoléhá jen na domácí test,hm divné.....ale pokud máte snehuláčka, tak hurá tam s ním :grinning:
22. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dopoledne jsem šla test vyhodit a objevil se tam nějaký stín....., tak jdu zítra na krev.... doufám doufám :wink:
22. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo to se mi stalo také, ženic apotom jsem lovila v koši...tak hodne zdaru nakrvi!!!!!
22. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis , díky no uvidíme, moc s tím nepočítáme, ale bylo by hezký kdyby to tam bylo... :wink:
22. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, všechny moc zdravim:slight_smile:
dlouho jsem nepsala, bylo docela hodne prace:slight_smile:)
mirenkam tak jak dopadla krev, moc držím palce....
holky přeji všem moc krásné vánoce, hodně štěstí, zdraví a pohody..:slight_smile:
denis jak je?
23. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nééé gabulik se nám ozval...tak to budou dokonalé vánoce co???? když jsi se tak dlouho neozvala...co nového????
u nás vše zatím šlape k dokonalosti, bríško ješte neroste,ale bublinka se má určite dobre...co Ty????
23. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krev negativní, ode dneška vysazený léky, čeká se na MS a pak 14. DC ultrazvuk a kolem 20.DC KET - 1 mrazáček :wink:

Holky přeji všem pohodové krásné vánoce :wink:
23. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirenkam...ale máš snehuláčka...tak hlavu vzhuru...také hezké vánoce
23. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirenkam: na KET přeji hodně štěstí a věř že se zadaří:slight_smile:
denis: jsem taky v poho, jen bych prospala celé dny:slight_smile:, snad to bude po tom třetím měsíci lepší.
Takže holky krásné vánoce :slight_smile: :slight_smile: hlavně zdraví a pohodu :slight_smile:
23. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to all: AT VASE VANOCE JSOU PROZARENE POHLEDY OCI, USMEVY, AT ZANECHAJI VASIM SRDCIM STOPY DOTYKU OD NEHY, AT V NOVEM ROCE VAS ZIVOT SE SVETLEM PROZARI, ZDRAVI, LASKA A STESTI VAM V NEM NESCHAZI. :slight_smile:
24. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooojky holky,

všem vám přeju krásné a pohodové strávení vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a plodnost snažilkám v novém roce 2010. Lucie
24. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky dobré ránko......prji krásné vánoční dny, u nás plné dešte, ale nevadí.....
máte hodne dárečku???????

gabulik klid...je to potom už lepší, jak jsem se prehoupla do čtvrtého mesíce, skutečne ten spánek není tak dramatický a hlavne se mi i lépe dýchá.....

preji ješte jednou krásné dny!!!!!!!
25. dec 2009 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
přaji krásný den všem:slight_smile:
denis děkuji za dobrou zprávu, včerejší štědrý večer jsem zalomila v devet hodin, to je fakt síla, už se moc těším na silvestra, myslím že mě bude muset mnž. na půlnoc budit :grinning:
jinak dárečky super, jako každý rok mi manžel připravil překvápko a bylo super, dostala jsem sedící pytel(hrušku), ale suprový, viděli jsme ho na výstvavě hraček a hnedle jsem se do něj zamilovala a včera byl pod stromečkem:slight_smile:) a ostatní dárky byly taky super:slight_smile:) Krásně si užívej svátky Denis
25. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabulik....tak blahopreji k devítihodinovému vánočnímu rekordu...já dopadla stejne a obávám se, že silvestra nevydržím do pulnoci.... :confused:
krásné prekvápko.....super, také jsem to doma mela,ale ted se mi z toho špatne vstává, tak ho nepoužívím apropujčila jsem našim :confused:
25. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooojky děvčata,

jdu vás pozdravit po svátcích. Dřív jsem se sem nedostala, jelikož jsme byli samá návštěva a sami jsme i na návštěvy jezdili... Ještě, že je po svátcích a můžeme se těšit na další :grinning:
Koukám, že s tím spánkem to máme podobné... Já vždy usnu u televize... :sweat_smile: Silvestr určitě bude podobný. Už vim, že mě manžel bude o půlnoci budit... :slight_smile:
Mějte se, přeju krásný den.
29. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj všem.
lucie...tak to máme asi všechny stejné i ty vánoce a i to spaní, já jsem ted vylezla z postele, co jsem si po obede lehla....hruza...jak já se budu starat o mimčo :grinning: :grinning:
jak ase ti vede??????
29. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj všem,
jak zvládáte sváteční pohodu?

já usínám večer u filmu běžně a ani těhotná nejsem...
ale chtzěla jsem se zeptat, tedy spíš těch, co jim také IVF někdy nevyšlo: jak dlouhý jste měly cyklus potom? jak rychle se vrátil do nějaké standardní podoby?
dík a příznivý poslední rok prvního desetiletí :dizzy_face:
29. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slaava
já ti neporadím...ale vím, že holky ríkají, že se jim cyklus prodloužil,asi tak první dva tri a potom už normál, tak posílám jen to co mám načteno :slight_smile:
také preji krásný zbytek roku a úspešný ten další..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to slaava: ja po neuspesnem IVF vcelku normalni, resp soupnuty cca o tri dny
30. dec 2009 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky všem:slight_smile:
slaava, ja po prvnim nepovedenem pokusu měla cyklus úplně v poho jako před tím.

Všem přeji hodně štěstí, zdraví a pohody do příštího roku:slight_smile:
30. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, trochu nám to tu pres svátky vázne, co už s váma.
preji vám krásného silvouše a perfektní nový rok!!!!!!
31. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok