Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

minka051
22. jan 2010

denis vidím že už sa tu rozmýšla nad menami.. no fajn.. Tak to máš dobré že vecičky budeš mať. to je velká pomoc.

denis19
22. jan 2010

ahoj minka...tak co pripravuješ se na brnenskou parádu?????

minka051
22. jan 2010

denis no tak trošku.. Hlavne si musím trochu oddýchnuť lebo v robote teraz pred daňovým obdobím je to o držku. Každý otravuje, každý aby som mu urobila ja lebo nevedia a blá blá blá.. ale ja nie som povinná.Pomôžem ale odtial potial a už je toho moc. Aj tak robám RZD 100 ludom a daňové nech si robí každý sám. Už nech som doma lebo pomaly nestíham ani to čo ozaj musím.

denis19
22. jan 2010

no minka...tak brzdi...máš jiné priority a šup na PN!!!!!

krivka5
22. jan 2010

edvi,tak to sme spolucakatelky 🙂 ja som uz 5 den po ET a zatial som nedostala mrsku ale ani nemam ziadne bolenia a nevolnosti,len dnes ma od rana nejak boli hlava.Tabletku si pre istotu nedam,radsej to vydrzim snad to prejde samo.Ja som mala 6dnovu kultivaciu a z 8 embryjok ostali dve.Jedno na 1 a druhe dvojockove a mam ich v brusku obe .Do mrazacika neostalo,ale verim ze ani netreba.Velmi ma tesi ked vidim kolkym zenickam to vyslo na prvy krát.Tak len verit a cakat.Drzim palce 😉

edvi
22. jan 2010

Krivko já byla na ET v úterý, takže jsem 3dny po. Kultivaci jsme měli 4denní a ze 14 vajíček 7 embryjek, takže mám ještě 5 zmražených. Což je pro úspěch. Doufám, že je už taky nebudu potřebovat. 😉 Tohle je druhé ivf. Po tom prvním mi taky zbyly jen 2 embryjka ale ty se bohužel nechytly.
Tak si můžem držet palce🙂

gabulik77
22. jan 2010

Denis Karolína má v ČR svátek 14. července 🙂) No tak to už máte opravdu přePetrováno 😀 😀 😀 Taky dostanu hodně věcí od sousedky, má 3letou dceru a 1,5letého syna a osm pytlů oblečení v garáži 😀 😀 😀 tak se mám na co těšit, ale něco nového určo koupíme 🙂

vika34
22. jan 2010

ahojte ja som mala ET 17.1. z 12 vajok sa oplodnilo 9 a mali sme PK vkladali mi po 5 dňoch a zostalo mi 6 dve vložili a 4 zamrazili,je to moje 3 IVF ,teda posledné
držím palce všetkým čakatelkám

luly3
22. jan 2010

poradím vám spravte si tehotenske testy 😀 😀 😀
a držím palce nech su //

vika34
22. jan 2010

luly ešte nič neukáže srandistka 😅

krivka5
23. jan 2010

edvi,vika,
tak ste moje spolucakatelky.a mate uz nejake vedlajsie pocity?mne sa zda ze ma uz aj prsia prestali boliet.
vika ja som bola 18.1. na ET.budes si robit test?kde chodis?ja do heliosu.ja som mala 10 vajok oplodnili 8 a vydrzali dve ktore mam v brusku.mraziaciky ziadne.a som prvy a asi aj posledny krat na ivf lebo mam v aprili 39.tak verim ze mi to urcite vyjde.drzim palce vsekym cakatelkam a aj buducim mamickam 🙂

denis19
23. jan 2010

Dobré ránko holky.... 🙂
gabulik tak to máš také super pomoc od sousedky 🙂 neco svého nového se musí pro mimčo koupit to je úplne jasné 🙂 také stále po nečem koukám,ale už jen koukám, koupila jsem si pár bodýček a triček,ale stačí, zesumarizuji, co se mi sem dostane darem a potom se zarídíme 🙂 🙂
krivka...ty nemužeš spát????? 🙂 🙂
čekatelky držím vám palec ať tam jsou hnedle//. kdy chcete testovat,jako po kolika dnech?????

edvi
23. jan 2010

Viko, Krivko já tak celkem nic nepozoruju, to že mám nateklé prsa přisuzuju spíš stimulaci a je to u mě celkem normální stav po ovulaci. Čas letí pomalu, jsem teprve 4dny po ET, tak myslím, že je ještě i brzy na nějaké příznaky. I když se tak strašně pozoruju, že bych i něco našla kdybych chtěla 😀 😀 😀

no kdyby to test už odhalil tak bych neváhala. 😉

krivka5
23. jan 2010

edvi,ja si myslim ze mi uz aj prsia splasly akurat ma trosku bolia bradavky.nam to vyjde 🙂
deni...ja by som si ten test najradsej spravila hned,ale vydrzim do utorka,alebo stredy.zacinam byt cim dale tym viac nervozna a uz sa musim prestat pozorovat lebo mi sibne.moje babatko by nechcelo sisi mamu 🙂 no idem nieco robit,lebo sa mi zda ze uz tu travim nejako moc vela casu.Aj ked som tu s vami veeelmi rada a dost mi to pomaha,musim sa venovat aj domacim pracam...

denis19
23. jan 2010

krivka...ješte vydrž s testem.....jen trpelivost,ale je to na palici, já tvrdím, že čas od ET po tehul test byl pro mne nejdhorší!!!!a o citlivosti bradavek ani nemluve 😝

vika34
23. jan 2010

ahojte,ja nič nepozorujem,prsia už nemám také citlivé,ale to bolo skôr z tých hormonov
Toto je určite moje posledné IVF,39,mám začiatkom februara.
Kúpila som si testy,na ktorých je napísané,že 5 dní od oplodnenia,tak ako obchodný ťah dobré,ináč blbosť,ked si urobím test,tak až v deň,ked by som mala dostať menzes ,ktorý samozrejme nečakám 😀

denis19
23. jan 2010

vika...nevím jak ti menzes vychází,ale udelaj ho až tak na devátý desátý den po ET 🙂 a nehaž flintu do žita....já mám 38 a vyšlo to na poprvé

vika34
23. jan 2010

denis,ja nehádžem,ja verím 😀 ,menzes mi vychádza na 29.1. a 10 deň je 27.1.,ale ešte neviem kedy budem testovať

krivka5
23. jan 2010

vika,tak to sme na tom rovnako.denis nam je vzorom a ja sa chcem drzat vzoru 🙂 a urcite to vyjde hned na prvy krat.ja som mala dostat v stredu a nic tak sa s muzom vytesujem ze to hadam vyslo.este nikdy v zivote mi to nemeskalo...

vika34
23. jan 2010

krivka mne ked mešká menzes do 34 DC ,tak som tehotná,po 2 IVF som dostala o 3 dni skôr,to sa mi ešte nikdy nestalo,ale verím ,že teraz ho nedostanem.
Ja som po 1 IVF síce otehotnela,ale bohužiaľ aj zase potratila,tak musím veriť,že teraz to výjde,mám síce zamrazené na 3 Kety,ale bola by som šťastná keby som to nemusela použiť

denis19
24. jan 2010

dobré ránečko!!!

holky to vyjde. nebojte jen treba verit 🙂 je pravda, že utroš spomaluje mnezes,ale holky co neotehotnely po IVF dostaly mršku relativne brzo,tak klídeček 🙂

preji krásný den!!!! mne dnes čeká uklízení,ale to delám ráda 🙂 a dnes tu není tak hezky jako včera,ale i procházkou nepohrdnu, mnž dnes nepracuje, tak mne snad i vyvenčí 🙂 🙂

lusinkaj
24. jan 2010

ahojte,mozem sa k vam pridat na par prispevkov... 🙂 akurat som po 2ivf.mam vlozeneho jedneho bobceka a cakam ci to je uspesne ci nie...na krv idem 5.2.mate nejake priznaky uz teraz?dakujem

denis19
24. jan 2010

lusinkaj
je to indivindi.....já mela stále mocit na menzes,píchalo mne v bríšku, teda podbríšku a dve noci jsem mela ukrutné kreče v briše a šlo to horem i dolem ven ze mne a nakonec se mi ukázaly //...tak ted babo rad 😀 ale dobré je, že 05.02. se blíží 🙂 🙂 kam chodíš? do heliku????

lusinkaj
24. jan 2010

denis dakujem ti...ja chodim do Kosic do Gyncare... 🙂 ty si si kolko dala vlozit emb.?

denis19
24. jan 2010

lusinkaj
dali jsem si dve,ale zustalo nám v domečku jedno i za to díky 🙂 🙂 a naštestí mán to vyšlo na porvé, mne by už pojišťovna neproplatila další IVF, už bych byla stará 😀 😀 já chodila do heliku v MT a byli jsems max spokojení!!!!! ted už jen vydržet do júna a jsem doma tri 😀
držím ti paleček....chceš si doma udelat testík????

lusinkaj
24. jan 2010

kolko rokov mas ak sa mozem spytat?od kolko rokov nepreplaca poistovna ivf? 😕
ja som tiez velmi spokojna u nas v kosiciach dr.je super,hlavne velky odbornik 😵

denis19
24. jan 2010

mám 38 a pojišťovna to proplatí jen do 39 narozenin a to bych už ani asi nestihla...ale já nemusím jupííííí 🙂 🙂
na dr strašne dle mne záleží, pokud je on v pohode, tak se mu odevzdáš, veríš mu a jde to jako po másle, lidove rečeno 🙂 🙂
a víte proč to první IVF nevyšlo????

lusinkaj
24. jan 2010

nie neviem preco to nevyslo...no ono to tak vyslo,ja som ostala teh.s 1 emb.ale ak malo byt srdiecko nebilo taze sa nevyvijalo...ale teraz to tak nebude... 🙂 bude bit tak ako ma... 🙂

denis19
24. jan 2010

tak to je úplne jasné, že bude bít jak o dušu, kde by mi také bylo lépe jako u tebe v domečku, že ano???? 🙂 jsi už tak daleko, že máš jména,???

lusinkaj
24. jan 2010

nie ja este nie....aj ked mam vybrate ak raz...ale to je este daleko...a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre