• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
lucko, máš pravdu, človek nikdy neví...auto n aparkingu už ted težko rozeznávám :slight_smile: a chytá mne panika, kde pred panelákem zaparkuji :slight_smile: ale co už , v nejhorším prípade nechám auto v práci a domu pujdu pešky :confused:

edvi, takdržím drápek na víkend, nikdy není nic ztraceno :slight_smile:
28. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ať ti to v práci rychle uteče, já jdu do práce na čumendu zítra. Jdu si teď užít takové to svoje odpoledne, umýt hlavu upravit a obarvit obočí udělat nehty a tak:slight_smile:))
28. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
chcela by som sa spytat, ake su prve priznaky ze ET bol uspesny a po kolkych dnoch.
Dik za odpoved :slight_smile:
28. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm...to je težká otázka.....já byla unavená a stále bych spala,ale za to mohl i utroš a také mi vubec nechutnalo varené jídlo a cítila jsem trochu bolení v podbríšku....takže je to indivindi...už jen vydržet aspon na desátý den po ET a očúrat testík....kolik jsi po ET????

gabulik...krásné plány na odpoledne,ale až v práci vidí, jaká jsi kost a to i s miminkem v domečku...už je tam ta fotečka????
28. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabulík, já půjdu na čumendu do práce v pondělí. Musím tam odevzat peněžní lístek. To zase bude otázek. :slight_smile:

Denis, tak u nás znova začalo sněžit. :frowning2: Já už chci jaro a výlety... Zima už je moc dlouhá.

Mirm, to je těžká odpověď. Jediný správný výsledek je, že nedostaneš menstruaci a ani to není 100%. Já jsem se cítila jako před menstruací, která naštěstí nedorazila. Byla jsem i hodně ospalá, ale to mohl být následek Utrogestanu. Začalo mě být špatně až když jsem byla v 6tt. Kolikátý den jsi od ET?
28. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len 3 den, do 10 je daleko:(
ale bruska ma pobolieva a mam ho velke, ale boliet ma moze aj este z ET nie?
28. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucie...výlety,jaro........hmhmhmmmmmm já chci.....potom už bude vilké bríško a budeme méne motorné...tak šup sem s jare....taková čumenda v práci je fajn :slight_smile:
28. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm...ja som si robila na 7 den testik a boli tam // aj ked ta druha slaba.Nemam ziadne priznaky akurat mi uz 8 den meska...v utorok idem na krv a budeme si na istom...inac som 10 den po ET :wink:
28. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirm, to tě ještě můžou pobolívat vaječníky. Pokud jsi 3 den, tak to se ti možná teprve dneska emryjko(a) zahnízdili v děloze. Vyčkej ještě pár dní a hlaď si bříško :slight_smile:
28. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem :slight_smile: ja som ms nikdy nedostala presne lepsie povedane bez liekov som ju malo kedy dostala. buduci tyzden vyskusam a uvidi sa.
dakujem :grinning:
28. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm...to sa neboj,nervycky budu pracovat ,ja som stale ako na ihlach,este ze tu je modry konik :wink:
28. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm a ty nervičku už potom pracují stále....to ti potvrzuji :slight_smile:
28. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm, já měla podobné příznaky jako holky, tak od 6 dne pobolívání v podbřišku a párkrát noční křeče trochu jako na MS, musím říct, že modrý koník ti to šíleně dlouhé čekání opravdu zpříjemní a hlavně zkrátí, taky jsem se tu ptala na spoustu věcí a hlavně denis a lucka nikdy nenechají otázky bez odpovědí, opravdu poradí:slight_smile:) já testovala až na 15 den a čárka svou sílou kopírovala tu testovací, takže vydrž alespoň an 10 den a uvidíš, držím palečky:slight_smile:
28. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis manža ještě není doma, ještě s fotkou vydrž:slight_smile: stejně je na tý fotce vidět jen má úžasná pneuška, jak já říkám O.T.P. (Okrasný Tukový Prstenec) :grinning:
28. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik...u nás je OTP banka a u vás hele ji....klídek, tu máme všechny :slight_smile: už se teším na bríško..... :slight_smile:
už jen pár minut a končím v práci ,jsem tu poslední, není divu, všichni v tomto počasí pelášili domu jak brzo jen mohli
28. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny,dostala jsem se až ted k počítači,byla jsem ve škole,děkuji za podporu.Přemýšlím jestli nemám dělat TT už zítra,je to hrozný to čekání :angry:
28. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabulík, i já se již těším na bříško :slight_smile:

Denis, jakpak jsi dojala domů? Našla jsi auto pod sněhem? :dizzy_face:

Anubism, zkus ještě vydržet nějaký ten den. Nejlepší je to zkusit testnout 12den od ET. Vím jak je to těžké vydržet, ale pokus se. Držím palečky, abys pak nalezla //. :wink:
28. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak foto je tam:slight_smile:)
denis jaká byla cesta dom?
28. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabulík, pěkná fotečka. Už je vidět, že se tam něco rýsuje :slight_smile: Jsem zvědavá, jak nám ty naše bříška porostou dál :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucie no to jsem taky zvědavá, se svoji výškou budu fakt kulička :grinning:
28. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolik měříš? Snad nejsi ještě menší než já? Já mám jen 160cm. :unamused:
28. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucko jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám 152cm, budu taková pěkně asimetrická (asi metr vysoká a asi metr široká) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale budeš krásně těhotná :dizzy_face:
28. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo budeme krásně těhotné všechny tady :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky......hezky jsem si ted početla a zasmála se z rána...gabulik super foto, krásné bríško...asi ho máš ted z nás nejdokonaleji tehuhu :grinning: ...jak tak vidím, mužeme založit basketbalový tým a já budu kapitám mám až 164cm!!!!! :grinning: hotové čáry!!!!!
cesta domu byla včera slušne rečeno o hubu...ale dorazila jsem , auto zdatne zaparkovala a dnes se nikam nehnu, jako s autem, do ráno nasnežilo dalších cca 11cm a stále sneží!!! dnes mám dovolenou, mali nám prijít montovar skríň co jsem si dali delat,ale asi pro počasí nedorazí, tak si budu užívat doma v teple s váma pátek....

anubism
když budeš kolem 10 dne po ET klidne testni, tam už bude určite videt výsledek, my také tak nejak testovaly, teda každá tak nejak testuje :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko!
denis ja som dnes testla uz treti krat a ciarocka je zase silnejsia.babo tam urcite je :slight_smile: uz nejdem testovat pocka si do utorka na martin.mam dalsi testik v albume,ze je ciarocka tmavsia?
29. jan 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...jasan...máš to v suchu!!!! už jen krev sono, srdíčko a tehuhu knížka a je to!!!!! hurááááá
29. jan 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis....ja som taka stastna aj s mnž ze sa az bojim ci je to naozaj pravda...dakujem ze si mi to potvrdila,ja ze sa mi tie ciarocky uz snivaju :grinning: huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
29. jan 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...já ti to verím, já svuj první test vyhodila do košeneboť tam byl jen takový duch a já si nadávala jako blázen proč jsem testovala a potom jsem celý den chodila do odpoadáku kontorolovat toho ducha jestli tam je a mela jsem ikdyž s obavama blažený úsmevna rtu!!!!! tak si to hezky užívejte s manžílkem a v úterý ti to krajko nebo gaťová jen potvrdí!!!!! máš v domečku jednu bublinku či dve?????
29. jan 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...dali sme si vlozit dve ,ale to jedno bolo slabucke a embryologicka ho ani vkladat neodporucila,tak neviem ci to obe bublinky zvladli...
29. jan 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok