Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
24. okt 2009

Medenečku, já být tebou, tak ten test zkusím. Úplně stejně jsem se cítila i já a když jsem si testla byly tam //. Vím, že se bojíž zklamaní, ale co když tam na tebe vykouknout //. Aspoň se pak přestaneš nervovat.
Moc ti držím palečky, aby tam byly.

denis19
25. okt 2009

Ahoj holky, tak vidím, že tetovací dilama je stále aktuální, medenecek já bych to už očúrala 😀
Preji všem krásné ráno!!!

l.u.c.i.e
25. okt 2009

Ahoj Denis, i tobě přeju krásné ráno... Jak se máš?
Medenečku, tak co, už jsi testla?

sophiejane
25. okt 2009

ahoj medenecek, vcera jsem měla uplne stejny pocity, dnes mám8.den. já ale toyhle brečtivé nálady mám tak dva dny před menstruací, tak jsem to dost odpískala, tak jsem zvědavá. taky jsme byli včera na 2 BObulích 😀 mě se to moc líbilo, večer jsem pak znova zkoukla i první díl.
celý den mě v břiše trochu pobolívalo, ale to může být vše z utrogestanu...¨
tak ti držím palce, já nějsk moc nevěřím, že by mi to vyšlo, myslím, že to tak v úterý- středu dostanu...

medenecek
autor
25. okt 2009

ahoj holky,
ještě jsem se neodvážila testovat.
Ale dnes to zkusím. Stejně nemám dobrý pocit. Ke všemu jsme se ještě dost chytli s mužem.
Myslím, že je toho na mě nějak moc.

sophiejane
25. okt 2009

mě už bolí v kříži a potím se, vidím to bledě, nejspíš se testování ani nedočkám 😒
Pomažu na 2.ivf a z toho tedy radost nemám ☹

medenecek
autor
25. okt 2009

sophiejane, to mě taky pobolívá v kříži.
Potím se taky, jako ženská v přechodu.
Bolí mě prsa, mám nafouknutý břicho.
Náladu na bodu mrazu, chce se mi brečet.
A nemám odvahu si test udělat.
Mám strach, že vyjde negativní a to mě dostane do kolen.
Je to moje 2IVF. 😔

denis19
25. okt 2009

Tak holky a dost! Co to je za deprese!!!! Venku je nádherné slunečné odpoledne a vy se tu predháníte, která je na tom hur! 😀 Mela jsem týden po ET stejné príznaky, to ano,ale to proto že se tam dole uhnízďovalo, tak myslete pozitivne a pokud je nejdhur je už treba čúrat!
Mne je treba dnes úplne na prd! Celou noc jsem nespala, nejdu popadnout dech a hlavou se mi honí hrozné myšlenky! Tak aspoň vy buďte v klídku 😀

medenecek
autor
25. okt 2009

denis19 tak to mě mrzí, že máš máš starosti.
Čekáš malé, tak buď na sebe opatrná.
Ten pocit, že nemohu popadnout dech dobře znám. Dělají to nervy.

Venku bylo dnes dopoledne a část odpoledne opravdu krásně.
Byli jsme se s mužem projít v lese.
No a po návratu jsme se zhádali jako koně.
Nyní máme tichou domácnost.
Asi nějaký erupce na slunci
😉

denis19
25. okt 2009

Tak to musís být silné erupce na slunci, když jste si dokázali po lese rozhodit domácnost,ale určite malichernost,ne????

medenecek
autor
25. okt 2009

jo, kvůli zahradní hadici, smradlavému hadru a čaji.

potřebovala jsem zalít přesazené listopadky, které mi z květináčů do země zasadila v pátek má zlatá máma a nemůžu tahat hadici tak mi ji se znechucením vytáhl. Pak si sedl a já ji potřebovala zase namotat zpět. Rozčílil se, že akorát dosed a už otravuju a já na to, že když bych to mohla smotat sama, tak to udělám.
Tak znechuceně šel.
Pak já na terase otírala stůl, byl tam prach. On začal, že hadr, kterým to otírám smrdí. Že mu to vadí.
Pak, že by si dal čaj, ale aby se zvedl prdel a šel ho udělat tak to ne.
Tak to jsem už nasupená dala vařit vodu a šla mu říct ven, že je asi natvrdlej, že místo aby mi dal klid a snažil se mi pomáhat furt mu není něco pochuti, furt připomínky a furt se vzteká.
Urazil se a začal ječet že jsem nesnesitelná, ať jdu ke své matce a vyblil ze sebe dalších tisíc vzteků...

Tak od 14:00 po klidné procházce voňavým lesem máme tichou domácnost.

To co se u nás děje, ani v televizi neuvidíte.
Ať žije pohodička. Já si ležím celý den s knížkou, ani se nehnu z gauče. Zrovna si šel vzít něco k jídlu. Je mi jedno co. Nač se stresovat že?

denis19
25. okt 2009

medenecek
a máš recht! prec mají také hlavu,dve ruce a dvey, ne???? tak ať se o sebe postarají, nemluvím o tom,že by se meli postarat o nás!!!! a stresovat kvuli tomu, tak to rozhodne ne!!
tyhle žabo myší války jsou nejhorší, pro blbosti a človek ani neví proč! Jo mel by ted ti dát klid a oprašovat Te!
Nejak jim nejkterý veci jako kdyby nedocvakávaly!!!!Anebo skutečne myslí úplne jinka než my! a My to nejsme schopné pochopit! Ale jinak to nebude a ono se to urovná,ale človeka, teda aspoň mne, potom mrzí,že takové neco se vubec stalo!

sophiejane
25. okt 2009

medeneček to já i opatrně luxuju a vytírám, páč bych se pořád o to musela hádat, on to nepovažuje za nutné🙂ale máme jen malý byt, tak to není nic namáhavého...

sophiejane
25. okt 2009

medenecek, a ty už máš nějaké děti? já bohužel ne, bude mi ted 33 😖 a snažíme se skoro 5let 😒

medenecek
autor
25. okt 2009

holky díky,
mě to taky mrzí, hlavně že mu to furt nedochází. On snad čeká, že se mu budu omlouvat nebo co? Furt chodí po baráku a mlátí dveřma. Chce na sebe upozornit. Znám ho. Ale má smůlu. Nemám na něj náladu. Nejraději bych mu natankovala mezi oči, aby se mu rozblesklo.

Holt jsou chlapečkové od svých drahých maminek dostatečně rozmazlení.
My máme dům se zahradou. Tak vytírání a luxovaní nyní dělá moje mamka 2x do týdně. Naštěstí bydlí 2 km od nás. Pomáhá jak může. Furt mi říká ať se šetřím, že to všechno za mě udělá. Že jsem se při prvním ET nešetřila a pak to dopadlo blbě. Mám moc hodnou mámu. Až se stydím, že jí tak nyní využívám. Ale chodí, když muž není doma. Prý aby měl klid. Je chudák taky zdegenerovaná posluhováním a opečováváním mého otce a nyní otčíma. Taky byla vychovaná k posluze muži. Babička sloužila dědovi a tak to viděla a my to pak taky viděly. Tak co z nás mohlo vyrůst že?

Já, jestli se mi podaří malé a bude to kluk ho budu vést k tomu, že není hamba doma mámě pomáhat.
Tak to má i můj zlatej švagr. Ten je mé sestře vždycky k ruce. Když ona meje nádobí on automaticky utírá. Když sestra vaří oběd on oškrábe brambory, zeleninu. Prostě je to pohodář a byl od mala veden k tomu, že máma není stroj a potřebuje pomáhat. Kromě toho měl dobrý příklad ve svém otci.

Já se starám o všechno o barák, zahradu a ještě do toho pracuju. A nyní když to nejde tak jak jsem to dělala 14 let, tak je čumí.

Holt práce mé tchýně se ukázala. Mazánkovi jedináčkovi vždycky maminka naservírovala všechno pod nos a tak si našel další maminku že?

sophiejane jo oni nepovažují nic za nutné, ale když to není hotové tak už koukají co se děje že?
😉

Ale nenechám se vydeptat, ať si práská dveřma jak chce, mě nevytočí, chlapeček 😉

medenecek
autor
25. okt 2009

bohužel žádné děti nemám. Snažili jsme se 5 let a teprve minulý rok jsme se po mnoha peripetiích rozhodli pro IVF.

medenecek
autor
25. okt 2009

jinak jsem starší než ty. Už mi je 35 let, tedy žádné mladé maso 🙂

sophiejane
25. okt 2009

tak to zase můj chlap taky dost pomáhá, uvaření určitě, kuchyni taky po vaření mu ráda nechávám🙂 on by i to luxování a vytírání dal, jen holt ne, když si to vymyslím já🙂 to zas musím přiznat... i košile si žehlí 🙂 to já už ho docela vychovala, doma měl taky servis...

medeneček tak to jsme na tom fakt dost stejně, já mám ted akorát po KET a jiné mrazáčky už nemám, takže jestli to neklapne, jdu na 2.ivf, a z toho tedy radost nemám...

sophiejane
25. okt 2009

no tak to jsi skoro stejně jako já, ty dva roky to je nic...

medenecek
autor
25. okt 2009

tak to ti fakt závidím, že máš manžela, který je schopen pomoct.

Já mám muže furt v práci, maká každý den i 12 hodin a každý měsíc na 14 dní je v cizině, ale když je doma, tak fakt nic nedělá.

V pátek šel vařit čaj. Varnou konvici naplnil tak, že vařící voda vytékala ven a spálil celou konvici a způsobil zkrat v elektrice. On má svou firmu, zodpovědnost za lidi a domácnost je cizí pojem.

Já mám ještě 4 mrazáčky. Mám je zamražený po 2. Teoreticky je to ještě na 2ET, ale taky se může stát, že po rozmrazení budou ko.

Raději nemyslet. Dnes nemám na test náladu, ale zítra, až bude muž ve firmě si ho udělám.
😉

sophiejane
25. okt 2009

mě mrazáčky ted oba krásně přežily, takže se neboj. a byli zamraženi po 72 hodinách.

denis19
26. okt 2009

Ahoj holky, takvidím,že rozprava o chlapech je plodná! dodám, jen to, že jsou všichni stejní až na uši a oči a to je vše!!!!
medenecek co test???????
sophiejane a ty????? 😀 😀
Já se cítím tak nejak normálne, že ani nevím jestli je vše ok! Zítra mám druhé sono, snad už neco uvidí a krev, tam uvidím jestli tehul hormon stoupá, tak se radeji v dobrém stresujme z tohoto a ne z manželu, stejne nám to nic dobrého neprinese!! 😀 😀

l.u.c.i.e
26. okt 2009

Ahojky holky, já mám naštěstí těď v tomto klid. Když tu manžel není, tak ani není co uklízet 🙂 Ale ono mě to nastane, až přijede 🙂
Denis, tak zítra na tebe budu myslet, i když už ti nenapíšu... To už by mělo být vidět srdíčko, viď? Mě taky nic není, kromě neustáleho spaní a trochu pobolívání prsou...
Medenečku, už jsi testila?
Sophi, jak je?

denis19
26. okt 2009

l.u.c.i.e
dikas, kdy odlétáš????

l.u.c.i.e
26. okt 2009

Zítra, odlet mám v 11:40h... Už se těším.

denis19
26. okt 2009

Tak si dávej pozor a chovej se slušne 😀 kam to vlastne letíš????

l.u.c.i.e
26. okt 2009

Neboj, teď na sebe budu ještě opatrnější než kdykoliv předtím... Přece jenom mám v sobě nový život. Letím do Rigy, hlavní město Lotyšska.

denis19
26. okt 2009

Ú, tam je nádherne, byla jsem tam se svým tátou, když tam pracoval!!!!!Užij si to tam !!!!! a ano, máme nový život!

l.u.c.i.e
26. okt 2009

Budu se snažit si to užít, to si piš!!! Jirka taky říkal, že je tam moc hezky, tak uvidím...

denis19
26. okt 2009

kdy se vrátíš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre