• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
dobré ráno!!!!
gabuli...co v práci????? nejak si se nám tam zdržela????

radysek....parááááááda!!!! šťastná????? já jo!!!!!
30. jan 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!
denis co aj ty nemozes spinkat?
radysek...supeeeeeer!tak to je krasa,mna to caka v utorok :grinning:
30. jan 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile: zenusky neuverite mi .ale je mi velmi zle.Celu noc som preplakala s krcmi v bruchu ,nemohla som dychat,brucho tvrde ako skala :frowning2: nebolo mi vsetko jedno.Ked som presla horko tazko par metrov do kuchyne pre vodu nabrala som 2l vody a pila a pila az kym to ako tak neustupilo.Myslim bolest."spala " a plakala som po sediacky na gauci a dnes rano je to lepsie ,ale krce este su.Dnes bude ODDYCH VODA A BIELKOVINY :cry: drzte mi palce ,aby som nemusela do nemocnice.Injekciu na riedenie som si uz pichla :frowning2:

krivka ako sa citis?nemas ziadne priznaky OHSS ako ja?

denis ahoj !uz vies vysledky amnia?co cakate?
30. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všem,

Radýsku, obrovská gratulace. Moooc ti to přeju :slight_smile:

Mariamaria, palce ti držím, abys nemusela do nemocnice. Doufám, že ti přejdou i ty křeče. Stále hodně pij. Snad vše brzo poleví.

Krivka, krásně ti čárečka sílí. Super.
30. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěkné ráno...........tak sraz dopadl báječně ......přišla jsem jako první a odcházela jako poslední,tak jak to má být-----vyhýbala jsem se alkoholu ,ale zeleninku a sýry jsem do sebe ládovala horem dolem))test jsem si dnes nezkoušela--musím si ho jít koupit--a zítra ráno bude test přesně po 14dnech od ET a věřím,že bude druhá čárka silnější a bude tam----jdu snídat :wink:
30. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
-----jen se pořád cítím ,tak divně,břicho mám nafouknuté,bolí mě pravý i levý podbřišek,záda a jedna moje část pořád čeká menstr.jako ,kdyby nemohla uvěřit,že by to mohlo klapnout už ,aby bylo zítra a pondělí.....
30. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria...ja take priznaky nemam,prepac nemam uz prehlad, ty si teraz na stimulke?
ja som mala vtedy dost nafuknute brucho,ale bolesti nie...pi pi pi vela tekutin a len oddychuj,drzim palce nech to prejde. Ja som 12 den po ET a mne sa zacali objavovat hemeroidy,stipe ma prdel a aj z nej krvacam(to je fujky,prepacte)
30. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucie...jeeej ty si si to vsimla ze silnie?ja ze si to len s mnž nahovarame,zatial nemam ziadne priznaky tehu,ale ved to este nemusim...
30. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva...tak nech tam tie dve riadne silne //su! nezabudni podat info :wink: ja az v utorok krv a ozaj aj mna boli chrbatik a trosku ma aj v podbrusku pichalo ale nie je to take strasne aby som tomu venovala pozornost. ja som nikdy ani pri mrche ziadne problemy nemala tak asi je to v poho...
30. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekné ránko :slight_smile:
eva5 a kedy od ET si začala mať nejaké príznaky? Ja som mala ET 28.1. no zatial nič necítim je mi dobre.
radysek tak gratulujem dúfam že ťa budem nasledovať :slight_smile:
30. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka---já jsem byla na ET ve stejný den jako Ty!!tak si ráda čtu co píšeš a jak se cítíš,protože Ty už máš test úplně jasně pozitivní?
30. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka---já jsem měla a mám příznaky hned od toho dne co jsem byla na ET tedy od toho 18!!!pořád se v té bolesti,která se mě stěhuje tam a zpět plácám a čekám ,jak se to vyvrbí------...je fakt,že mám nějaký vetší prsa,ale přičítám to spíš nějakým kilům navíc,protože už 14dní jen polehávám a jím a jím a jím :sweat_smile:
30. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka...pjepaaac ja tu tiez citam vsetky fora a teraz aj kukam albumy s ciarockami tak uz niekedy to mam nejak domiesane...a kedy ides na krvicku?
30. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký den,taak pročítám co nového,mě přestalo bolet bříško i prsa,tak nevím jestli je to dobře,tt si nedělám,protože mám strach,že se to zase nepovedlo.Gratuluji všem co mají dvě kolejničky.a doufám,že přibudou další :dizzy_face: .
30. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anubis...ze ta prestalo boliet brusko je dobra sprava.mna nebolia ani prsia ani brusko a dve ciarocky tam su tak vas cakam aby ste sa ku mne vsetky pekne pripojili :slight_smile:
30. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka hemoroidy nie je nic slavneho :frowning2: no mozno staci zmenit stravu na "vodnatejsiu " a bude to ok :pensive:

ja som mala 19.1:ET cize som 11dni po ET a som tehotna :wink:
30. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka -----pokud to klapne --test pozitivní,tak krev v pondělí.
anubism-----mě zase bolí všechno a pernamentně se bojím už 14 dní :frowning2: dokud jsem nenašla diskuze na koníku,tak jsem byla ztracená,a tady si všichni pomáhají a povzbuzují se a já jsem část svých starostí přenesla sem a je mě líp --------už je se mnou i normální řeč.....říká moje okolí :grinning:
30. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria...ty betarka,tak ty uz to vies a to si bola na ET den po mne!no ved aj ja som mohla ist na krv uz v pondelok ,ale mam uzavierku v praci a celu nedelu a pondelok tam asi stravim :unamused:
30. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na krv 27.1. :grinning: chod tam pondelok urcite!
30. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
-----odcházím na procházku a koupit test na zítřejší ráno moc se na Vás těším po obědě-------dobrou chuť ať už máte cokoliv-- :astonished: to je pusinka před vidličkou s masíčkem
30. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem měla et taky 19.1.,ale je to dva dny,sem testla a viděla jsem jen ducha,jestli to vůbec byl.Jen mi nejde do hlavy,že všechny chodíte na krev a já nic,nikdo se o ní ani nezmínil.Tak přemýšlím komu bych řekla,ale zatím mě nikdo nenapadá. :wink:
30. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anubism ja sem to citila od zacatku ,ze sem tehu.preto som sla skor na krv :wink: a testy mi vylsi taktiez pozitivne asi 3testy :grinning: aj ked tam tiez bol iba duch.Skusala si test dnes?
30. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě ne,mám z toho hrůzu
:wink:
30. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hollky vidím, že snehové počasí nás hezky prikovalo k PC :slight_smile: :slight_smile:
my doted s manželem šachovali s nábytek v pripravovaném detském pokoji a asi jsem to vymysleli ke spokojenosti apotom se uvidí :slight_smile:

mariamaria
nasad si magnézium anebo magneB6!!!! ustoupí kreče a nebude ti tvrdnout bríško a relax!!!!
eva5
a co jste to meli za sraz?
anubism....určite to byl ten správný duch a ničeho se neboj a na krev bych šla určite!!!! bež k obvodnímu gyndari!!!!

krivka.....a sílí i dnes :grinning: už nemusí už je to ok, určite.....

lucie co dnes plánujete s manželem????
30. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkusím to zítra,jestli budu mít tu odvahu :slight_smile:
30. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chápu te s tou dovahou...ale jsem holky silné...to zvládneš? a pujdeš na tu krev a UTZ??? Nebo si zavolej do CAR!!!!!
30. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, nic jsme si s manželem nenaplánovali. On je teď u rodičů. Zprovozňuje jim komp a já vařím oběd. Večer k nám přijde návštěva. Tak tu budeme mít aspoň veselo :slight_smile: Koukám, že už pomalu připravujete dětský pokoj. My už tam taky něco máme. Chceme si objednat šablony z dětskými motivy a budeme malovat výzdobu. Mrkni se na www.sablony.sk, možná se taky inspirujete.
30. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkné odpoledne ,tak jsem si udělala test nevydržela jsem do zítra do rána a hned dva za sebou pro jistotu,protože se ukázaly být pozitivní :slight_smile: já vím,že bych se měla radovat ,ale furt jsou tam ty bolesti kolem dokola a tak nevím co dál zkusit volat do centra???zeptat se a konzultovat po telefonu?
30. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis----ten sraz ----to byla skupina bývalých spolupracovníků,kteří se už dlouho neviděli a včera to bylo fajn....bylo nás kolem 50lidí .....a to jsme ještě nebyli všichni-----
30. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo 50 lidí...celkem slušná slezina...a super výsledek testu!!!!! jen testuj zítra opet,ale myslím si, ž eu ž bmužeš býti happy!!!!!

lucko...jdu mrknout ty šablony, dobrý nápad.....
30. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok