Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
1. feb 2010

klasickou bonellu neznám 🙂 a hezky se maž, já to trochu zanedbávám...

eva5
1. feb 2010

všimla jsem si u některých takového speciálního kalendáře podle dnů a týdnů těhotenství,můžu požádat o radu jak si ho nastavit???

denis19
1. feb 2010

myslíš jako tehotenství podle PM či tak nejak i lucie to tuším má, je na to web stránka, nejdeš na googl.sk i cz a tam je nastavení podle poslední menstruace, či početí ted nevím a je tam možnost pridat si to na svou ip jako další fotku....zkus to tak nejak .mne to ,ale to asi kvuli mé ochrane počítače.....

eva5
1. feb 2010

ne ne myslím něco jiného mají to holky v albumech u profilu a jsou tam obrázky miminek v týdnech hned od začátku

eva5
1. feb 2010

tak jsem zkusila té paní poslat email třeba mě napíše kde a jak na to? 🙂

eva5
1. feb 2010

ano máš pravdu i lucie to má to je přesně ono to je super krásný 🙂

denis19
1. feb 2010

ahá tak na to je také link a princip je stejný, mám ho , jdu ho najít a pošlu ti to!

eva5
1. feb 2010

jsem tak přemýšlela,že když jsem čekal svoje první dítě v 21 letech,tak jsem si vůbec nepřipouštěla žádný komplikace a teď ?teď je to hlídání se a pořád přemýšlím co pro mimnko/a bych ještě mohla udělat líp?

eva5
1. feb 2010

děkuju děkuju ale co s tím jako mám dělat?? 😉 navíc já neumím anglicky ☹

denis19
1. feb 2010

no když otevreš tento linka na pravé strane máš možnosti tech obrázku na jeden z nich klikneš myškou a on se otevre, sjedeš potom myškou na spodek stránky tam je neco jako Change the ticker tam zadáš datum porodu a v tech barevných okénkách si nastavíš své vlastní barvy, to první je pozadí a to druhé písmo jestli ne nemýlím a kliknutím na see it se ti to ukáže jak to bude vypadat a to si mužeš menit do nekonečna

denis19
1. feb 2010

a jak to budeš mít, tak jsou tam nad tím Change the ticker dva kody, jeden je BB code a ejdem je HTMLcode, zkus nejdrív ten první si chytit ctrl+c a ten si prenést do svého alba jako pridaná fotečka a pokud to nepujde zkusíš ten druhý koc, muže to déle trvat...a melo by to býti, mne to však nešlo, neboť muj ochranný štít mi na to stále vyhazoval chybu ,ale možná lucie bude mít i jiný postup 🙂

eva5
1. feb 2010

tak jsem to našla na googlu ,jak si psala ---mezitím-----něco jsem tam napsala a dala jsem si to do oblíbených.....a děkuji za vyčerpávající odpověď -----

eva5
1. feb 2010

nejsem si jistá jestli bych to zvládla.....nějak se nechci pouštět do větších akcí 😀

eva5
1. feb 2010

už se nám dlouho neozvaly ostatní holky ??co a jak se jim daří?jak dopadají testy a výsledky apod. 🙂

denis19
1. feb 2010

netuším...ale snad dobre, jinak by daly vedet anebo také ne...no já to ted opet zkusila,ale opet se mi to nedalo do alba pripnout, tak ješte vyspovídáme lucku...když dorazí!

eva5
1. feb 2010

a mě se to uložilo,ale nezústalo tam nastavení 🙂

denis19
1. feb 2010

jak nezustalo evi nastavení, tomu nerozumím????

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Holky už jsem tu. Evi, postup ti již popsala Denis. Kde to ukládáš? Já jsem si to rovnou ukládala sem na koníka.

denis19
1. feb 2010

lucko a jako další foto do alba???? a tak jak jsem popsala?

gabulik77
1. feb 2010

ahojky holky, to je super ze máte //, super zprávy, koukám že úspěšnost je fakt dobrá, jen tak dál
😅

denis, lucko od kdy cítíte pohyby?

denis19
1. feb 2010

gabulik, já asi tak od konce 19tt,ale to jen velice jemne a ted v sobotu to bylo nejvíc, prvorodičky jsou schopné cítit pohyby už od 16tt ,ale u prvorodiček až tak od 20tt a od 22tt by to melo být už normální....máš jšte čas 🙂 nebojaj

denis19
1. feb 2010

jo a už jsem vám ríkala, že se budu muset dát léčit?????

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Evi, já to mám z této stránky http://babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/. Pak tam napíšeš poslední menzes nebo datum porodu. Vyhodí ti to zdrojový kód, který jsem zkopírovala jsem na koníka.

denis19
1. feb 2010

lucko tak já to jdu opet zkusit 🙂

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Gabulík, první pohyby jsem cítila kolem 17tt, ale s určitostí od 18tt 🙂

Denis, proč by jses měla léčit?

gabulik77
1. feb 2010

denis s čím se budeš léčit??

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Druhý ukazování mám z http://premamy.sk/ticker/tehotenstvo

eva5
1. feb 2010

denis..jak to myslíš ,že se budeš muset dát léčit???
a jinak holky ahoj v podvečer------pokouším se to kopírovat ale počítače a já ??no občas se se mnou kamarádí 😀

denis19
1. feb 2010

jsem závislá na modrém koníkovi!!!!!! a to už i v práci...dnes jsemna svém mapovém dílu možná udelala jedno sídlo 🙂

lucko...ten kod dáváš do alba jako pridání fotky? či nekam jinam a trvalo ti to nejak extra dlouho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre