Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
1. feb 2010

🙂 hm, já ET,ale asi máš pravdu, že OPU je začátek...jdu to opravit, když už máme ti IT hodinku

gabulik77
1. feb 2010

tak holky sice asi na podesátý, ale podařilo se🙂))))) mám to tam.

gabulik77
1. feb 2010

teda holky dneska tady ty stránky fakt lítají, nestíhám číst 🙂

denis19
1. feb 2010

gabulik stejne jsi dobrá,mne to trvalo asi dva mesíce 🙂 🙂 🙂 tak klid...jo a už jsem te spovídala, žejaké máte vybrané jména????? lusku už víme 😀

krivka a ty?

eva5
1. feb 2010

mám nečekanou návštěvu jdu se ji chvilku věnovat zatím ahoj

gabulik77
1. feb 2010

jasan deni, ale kdyby jste nenapsali podrobný postup, tak bych to fakt neměla 😀 o jménech jsme už mluvily🙂 Michaela/ Petr 😀 😀

denis19
1. feb 2010

gabulik...zmé strany je to udržování sociálních vazeb 🙂 🙂 mnž stále v tahu....venku moc snehu na procházku sama...tak co v TV nic není a tu se človek pobaví, neco naučí a nabere optimismus!!!!!

denis19
1. feb 2010

jojo už si vzpomínám asi si to začnu psát 🙂
holky a co vy vlastne deláte, když netehulkujete?????

gabulik77
1. feb 2010

jo to je pravda Denis, je tu fakt sranda. Koukám, že dnes byl den nakupování. Taky jsem si dnes udělala radost a neodolala jsem svetru a jak jste tu psali o tom krému na bříško, tak já používám na doporučení Elasti-q Exclusive, tak jsem zvědavá,. ale je fakt, že je strašně příjemný...

gabulik77
1. feb 2010

myslíš jako zaměstnání???- já dělám v bance

denis19
1. feb 2010

ten používám také, doporučila mi ho a nakonec i kpupila kamarádka a je fakt príjemný, ješte jsem pod stromeček dostala olej na bríško z Eucerinu a také fajn, tak to strídám, jen nekdo má názor, že olej není až tak dobrý, že se nedostane tak hluboko do kožního epitelu jako krém...ale je lehčí na rozetírání 🙂
jaký jsi si koupila svetr????? já ted nejak ujíždím na šatech, co jsem si po letech sehnala kozačky!!! 🙂

denis19
1. feb 2010

jo myslela jsem jako zamestnání, co deláte mimo práci už vím....četujete 🙂 🙂 🙂 🙂

gabulik77
1. feb 2010

denis koupila jsem si fialový, dlouhy pod zadek s páskem moc se mi líbil a vejde se tam i pupendo🙂) teda alespoň si myslím, že tak do března ho budu moc nosit 🙂 . Jinak šaty ani sukni já moc nenosím, ale je fakt že mám takové pravidlo, že jednou za rok si do práce vezmu sukni a to na mě všichni vyvalí, co se to jako děje, že jdu na nějaké rande nebo co🙂), ale myslím, že v létě než porodím budu za nějaké šaty ještě ráda 🙂

to je fakt mimo práci opravdu četujeme🙂)

denis19
1. feb 2010

tak takový svetrík to je super volba!!!! ten se bude dáti nosit i po porodu na podzim....mám ráda takové univerzální veci a i ted,když si neco koupím tak aby se todalo potom dál nosit...je to škoda potom likvidovat a težko ríci, jestli se vrátím na svou váhu 🙂
odkud jsi gabulik?????

gabulik77
1. feb 2010

Denis já bydlím 30 km od Prahy a pracuju v Praze.
Právě se obávám, jak se budu vracet na svou váhu, i tak mám hodně, ale hlavně ať se alespoň na ni vrátím a pak budu na sobě pracovat🙂)))))

eva5
1. feb 2010

gabulik --Elastin q mě taky nabízel pan magistr v lékárně ten si vezmu příště na střídačku,návštěva už odešla ----------a já mám sukně moc rád,ale teď co jsou ty mrazy tak mě pod sukně fouká meluzína to není pro miminka/o dobrý-------od středy už budu vědět jestli psát jedno nebo dvě 😉

gabulik77
1. feb 2010

dnes jsem se byla denis podívat v práci a kolegyňka je ve 21 týdnu a koukala jsem jaké má pupendo, už je to na ní fakt dost vidět🙂 taky si koupila takové šatky na tělo a vypadalo to moc pěkně. Co ty už ti taky pořádně vyjelo bříško?

denis19
1. feb 2010

eva..to je super, že jestli jedno nebo dve....jsina tom jak my s gabulik , že? 😲 a ty jsi odkud, delám dotazník 😕

gabulik a 30km od prahy na jakou svetovou stranu????? každý rok,nevímjak to bude tento,jezdím do jedné vesnice ke kamarádce na statek na letní prázdniny a je to cca 65km od prahy na východ, já chodila co čáslavi na gymnázium 🙂

gabulik77
1. feb 2010

tak to jsem Eva zvědavá, jak dopadneš, já měla na začátku taky dvě míma, ale jednomu se u mě přestalo líbit a máme jedno. Jsem ráda alespoň za jedno, začalo pořádně růst, má více pro sebe, tak teď už bude snad vše v pořádku.

eva5
1. feb 2010

denis ......tak si piš ....to sluníčko pořád svítí v Šumperku 😉

gabulik77
1. feb 2010

denis na severo východ- Lysá nad Labem (Milovice)

denis19
1. feb 2010

no gabulik...zrovinka dnes se mne ptala kolegyne jestli jsem skutečne tehuhu 🙂 co mám tu foto v albu taj ez 19tt a to je asi stále stejné a zítra se chci odvážt, tak uvidíme co to udelalo,ale mám pocit, že stále jím!!!! a takové šaty na telo v tehuhu se mi moc líbí, jen já mám veliký zadek,ale v tehuhu mi to je jedno 😀

eva5
1. feb 2010

gabulik-----a jak jsi to poznala,že je jenom jedno?víš mě pořád bolí břicho a píchá mě všude,tak nevím co to je jestli se tam neděje něco moc špatně??UZ se trochu bojím ☹

gabulik77
1. feb 2010

dnes svítilo i v Milovicích 😀 a pořádně

eva5
1. feb 2010

mě je to teď taky jedno.....můžu vystrkovat svoje malý prsa co se mění na velký,břicho tlačit dopředu ,aby tam bylo místo a zadek???to je ochrana zezadu ,kde nemám oči 😀

krivka5
1. feb 2010

denis...ja ake mame mena?no bibka ako mamina a branko ako ocino 😀 ale nie mnž nechce po nas mena.ak budeme mat dievcatko tak po muzovej mamine Lydia.zomrela ked bol este maly...a svokor je zvonimir a asi by bol rad keby sa volal po nom.velmi sa na vnucatko tesi...

gabulik77
1. feb 2010

Eva neboj se mě taky pobolívalo břicho na začátku, zvětšuje se děloha a občasné křeče jsou asi v normě, ale první UZ v 6tt byl v pořádku a povtrzené dvě, ale právě mi řekli, že to jedno je hodně malinké. A to že se jedno přestalo vyvíjet jsme zjistili na UZ, ale až myslím v 11tt už nevím přesně, jinak jsem to nepocítila vůbec

denis19
1. feb 2010

tak Šumperk...tak jsem jezdili za jednou kamarádkou a potom na hory.....už nevím jak se jmenovala ta obec,ale bylo tam fajn a Milovice neznám , dostuduji na mape 🙂
a hodím ješte jednu sondu do prostoru a co kočárky, už hledáte????? to je má noční mura totiž!!!!

gabulik77
1. feb 2010

holky tak ja jdu udělat nějakou véču, už mám hlada🙂 zatím čusky

eva5
1. feb 2010

krivka ---zítra jdeš na krev???!!!nebo jsi byla už dnes???hned potom napiš kolik jsi měla hcg jsme na tom stejně od 18 ET a já jsem dnes měla 610hcg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre