Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
5. feb 2010

jo ješte bych na vás holkymela jednu otázečku, plánujete ten kočárek kupovat jako trojkombinaci i s vajíčkem??? či to budete kupovat zvlášť??? ptám se abych zjistila názor na používání vajíčka na konstrukci kočárku......vím jsem otrava,ale proto mne tu máte,aby jste se nenudily 😀 😀

eva5
5. feb 2010

lucinkaj --máš krásné hcg já jsem měla 15den 610 a potom17 den 1092------a teď bojuju s hyperstimul sy.
denis-------co budeš kuchtit???

eva5
5. feb 2010

ještě jsem se chtěla zeptat......při utrogestanu ...můžu řídit auto???

denis19
5. feb 2010

eva mužeš,ale opatrne,pokud ho užíváš vaginálne, pokud orálne tak ne!!!

tak bramboráky to nebudou,ale restované masíčko s vajíčkem a bramborem..pokud se mi to bude chtít delat jako ten brambor, jinak se muže lehko stát, že k tomu bedetopinka s česnekem 😀

eva5
5. feb 2010

zatím ještě mám crinone,ale od příštího týdne najedu na utroš.......a potom vím ,že jeden den budu muset jet do Ol ...no stejně,když bude hnusně ,tak pojedu vlakem....

eva5
5. feb 2010

jinak denis vrácím se k vašim stránkám ze začátku a je tam spousty důležitých a uklidňujících věcí co jste tam s holkama řešili----

denis19
5. feb 2010

já s utrošem rídila,ale ne moc dlouho, on preci trochu znižuje schopnost bdení 😀 a ted to počasí, dyť uvidíš

eva5
5. feb 2010

a do práce chodíš pěšky???

eva5
5. feb 2010

denis---jen jsem ještě nenašla ...kdy by měl odeznít ten hyperstim sy???

gabulik77
5. feb 2010

denis jen k tvé otázce ohledně kočárku, já zvažuji trojkombinaci i s vajíčkem, stejně sedačku do auta potřebujeme, tak už to koupíme komplet.

denis19
5. feb 2010

do práce jezdím autem, ikdyž to není daleko,ale chodníky jsou více nebezpečné jako cesty.
No OHSS...to je indi vindi,ale tak dva týdny určite musíš počkat......máš na to i nejaké léky?

eva5
5. feb 2010

nemám žádné léky???nic mě nedali???mám si říct v pondělí??a co se dává??čím se to léčí???

eva5
5. feb 2010

někde jsem četla ,že ženy od 5měsíce by už auto řídit neměli,že jejich pozornost a reakce jsou pomalejší???

denis19
5. feb 2010

no to já nevím jestli se neco dává, to jsem se jen optala,já jen vím, že když je to very akutní...tak jsou hplky v nemocnici na infuzi.....ale jinak nic víc.....a nemáš pocit, že se to zlepšuje? a jaké máš vlastne príznaky?

eva5
5. feb 2010

pořád mám nafouknuté břicho a pobolívá mě na pravé i levé straně,ale už to není tak bolestivé,jak dříve.......-----jo a k tomu mám tu zácpu na což jsem nikdy netrpěla.ale už vím,že je to z prednisonu---- 😉

denis19
5. feb 2010

no to je z prednisonu ,ale i s tehuhu...je to téma číslo jedna v tehuhu,což mne díky vesmíru obešlo!

eva5
5. feb 2010

tak mě to snad přejde až nebudu muset brát prednisonek----a to každý den vypiju litr podmáslí 😀

eva5
5. feb 2010

už přijel jeden kamarád na běžkách až k nám přes město ---- 😀 tak jdeme na ty bramboráky---

eva5
5. feb 2010

tak ahoj zítra a pěkný večer- 😉

lusinkaj
5. feb 2010

baby poradte ako si mam urobit v pase zeby mi uakzovalao 4tt a nie 6tt... 😉

gabulik77
5. feb 2010

lusinkaj a jaký jsi tam zadala datum poslední MS ???

denis19
5. feb 2010

lusi...potom jedine si posuň o 14 dní termín menstruace....ale je to zbytečné, neboť dr ti to posune a nebude ti to sedet.... 😀

gabulik77
5. feb 2010

no to presně jsem Lusi chtěla napsat🙂)) denis mrkni na fotky do meho alba🙂)

lusinkaj
5. feb 2010

gabulik no ms mi zacala 31.12.09...ale nemozem byt v 6tt...to nieje vela?

gabulik77
5. feb 2010

no vždyť to tak vychází od 31.12 uběhlo skoro 6 týdnů k dnešnímu dni. Ale jestli to chceš posunout dej tam datum poslední MS 14.1. a mělo by ti to skočit na 4tt, ale denis má pravdu, dr. ti stejně určí že jsi v 6tt🙂)

denis19
5. feb 2010

super!!! tak kočárek téma te nadchla, myslím, že ten X lander je nejlepší, má ho i kamrádka a je do terénu jako stvorený, ty tam máš i super barevnou kombinaci...to se mi líbí, pro mne má jednu nevýhdu, sportovní sedečka se nedá nakliknout ve smeru i proti smeru jizdy a je trochu težší....jinak nezničitelný 😀 atlantic je náchylný na vrzání a v travel neznám...ale super.....

brmbolcek
5. feb 2010

lusi- je to tak ako pise denis 😉 ta to ma uz v merku 😀 😀 😀

lusinkaj
5. feb 2010

vazne???tak dobre ja to necham tak...ale jasne chapem podla poslednej ms to tak vychadza... 😉 tak to v ktorom tt by uz malo byt vidiet kolko ich tam je?a srdiecko kedy ma bit?

denis19
5. feb 2010

už za týden to tam bude videt a slyšet 😀 ale je to sranda, že už 6tt a človek se z toho faktu ,že je tehu ani nevzpamatoval 🙂

brmbi...ale tytaké stíháš 🙂

krivka5
5. feb 2010

eva...aj mna picha pri vajecnikoch,ale doki mi povedal ze je to po stimulke normalne ,ze isa mi zmensuju.a tu zapchu mam aj ja,tiez som to nikdy nemala a teraz mi pri ee tecie krvicka 😠 asi hemoroidy...
evi preco mas az 20.10.termin porodu?ja som mala poslednu mm 24.12. a vyratalo mi to na 30.9. a doki povedal ze 6.10. uz som z toho jelen 😒
lusi...mi rodime skoro narovnako 😉 este raz mooooooc si ma potesila aj s nivejkou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre