Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
27. okt 2009

aha tak to jo, dej si tam i fotečku z uzv🙂 no, pěkná dálnice...

denis19
27. okt 2009

snažila jsem se!!!! i bych tam dala utzv,ale stávkuje mi skener,musím počkat na mužský potenciál 😀

sophiejane
27. okt 2009

tak medeneček, my se tu těšíme na tvůj kladný výsledek 😉

denis19
27. okt 2009

😀 tak to je pravda a já dodala už i první foto naší bublinky 😀

sophiejane
27. okt 2009

nooo, ale to je krásná fotečka! já chci taky takovou ☹

kacka81
27. okt 2009

Ahoj holky máte tu moc pěkné téma. Moc držím palečky všem co čekají na //. Já taky čekám dnes jsem 10 den po ET. A mám taky strach. Zítra si udělám test. V jiných diskuzích tady jsem se dočetla že paní testovala 11,12,13 den po ET a pořád negativní a až 14 den byl test pozitivní tak to taky tak prubnu snad budu mít stejné štěstí i vám všem bych ho přála.

denis19
27. okt 2009

sophiejane
dočkáš se a už to nebude dlouho trvat, jen verit!!!!!
kacka81
prubni, já prubla 1 den a vyšlo 😀 😀

denis19
27. okt 2009

nevíte jak doletela lucie????? snad je v porádku a s manželem se vytešují z // 😀

denis19
27. okt 2009

kacka81
oprava 11 den 😀

medenecek
autor
27. okt 2009

Ahoj holky,

denis19: mooc blahopřeju k bublince. Mooc Ti to přeju a opravdu závidím 😉

sophiejane: cítí se takto: během dne píchání v břichu, tupá bolest, cítím se nafouknutá, mám citlivá prsa.
docela se bojím, že se pomalu dostavuje OHS, už jsem ho zažila po punkci a bylo to fujj.

Test jsem nedělala. Jsem srab.Koukala jsem do papírů z kliniky a tam píší: test ukáže výsledek na 90% dne 30.11. tak to je za 3 dny už to vydřžím a pokud vyjde pozitivní, mám se objednat na 6.11. na ultrazvuk. O krvi tam není ani zmínka. Což potvrzuje každá klinika, jiný postup 😉

denis19
27. okt 2009

medenecek
tvé pocity jsou stejné jako mé po ET, nemyslím,že by to byl OHSS, pij hodne vody!!
No ty jsi sice testovací poserka,ale my jsme ru jak na jehlách 😀 tak vydržíš do pátku?????

medenecek
autor
27. okt 2009

holky test udělám fak až v pátek a jestli to nevydržím, budete první, které to budou vědět. Slibuju.

No snad se mi OHSS vyhne, jednou mi stačil. Říká se, že kdo už ho měl má šanci ho znovu dostat právě po ET a hlavně když se podaří. Což by bylo fajn, ale to OHSS už fakt ne.
Piju hodně už od toho prvního. Tak 3-4 litry denně.

Celý den nám nešla elektřina, tak jsem se nedostala na počítač. Odjela jsem k sestře a stejně to udělám i ve čtvrtek. To nepůjde taky.

denis19
27. okt 2009

a co doma,panuje už lepší atmoška?????
jsi frajer, že tatko odoláš tomu testu 😀
se mnou byla na pokoji pri OPU kočka a ta mela 37 folikulu a samo, že chytla OHSS,ale pri ET už byla ok....

sophiejane
27. okt 2009

medenecek, tak ti to klapne, mě ted zase mrchopříznaky vymizely, tak to se mi zdá taky divný...ale prsa nemám citlivý☹ a já mám 6.11. narozky, tak to ti musí vyjít🙂 a mě fakt řekli, že test udělat 14.den, a minule jsem tam s mrchou jela 12.den a dělali jen těhu test a doktor řekl, že náznak už by tam byl, tak se nemusíš bát, zvlášt s těmihle příznaky. ohss by se rozvinul těsně po et!

denis19
27. okt 2009

holky jem z vás víc napjatá jako vy samotné!!!!!! to asi ty emoce 😀
také si myslím, že vám to klapne!!!!! je úrodný mesíc!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sophiejane
27. okt 2009

denis ty jsi dobrá🙂

denis19
27. okt 2009

delám co mi síly stačí!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
co ti budu povídat😀

medenecek
autor
27. okt 2009

sophiejane: tak to by bylo fajn když by nám to vyšlo na ty tvoje narozky. To by byl dáraček panečku. 😵

doma už je atmosféra přijatelnější, ale zůstalo to ve mě.

zrovna mě začalo hrozně lochtat v břichu.

A s tím úrodným měsícem, tfuj, tfuj, tfuj 🙂

denis19
27. okt 2009

🙂 vidíš,vše se na dobré obrací, doma, v bríšku......paráda 😀
dobrou noc holky a zítra se na vás teším 😕

medenecek
autor
27. okt 2009

denis19 dobrou noc. Krásné sny o malém a zítra pa 🙂

sophiejane
27. okt 2009

mějte se!

sophiejane
27. okt 2009

kacka a ty napis, jsme na tom stejně. já to minule po et 11.den dostala, tak to budu mít zítra krizovku 😕

medenecek
autor
27. okt 2009

sophiejane držím palečky, aby zítra mrcha nepřišla. 😉

sophiejane
27. okt 2009

medu ne zítra, ale 9měsícůůůůů 🙂

medenecek
autor
27. okt 2009

no jasně až za 9 měsíců, jsem to ale ženská hloupá 🙂 🙂 🙂

denis19
28. okt 2009

Dobré ránko snažilky!!!!!
Tak sny byly dobré,ani si je nepamatuji! 😀
Co dnes nového?Verím, že žádné mrškožroutky nedorazily a ani nedorazí a vše je na nejlepší ceste za dárečkem drobečkem 😀

kacka81
28. okt 2009

Ahoj holky tak jsem testovala a bohužel negativní ☹ . A vypadá to že se mi asi ta mrcha rozjíždí začala jsem špinit ☹ ☹ . No uvidím do večera. Ještě se modlím za to že to jedno embrijko nevydrželo a musí ven. Nevíte některá z vás jestli si mám vzít Utrogestan když jsem začla špinit? Dnes ve svátek se dr asi nedovolám. A doufám že alespoň ty co budou dnes testovat tak budou mít víc štěstí než já držím palečky 😉

denis19
28. okt 2009

kacka81
jeden test nic neznamená, to nám vždy v CARu ríkají a utroš si určite vem i to nám dr ríkal, že ten brát určite!
Mne také zustalo jen jedno mimco,sice jsem nešpinila,ale jednu noc mii bylo neskutečne zle, šo to spodkem i vrchem a to bylo asi to čištení, tak neveš hlavu!
Kolikátý jsi den po ET?

kacka81
28. okt 2009

Dnes jsem 11 den vím že je to brzo že test ještě může vyjít. Ale stejně mě to sklamalo. Jak říkám uvidím jestli se mi to rozjede. Ale ty 3 poksy IVF předtím ty jak nevyšli měli stejný průběh jako tenhle. Ale jak se říká naděje umírá poslední.

denis19
28. okt 2009

prsne tak!!!!!!je treba verit! takže toto je čtvrtý pokus?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre