• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
lusie dakujem...len teraz zase nervozita ze ci utz bude ok ale verim,ze ano... :wink:
no ja som v kuse doma taze ja by som uz aj nieco robila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj
blahopreji, bud klidná,ted už budeš jen stresovat pro neco a to až do smrti :grinning: :grinning: ale to je už pohoda....
11. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem zpet od gynekologa.

mám trochen smíšené pocity.....dr mi udelal UTZ ,ale jen klasický jako 2D neboť naše herečka se zaryla do placenty a ta stínila všemu čemu se dalo!
Dr projel zádička,hlavinku, lebku nohy, bricho a vše je tam a tak jak má být, jen jsem menší, tak nám posunul termín na 05/07/2010 což mne dosti rozhodilo,ale všichni mne uklidnují i dr, že to je v norme,tak ted babo rad!!!!
nerozumím proč to nejde určit presne ,když jsem po IVF,ale švagrová mne uklidnila, že to se ješte stokrát zmení :sweat_smile:
11. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis dakujem...uz len utz nech potvrdi a nech je vsetko ako ma byt :slight_smile:
11. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo jak ríkáš.....a potom poradna, další sono a další poradna....a stále neco, to aby se ženská nenudila :confused:
11. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak...ale snad teraz je to dobre hcg je pekne,stupa taze verim ze je dobre...ty nevies ako ti stupalo?
11. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nevím, vedela jsem tu hodnotu po 14 dnech ET to bylo 1900,ale jinak už ne..... :slight_smile:
11. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...jasne a ty si mala dve vlozene ano?
11. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vložené byli dve,ale zustalo v domečku jedno :slight_smile:
11. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si lamem hlavu kolko ich tam je,ale prajem si jedno to mi staci.... :wink:
11. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá :slight_smile: já mylslela, že vložené je jedno,ale asi tam budou obe :slight_smile:
11. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam vlozene len jedno...ale ja dve nechcem tak som trosku nervozna.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile:
denis ja si myslím, že ta velikost se ještě bude hodně měnit, já jak byla ve středu u dr. tak zase naopak podle velikosti hlavičky by mi zase o 4 dny posunula den porodu do předu, takže si myslím, že to při každém měření vyjde jinak a kolik tedy měří a váží a co fotečky? Jsem otrava co? :slight_smile:
11. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gbulik nejsi otrava, práve jsem domodelovala foto karolínky a jdu na to a ješte odfotit sebe, jsem jen z toho smutná, jestli nedelámneco špatne,když je menší :cry:
11. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nééé denis nebuď smutná, dr. vědi, kdy je to problém a jestli řekli, že je to v normě tak jim věř. A ty takový pohodář, který je v klidu, ty určitě neděláš nic špatně, to si nesmíš dávat vinu Denis
11. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už tam je karolínka, je to dukaz ,že zádička jsou ok, i mícha, lebka a tak.....jsem asi panikárka,ale to jdes vekem :slight_smile:
11. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééé ta je super:slight_smile:) krásná holka:slight_smile:
11. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem testla - negativní. Takže v sobotu na krvi to bude jen formalita. Třetí IVF v pytli. :frowning2:
11. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Janajaninka, ty jsi dnes 10 den po ET??je to tak
11. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janajaninka :frowning2: to mi je líto,ale krevní nedeje tu stále je.......ikdyž toto ti asi nepomuže :frowning2: máš snehuláčka?
11. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska mi to vzala z pusy, takže nebudu opakovat, sobota to rozhodne
11. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo, ET minulý pondělí, ale měla jsem pětidenní kultivaci, takže předpokládám, že by tam už něco bylo vidět.
11. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: Sněhuláky nemáme, vyždímaili ze mě doslova silou dvě vaja, sice to zvládli až na blastocysty, ale u mě se jim holt nelíbí.. Tentokrát mě to teda dost vzalo. Už týden nespím a bulím.. asi tělo vědělo že se nezadařilo.
11. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je mi fakt moc líto Jana :frowning2: já měla taky 5denní kult. a testovat jsem měla až na 17 den, ale je fakt, že kam kde jsem chodila nedělají krevní testy, takže spoléhali jen na domácí testy a pak až na UTZ. Ještě je tu šance té soboty, budu moc držet palce, chápu že je to obrovské zklamání :frowning2:
11. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono ti PK nezaručí výsledek drív na testu...to si telo musí začít tvorit hormoše...tak zkus ješte do soboty moc nebrečet :slight_smile:

tak a už je tam i bricho, už to nebudu nazývat bríškem :slight_smile:
11. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, nejprve jsem mrkla na tvé nové fota. Fotečka malé, je krásná a i tobě již roste bříško... :slight_smile: Ohledně datumu porodu si nic nedělej. Pamatuješ jak jsem byla nazačátku pozadu a teď jsme o týden napřed. Z toho si nic nedělej. Proto já mám 2 termíny porodu. :slight_smile:

Jani, pokud nekrvácíš, tak není nic ztraceno. Záleží opravdu na hormonech.
11. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis super fotka, bříško začíná vykukovat :slight_smile: . U sebe jsem si všimla, že mi ani tak neroste břícho, ale spíš nad břichem žaludek, máte to holky taky??
11. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka...tak dobre, já se to snažím i logicky pochopit,ale nekdymi to nejde,ale už jsem se s tím srovnala, že je to ok....jen malý detail....zapomela jsem se optat na tu vírivku :astonished:
11. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik...no ne jen žaludek...to se tlačí maternica nad pupík....ted nevím...česky je to tuším deloha...ale mne se tlačí i zadek do prostoru, všimly jste si holky???? :astonished: to se mi zdá jako katastrofa :grinning:
11. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabulík, tak to mě roste jako první. Manžel říká, že je to tím, jak mě dítě stlačuje orgány nahorů. :slight_smile: Kdy mám pěkně vidět bříško je, když ležím na zemi. To se krásně vyboulí :slight_smile:

Denis, ono je lepší nechápat. Spoustu věcí nechápu do teď a pak se tu ptám jako trubka :slight_smile: To jsem si mohla myslet, že na to zapomeš :slight_smile: Hlavně, že je dítě v pořádku. Co manžel? Byl unešený z ultrazvuku? Ten můj pak celý den o ničem nemluví.
Jinak mě zadek do prostoru neroste, ten už v prostoru mám :grinning:
11. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok