• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
no presne tak...uvidim rano ako bude...dakujem zatial :slight_smile:
15. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vůbec nemáš zač a doufám že to bude v poho :wink:
15. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak verim aj ja...ze to len to ze sa maternica zväcsuje tak pobolieva... :slight_smile:
15. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...gabulik má s tím magne B6 pravdu je to super pomucka ....

tak jak gabulik v práci????? :slight_smile:
15. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ale to si mam kupit sama alebo je to na predpis?a vlastne naco to pomaha? :wink:
15. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne to si musíš koupit sama a je to proti krečem a tlakum v brise a ješteje tam i vitamín B, není to nejlevnejší, já to v BB v lékárne kupuji za 5,95€ a je tam 30tablet :slight_smile:
15. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi bylo mi to doporučeno v CAR a beru to už od začátku, hned po KET jsem to začala brát, na předpis to není, je to vlastně jen hořčík a vitamín B a je to právě na ty křeče a tak, myslím, že mi dr. říkala, že to mám brát do 30tt, ale to si nejsem jistá. Beru balení kde je 50 tablet a stojí to 110,-Kč.
15. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na toto sa spytam dr.co povie...a nieje to ani drahe...ja beriem jedine femibion 800...
ako sa to presne vola?
15. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAGNE B6 :slight_smile:
15. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele denis koukám, že ty ceny se fakt hustě liší :confounded: :confounded: :confounded: nemáš za těch 6 euro taky 50 tablet, byl by to fakt docela dost velký rozdíl cen
jinak v práci v pohodě, dnes jsem se jen zaprcovávala, čistila mail a tak, naštěstí jsem tam doceka chodila, takže jsem tam toho tolik neměla. Jen se mi moc nechtělo vstávat.
15. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam idem si to zapisat,lebo v tom strese na to zabudnem... :sweat_smile:
dakujem este raz ste zlateeeeee :slight_smile: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zustala jsem zaražená z té tvé ceny a byla jsem to omrknout a je to tak , cena 5,96 a 50tablet...je to tak já mylsela, že jen 30..tak jsem klidná :slight_smile:

no vstávání to nebaví ani mne!!!!......ale čas jde rychleji v práci a je to asi i lepší pokud se to dá,ne?
15. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi jsi jak já, všechny otázky na dr. si zapisuju na papírek, abych nezapomněla :slight_smile: některé otázky mi přijdou naprosto samozřejmé, tak si je nezapíšu a pak se na ně samozřejmě zapomenu zeptat :slight_smile:
15. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a já si to nenapíšu a proto se potom neptám..... :grinning:
15. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezvykla som si pisat ale prisla som nato,ze stale na to hlavne zabudnem :sweat_smile: tak radsej pisem... :grinning:
15. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jo denis, tak pak už ten rozdíl není tak velký :slight_smile: jsem se fakt lekla :astonished:
15. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky není nám 20 :slight_smile: a bude to stále horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nepovídej gabulik...to se potom v mém veku zapomeneš i pripnout na koníka :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne ne to nezapomenu :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jen aby....dobrou noc holky, respektive už jen holka 2v1... :grinning:
15. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky dobrou :slight_smile:
15. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko holky.to jsem ráda že jste tu psali o tom hořčíku taky mám hrozný křeče ikdyz to teď vstává ale radši si ho koupím.a myslíte že to nevadí když už beru gravital abych nebyla převitaminovana:slight_smile:
16. feb 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko!!!!!

ratatooy a ty jsi tehuhu či snažílečka????? ale stejne si nemyslím, že by to vadilo, to MAGNE B6 je jen další super vitamínoš, který neublíží...tak hurá do nej :slight_smile:
16. feb 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis už asi nejspíš tehu ikdyz tomu furt nějak nevěřím.dnes jsem 14den po et a už mám dvě dálnice a včera jsem byla na utz a viděli jsme malou černou bublinku.
16. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jak ,že už asi tehuhu....už jsi tehuhu...tak hurááááá a sláva!!!!!! :slight_smile: takže ted k tomu magnéziu.....to je fajn,ale já osobne bych ho už v tehuhu nebrala denne,ale jen pri bolestech či krečích bríška...ono se potom ve vyšším stádiu tehuhu tím uvolnuje tvrdnutí bricha a tak...ale urtčite neublíží!
16. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já ty křeče mám zatím denně ale už to polevuje už je to slabé a jen tak půl minutky nejhorší to bylo 10den po et.to mě vzbudilo třikrát v noci a ráno trvalo to tak pět minut ale byla jsem po tom úplně vyřízena.
16. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si maternica hledá své místo a roste....neboj to prejde :slight_smile: hlavne, že je bublinka v domečku :slight_smile:
16. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,

včerejší poradna se nekonala. Přišla jsem tam s manžou a sestřička mě přeobjednala na zítřek. Doktor musel k naléhavému případu. Takže musím vydržet ještě pár hodin :slight_smile:

Ratatooy, gratuluju k dálnicím. Super zpráva.

Denis, Gabulík, jak se máme?
16. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky,tak mě dnes pustili z nem....hcg roste pomaličku a i když jsem dnes 29 dní po ET ,tak na UZ je vidět jenom 3mm dutinka a to je prý málo......doktor mě dává týden do dalšího úterý, a když se to nehne ,tak se to bude muset nějak řešit.....??ale na pokoji byla maminka po ivf před 2 roky a ta říkala,že až do 5týdne nebylo na Uz nic vidět a potom se to rozběhlo,takže pořád věřím a doufám a hladím bříško a prosím a žádám a děkuji a všechno možný
16. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak zase doma z práce :slight_smile:
ratatooy super zpráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratuluju
eva: to se určo rozjede, já byla na prvním UTZ až když jsem byla 6+2 - dřív mě vidět nechtěli, v 5 tt je to opravdu asi brzo, uvidíš že se příští týden bublinka ukáže :slight_smile:
16. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok