Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
16. feb 2010

Evi, to bude dobrý. Uvidíš, že miminko povyroste... Chvilku to trvá. Holt si dává na čas. Věřím, že to zvládne.

eva5
16. feb 2010

...já si to taky říkám ......podle různých článku na netu ...jsou některé příběhy podobné tomu mému a dopadly dobře...prostě líný miminko/a?po tatínkovi 😉

eva5
16. feb 2010

..jdu na zprávy po týdnu v nem nic nevím dobrou noc a ahoj zítra 🙂

denis19
16. feb 2010

hezký večer devčata evi klid...uvidíš dopadne to dobre,jen žádný stres!!!!
...tak já mám zubare za sebou.......dala mi pryč zubní kámen a myslela jsem , že to neprežiju....ale prežila, mela jsem nejak citlivé ty zuby.....
také jsem byla na profylaktice....bylo to konečne o tom odberu pupečníkové krvi a skoro mne omejvali...vy jste vedeli, že když chcete odebrat tuto krev pro své díte do budoucna, že za to platíte temer 830€!!!!!!!!!!! skoro jsem omdlela....... 😲 😲 😲

gabulik77
17. feb 2010

ahoj holky, co se to děje dnes jsem prvni kdo píše??????
Halo halo kde jste kdo?
Já mám Denis dnes za sebou prohlídku u prakt. doktora + EKG, zubař mě čeká 9.3. ☹ , už teď se bojím bojím

l.u.c.i.e
17. feb 2010

Ahojky děvčata,

jsem tu 🙂 Já mám za sebou poradnu. Všechno v pohodě... Jen malej nechtěl spolupracovat. Zrovna když jsme si ho nechali natočit, tak nám ukazoval jen záda... Normálně na nás házel bobky. Pak se tedy umoudřil a ukázal se aspoň z profilu...
příští týden ještě srdíčko miminka a 1. 3. zubař 😒

Gabulík, já když jsem byla u praktického doktora, tak mě EKG nedělali. Ani nevím, že bych na to měla jít. To mě pak vyšle můj gynekolog?

Denis, to je pálka, že je to tak drahé. To jsem ani netušila... A to vám neřekli předem?

gabulik77
17. feb 2010

ahoj lucko, no to jsou ty prohlídky co jsou napsané v těhu knížce a dr. na gyn. mi řekla, že bych tyhle prohlídky včetně zubaře měla mít hotové do 20.tt

Denis to je teda pálka 😒

l.u.c.i.e
17. feb 2010

Gabulík, mě jen gyndař vyslal k obvodní a tím to končí. Prý nemusím mít ani zubní vyšetření. S tím osobně nesouhlasím, takže jsem se raději sama objednala. Jistota je jistota. O EKG mi nic neříkal. Příště se na to poptám. Snad to nezapomenu.

gabulik77
17. feb 2010

no on u mého prakt. to EKG přímo dělá, takže jsem nikam zvlášť nemusela, ale moje gyn.dr. mi přímo řekla, že musím k obvoďákovi, zubaři a na EKG, tak se zeptej, třeba to opravdu není nutný

l.u.c.i.e
17. feb 2010

Projistotu se při příští poradně zeptám. Třeba mohl jen na to zapomenout.

denis19
17. feb 2010

ahoj holky, tak jsem se dnes dostala konečne sem..v práci to dnes byl trochen chaos,ale jedna dobrá zpráva ...zítra jdu na genetický UTZ a budu mít úplne jasno......

gabulik...tak jak zvládáš práci???

lucie...blahopreji k úspešné poradne a teším se na nejaké 3D foto....já dostanu zítra...juupíííííííí a co komoda?

gabulik77
17. feb 2010

ahoj denis, práci zvládám🙂) dneska jsem tam nebyla 🙂 🙂 takže čtvrtek a pátek přežiju🙂 tak doufám, že zítra dodáš fotečku🙂)

l.u.c.i.e
17. feb 2010

Denis, fotky 3D jsou v albu. Vidíš to, komody jsem zapomněla vyfotit, tak příště. Jistě se už těšíš na genetický UTZ. Snad se vám malá nebude schovávat, jako dneska ten náš 🙂

denis19
17. feb 2010

jéminkelucie,to máme asi fakt každá takové mimozemšťánky nádherné.....mňam chroustíci......

jo zítra hodím foto, ikdyž nevím kdy se vrátím, mám to cca 80km od bystrica a jsem objednaná až na 17:45...tak uvidíme......

gabulik...tak to si hezky v práci užíváš,co???? 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
17. feb 2010

To tam jdete až tak dlouho? No, to budeš s manžou celý den natěšená... My se tu budeme těšit na fotečky.

denis19
17. feb 2010

Jo,dr byl velice milý a natesnal mne tam ješte, on má ordinačky až do 20:00hod...určite má úžasný rodinný život 😀

denis19
18. feb 2010

halooo....kde je kdo? 😀

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Ahojky, už jsem tu a vy jste kde?

Denis, dneska je tvůj velký den. Uvidíš malou. Večer se těším na fotky 🙂 Utíká tě to aspoň v práci?

lusinkaj
18. feb 2010

ahojte,mam to za sebou....utz potvrdil dvojicky 🙂 🙂 su skoor rovnakej velkosti,bilim srdiecka 😉
tesim sa ale aj mam zmiesane pocity 😉 🙂
neviete mi povedat aka je sanca ak z jedneho vlozeneho emb.sa rozdelili na dve,ze jedno odide?

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Lusinkaj, obrovská gratulace ke dvojčatům a hlavně k bijícím srdíčkům.
Ty jsis tam nechala vložit jedno a ono se rozdělilo na dvě?

lusinkaj
18. feb 2010

lucie ano dala som si jedno a su dve...som uplne v soku z toho...

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Tak to se nedivím. Asi bych byla taky. Tak to budete mít jednovaječné miminka. Ale jaká je šance, že se z jednoho rozdělí na dvě, tak to nevím. Copak říkal doktor?

lusinkaj
18. feb 2010

tak to som bola u svojho gyn.ale na druhy tyzden idem na utz do centra a tam sa to spytam aj ci je nejaka sanca ak sa vlozi jedno a rozdeli ze ci moze aj odist jedno....

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Jen se potej, taky by mě to zajímalo... Jak to vstřebáváš?

lusinkaj
18. feb 2010

no tak to sa isto opytam dr.v centre ako to je ma to zaujima...

eva5
18. feb 2010

Ahoj holky
Lucinkaj-----to je normálně zázrak,vím ,že jsi pořád psala o jednom a nakonec tam máte dvě miminka!ještě jsem se chtěla zeptata,kdy jsi byla na ET?

lusinkaj
18. feb 2010

tak veru zazrak...ale ja som v soku z toho....na et som bola 22.1.

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Lusinkaj, šok přejde a budeš se těšit na dvojčátka 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

jasne prejde...no som zvedava na druhy tyzden co na to dr.v centre predsa odbornik je... 😵

eva5
18. feb 2010

našla jsem si na googlu popis vzniku dvojčat při vložení jednoho embrijka je to zajímavé --a není to dost časté --asi ,jak jste tak moc chtěli a chcete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre