Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

kacka81
28. okt 2009

Asi tam bude OPU a ET a jestli ještě něco to nevím ale asi tam budou i ultrazvuky a poplatky protože už nic jiného neplatíme. V ceníku je napsané jen cyklus pro samoplátce.

AH je Asistovaný hatching: Embrio se do určité velikosti vyvíjí pod pevným obalem. Jestliže má dojít k těhotenství, musí embryo po přenosu do dělohy tento obal opustit. Podstatou AH je vytvoření otvoru v pevném obalu embrya před jeho přenosem do dělohy. Použití této metody zvyšuje pravděpodobnost vzniku těhotenství.

sophiejane
28. okt 2009

holky ráno na to jdu. kacko kdybys chtěla, i vy ostatní, pojdte na diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... jsou to čekatelky na potvrzení těhu po ivf, je tam dobrá banda a rádi vás přijmou, jsou tam i těhulky.

ráno testuji, protože dnes už jsem byla síleně nervozni, pžíznaky na ms mi taky dost vymizely, prsa spíš občas trochu bodnou, v brise semtam, zitra ma 12.den, tak to utz by tam neco byt mohlo. tak snad to zase neobrecim.

kacka to te obdivuju, asi bych nebyla ochotná tolikrát dát tolik peněz, ani bysme toho asi nebylo schopni.

kacka81
28. okt 2009

Ono to zase nebylo tak strašný úplně celej sme ho platili až teď. Kdyby jsme je měli takhle platit všechny tak by jsme do toho taky nešli. I když jeden nikdy neví.

denis19
29. okt 2009

Dobré ráno holky!!!!
sophiejane
tak jak??????????????

sophiejane
29. okt 2009

denis tak bohužel nic... nemohla jsem dospat, ale na testu ani stín. mám 12.den, takže asi jen zpoždění díky utrogestanu. je mi z toho smutno, ale už to nějak nesu líp, než minule. Tak další možnost jedině 2.ivf, jiné mrazacky uz nemáme ☹

sophiejane
29. okt 2009

tak medenečku, aspon tobe at to vyjde

denis19
29. okt 2009

sophiejane
to je mi líto, to byuž i domácí test asi neco ukázal a predpokládám,, žemáš ten z nejcitlivejších, že????? ale pravda je jedna, že i u nás vheliose byl prípad, kdy holka testovala trikrát doma na test a nic a nakonec je tehul, jen mela nízkou dávku HCG, což se prý stává!
A pokud fakt ne, jdete do toho znova???? 😠 Drž se!!!! A nezoufej, co má se stát to se stane!

kacka81
29. okt 2009

Ahoj holky, sophiejane je mi to líto ale ještě nezoufej dokud tu ta mrch není tak ještě není nic straceno. A v nějaký diskuzi v modrém koníku už nevím přesně v jaké tak paní testovala 11,12,13 den a pořád nic a až 14 den se jí tam ukázala ta druhá. Jinak já taky ani náznak druhé a ještě stále špiním myslím že se mi to rozjede hned jak vysadím Utrogestan. A já přeji taky medenečkovi ať to vyjde, ale ta bude asi testovat až v pátek. Všechna čest má dobré nervy já bych tak dlouho nevydržela

denis19
29. okt 2009

také bych tak dlouho nevydržela!!!!!!!!!!!
ikdyž je brzo ,začala jsem očumovat kočárky a je to celkem fuška!

kacka81
29. okt 2009

Tak se mi ta mrcha rozjela ☹ ☹ ☹

sophiejane
29. okt 2009

kacko ☹ ☹ já ještě ani nešpiním, ale břicho pobolívá, to přijde, ted už radši at to nečeká dlouho, protože s mrchou nechci v pondělí do práce...to zase bude, jsem byla min.měsíc na ivf, úpak jen 14dní v práci, ted opet 14dní doma, jsem uča na gymplu, všichni na mě budou zase koukat jako na exota 😒

mě se to většinou nezpozdí, ale mělo to dorazit včera, takže dny zpoždění to je normální, zvlášt s těmi hormony. achjo, zázraky se nekonají ☹

kacka81
29. okt 2009

sophiejane nezoufej když jsem čekala po 4 IVF malou tak jsem taky testovala 12 den a nic vzdala jsem to i tenkrát a 13 den jsem to prubla ještě jednou a byla tam sice jen slaboulinkatá špatně vyditelná ale byla a pak další den už byla vydět líp a 15 den už byla stejná jako ta první. A to jsem tenkrát taky špinila ale nerozjela se ted bohužel ano. Ještě to nevzdávej ještě máš pořád hodně velkou šanci na //

sophiejane
29. okt 2009

já nevím, já u sebe nějak na zázraky nevěřím, tolik štěstí nemám, nevíc to dole dnes víc pobolívá...nejhorší kacko je, že nám nenašli žádnou příčinu. sliznici jsem ted mela pred ket bez jakekoli stimulace pěknou, ovulace byla, embrya pěkná, asist.hatching, a stejně prd. tobě nikdy zamražená embrya nezbyla? já vím, že ket má nižší úspěšnost, ale zase si říkám, když úspěšně přežijí rozmražení... taky nám nedělali moc podrobných vyšetření, tak i z toho mám divný pocit, jen ten základ, ale zase jim věřím...

sophiejane
29. okt 2009

kacko ty chodíš kam do car? Víš kdybych měla už aspon dítě, tak to člověk bere asi víc s lehkostí, ale takhle mám strach, že se ho nedočkám. Všechny ženské kolem mě, co si vzpomenou, že chtějí dítě, vysadí antikoncepci a jsou v tom hned první měsíc, a já už se snad 5let snažím a nic

kacka81
29. okt 2009

Já chodím do Prahy do podolí je to ústav péče o matku a dítě. Já to z lehkostí vůbec neberu vím jak se cítíš, nám než se povedla malá tak to trvalo skoro 6 let. To bylo pořád od doktorů ještě to skoušejte dejte tomu čas pak mi začli dávat nějaké léky aby jsme to podpořili a taky nic. Tak jsem začala zkoušet co jsem kde vyčetla různé bylinky, cvičení(Mojžíšové),čistící kůry, bazální teploty, ovulační testy... Přítelovi jsem koupila taky nějaké tabletky změnil i životosprávu.Pak už nám to začlo bejt divný že to pořád nejde tak jsme si na vlastní pěst oběhali to Podolí. A začlo se něco dít. Další šok pro nás byl ten že partnerovi zjistili že nemá spermie to mu řekli po telefonu. Tak to jsme to po 3 letech vzdali úplně. Ale pak jsme jeli na konzultaci a tam nám dali další naději že by mohli spermijky najít operativně našli je sice nebili úplně stoprocentní ale byli. A po dalších 3 letech a 3 neúspěšných IVF jsme se dočkali. Je to příšerný o někoho jak se říká stačí otřít trenky a je hned v jiném stavu.

sophiejane
29. okt 2009

Přesně tak... jé já chodím taky do Prahy, do Gestu

kacka81
29. okt 2009

Tak to jsme skoro sousedky, a máš to taky koukám z ruky. Mi taky dojíždíme od Rokycan

sophiejane
29. okt 2009

Já jsem ze Slaného, takže to je kousek, do Gestu na Smíchov tak 30-40 min autem, to jde

denis19
29. okt 2009

No holky, dnes nikdežádné dobré zprávy až jsemz toho musela na pár hodin vypnout počítač!!!!! Je to vše posraným nahoru!!!!!! ale co se dá delat! Nám se tento úspech podaril podeseti letech! Ale pravda je jedna, asi jsem si nevytrpela tolik co vy!

kacka81
29. okt 2009

Aha tak to jo tak já se pomalu balím jedu na test z krve. Udělaj mi ho tady u nás protože jsem volala do Prahy a chtěly by jsme v pondělí konzultaci z doktorem tak aby to bylo potvrzený. Teda spíš bych byla radši kdyby mi to test vyvrátil

denis19
29. okt 2009

kacka , tak se drž!!!!!

kacka81
29. okt 2009

denis19 děkuji ti držím se a to z mého posledního příspěvku ten začátek to "aha tak to jo" to nepatřilo tobě ale sophiejane na to že to má 30-40 min jízdy do gestu. A na to vytrpěla nevytrpěla o tom to není ať je to jak chce všechny jsme trpěli akorát každá máme jiný problém proč to nejde

denis19
29. okt 2009

jo jen si nekdy kladu tu blbou otázku proč práve my! 😀 znáš to! ale jinak už nebude a já se teším z bublinky a ty prozatím z kačenky 😀
mužu se zeptat a to ti dovolili tak rychle po porodu jít do dalšího IVF????

kacka81
29. okt 2009

Tu samou otázku si kladu taky, ale zase na druhou stranu mi máme pořád nějakou šanci že to půjde. Ale je mi líto tich holek u kterých to nejde vůbec. A jinak to není tak rychle po porodu malý budou příští týden ve středu 2 roky.

denis19
29. okt 2009

jo to je pravda, nedošlo mi,že už ji budou dva, stálese brala ten jeden, tak to ano.

sophiejane
29. okt 2009

kaci a já mám narozky 6.11. 🙂

denis19
29. okt 2009

sophiejane
tak jak je???? já dnes upadám do lehké nostalgie a lenošení!!!

sophiejane
29. okt 2009

zatím se nic nedostavilo, ale to přijde...už jsem s tím negativním výsledkem smířená, jen se to asi zpozdilo. ted jesště držím palce medenečče! holkt půjdu někdy leden - únor na 2.ivf...ted uz radsi aby ta mrcha dlouho nečekala, nechcí ji dostat do práce, v cobotu mám 14dní, tak se asi budu muset vmáčknout do caru...

denis jen se hezky flákej a odpočívej!

sophiejane
29. okt 2009

denis kdy ty máš nějakou další kontrolu? až na potvrzení srdíčka? nebo to už máš? já už se někdy trochu ztrácím, chodím ještě na jiné diskuze🙂

denis19
29. okt 2009

sophiejane
to je v poho to ztrácení se v informacích, nejsem na tom jinak 😀
já mám další kontrolu na tvé narozeniny v CARu na srdíčko,aspoň tak jsem to pochopila a pokud to bude ok, tak mne už prevelí k mému gynekologovi k nám a budu už u nej a pokud chci mohu na ty vetší kontroly ve 12/18/24 týdnu chodit do CARu,ale tam se za ty prohlídky celkem dost platí a tu to mám v rámci zdrav.pojištení. už i ted se to první sono platilo a to 17€, což je dost! tu by mne to stálo 1€ za fotečku a hotovo,tak uvidím, jak na tom budu a to ješte musím hodku autem dojíždet do CARu a to pres horský prechod a to je v zime už o držku,sorry za výraz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre