Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
4. apr 2010

doufám...a jak je tobě?

sophiejane
4. apr 2010

a kacko tobě moc držím palce!

jaru30
4. apr 2010

Sophiiiieee! 😉 našla jsem tě tu úplně náhodou 🙂 Já taky neměla nikdy stejně silnou!!! 🙂 bude to v pořádku, uvidíš. V úterý čekám radostné kvičení 😀

sophiejane
4. apr 2010

jaru co ty tady 🙂 já jsem i vedle, ale tam jen sarik 🙂

l.u.c.i.e
4. apr 2010

Sophi, mě je dobře... Jen to spaní mi dělá potíže a už se i začínám zadýchávat, ale jinak si užívám těhotenství jak se dá...

jaru30
4. apr 2010

Sophie, jsem tu úplně náhodou. Otevřu koníka, vidím jméno Sophiejane a tak na to bez rozmyslu rovnou klikám....a pak koukám, že nejsem u nás, jsem jinde 😀

gabulik77
4. apr 2010

ahoj holky, moc zdravím, akorát jsme s manžou dodělali mazanec tak hned proběhla ochutnávka 🙂 🙂 🙂 a je dobrý, akorát je velký jak kolo od vozu, na to že jsme na něj dva 😀 😀
lucie moc hezký kočárek🙂) jinak foto bříška snad taky dodám, ale já se strašně nerada fotím 🙄 ale dneska jsem se cvakla s manžou tak ji vložím do alba 😉
sophie testík vypadá velice dobře🙂) to je super 😀 já měla srdíčko už v 6+2tt

kacka81
4. apr 2010

Holky já vám taky všem držím moc moc palečky aby vše vyšlo. A já taky doufám že to bude už naše poslední IVF, protože další nevím nevím už by jsme ho asi finančně nezvládli.

Jinak Denis malá roste jako zvody je to štěstíčko ale však to brzy poznáš 😉

Sophiejane vůbec nic si nedělej z toho že čárky nejsou stejné já je taky nikdy stejné neměla, a já byla blázen. Jak jsem při malé špinila až do 3 měsíce tak jsem pořád testovala jestli tam stále je. A ani ve 2 měsíci jsem čárky neměla stejné takže to bude v pohodě a v úterý se podíváme na fotečku, určitě ti jí udělají.

Tak se tu mějte a užijte si velikonoce

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Dobré ránko, jaképak jste měly Velikonoce? Doufám, že vás nebolí zadek 🙂

Sophi, dneska máš svůj velký den a uvidíš poprvé svého mimíska. Doufám, že se večer pochlubíš 🙂

Gabulík, s manželem ti to moc sluší a je vidět, že je pyšný nastávající otec. Krásně tě drží kolem bříška.

Kačko, tentokrát to musí vyjít. Všechny ti tu budeme držet palečky 🙂

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Denis, kdypak se ukážeš?

denis19
6. apr 2010

Preji krásný den!!!
Hlásím príchod k PC.....mela jsem dnes nejaké vyrizování v bance, potom rehabilitace, nákup, doma obídek a ted vás dočítám!!!

Gabulik......jste super pár a krásne vám to tam sluší!!!!!!

Sophie.....asi nedočkám večera a myslím na vás tri!!!!!!

kacko........takže dlouhý protokol, ted stríkáš do nosu, tak to tak vychází na OPU cca za mesíc,ne????? potom ET a potom čúrání 🙂 a my potom už temer porody a ty huráááááá je to tam 🙂 🙂 už to vidím, jako fakt!!!!

Lucko..... tak a je tu muj první den dovolené a celkem je to super! Foto jsem absolut nestíhala.....udelám ho asi ..teda ne asi ale určo zítra, bude doma i manža a tak mne cvakne 🙂 Jinak svátky byly super, sice rychle to ubehlo,ale byl to príjemný relax s práteli, rodiči a manžou. Dnes jsem sama, manža je kdesi v terénu a asi se vrátí až zítra, ale možná prekvapí i večer, tak se musím chovat slušne! 🙂
Co se tehuhu týče, tak si ho užívám jen mne neskutečne trápí ty ruce a otýkání kotníku, ty už nejsou po pul hodince stání na naohou ani videt!!!!!

A co devčata teda nového u vás????

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Denis ahojky, jsem moc ráda, že si užíváš svou dovolenou 🙂 Jen mě mrzí, že tě neustále trápí ty otoky. Mě pomáhá to magnesium a je to v poho...
Na fotečku se tedy budu těšit zítra. Určitěuž máš pěkně kulaťoučké bříško.
U nás není celkem nic nového... Příští týden poradna, tak uvidím jak jsem dopadla s cukrem. 🙂

denis19
6. apr 2010

Lucko...tak to budeme príští týden vedet dve, jak jsme dopadly s cukrem...no já si ho merila u mamky a mela jsem 7,0...tak nevím nevím....... 😲 😲

denis19
6. apr 2010

jinak fajn, že už máš kočárek a nemusíš nic shánet,mne to dalo fušku, takto to máš otestované a dobré.....
mne to magnézko na ty ruce moc nezabírá, možná trochu uvolní to ano,ale trnou stále a konce prstu už necítím.... 😕 😕 😕
kdy máš tu poradnu???? Hele a já se ndes odvážila odvážit a mám 10kg do plusu...tak to jsem jako lokomotiva, co Ti budu povídat!!!!!!

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Denis, kdypak jdeš do poradny? Já ve středu. Snad to tak s cukrem nebude hrozný... A kdybys jí měla, tak budeš aspoň pod kontrolou a věřím, že ti i něco udělají s těma otokama... Já mám nohy většinou nateklé večer a ráno už je to dobré...
Taky jsem se dneska vážila, jelikož jsem o Velikonocích pořád něco jedla a tak... No a výsledek +0,5kg. Půl kila mám dole... Tak nevím, co dělám špatně, že nepřibýrám. To zase určitě dostanu v poradně vynadáno... Budu si muset vzít hodně vrstev na sebe...
Jinak se zadýchávám až je to strašné. Třeba jen něco málo dělám a funím jak parní vlak... Hrůza.

denis19
6. apr 2010

Lucko...ty máš za celé tehuhu +0.5kg????? to je až divné a jak jsem i četla není to nejlepší......jíš ty vubec????
Já mám poradnu 14.04....ted na rychlo nevím co je to za den,ale až v podvečer....tak vám zdelív výsledky cukrovky až večer..... 🙂 🙂 🙂
A s tím zadýcháváním je to normálka, také se zadýchávám, myslím, že je to zatím v norme,horší jsou ty nohy, no proste každá máme neco,ale co se divíme, já zítra začínám 30tt!!!!neuveritelné!!!!!

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Denis, respektivě od výchozí váhy. Takže ve skutečnosti +2,5kg. Neboj se jím. A přijde mi, že i docela hodně 🙂 Hlavně sladké. To bych mohla pořád.
Tak to máme poradnu ve stejný den. Já tam jdu v 10hod. U tebe si budme muset počkat až na večer...
Je neuvěřitelné, jak nám to naskakuje... 30tt, to budeš mít asi rovnou velký UTZ. Určitě se těšíš až uvidíš malou, co?

denis19
6. apr 2010

Jo to bude velký UTZ presne jako ríkáš, jo teším se,ale poprave už bych to mela vše ráda za sebou........nejak mne ted chytá panika z tech posledních týdnu,ale to snad zase prejde 😕 😕 😕

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Uvidíme jestli i já budu mít velký UTZ, ale myslím si, že asi až příště. Jsem přece jenom o pár dní za tebou... Uvidíme.
O panice mě ani nemluv. Už se mi 2x zdálo o porodu. No, byla ta pěkná noční můra... Ale my to přece zvládneme. Zvládly to všechny holky, ne? Pak už se můžeme těšit z maminkovství 🙂
Taky máš někdy chvilkový a docela bolestivý tlak do pánevního dna, když dlouho sedíš? Vždy pak musím chvíli počkat než ta bolest ustoupí a pak je to v poho. Nebo se musím jít hned vyčůrat a taky to povolí. Přijde mi jako kdyby mi tam malej přištípl močák...

denis19
6. apr 2010

Určo , že to zvládneme, já si už budu povídat ted i s dr o porodu, že kde a kdy a jak 🙂 🙂 🙂
Nevím jestli mám tlaky,ale spíše mi to pripadá jako kreč či neco podobného a vysvobodí mne z toho WC, to je pravda 😀 😀 ,ale není to denne, spíše mám pocit, že mi aspoň jednou denne ztvrdne bríško.......myslíš ,že je to normální??? Já už ani radeji negugluji, neboť se potom dočítám i katastrofy a to nepotrebuji.

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Aspoň vidíš, že panikaříš sama... Taky ten tlak nemám pravidelně, ale občas to docela silně zabolí a já pak nevím co dělat. Vysloveně, že by mě ztvrdlo břicho jsem nezaznamenala... A jestli je to normální nevím. Třeba je to spojeno s těmi otoky. Všechno pak řekni v poradně, abys něco nezanedbala.

denis19
6. apr 2010

🙂 Obávám se, že zase určite na neco zapomenu,ale ted jsem držele telefon v ruce, že si zavolám na ty výsledky cukru..jsem nejak netrpelivá a ješte jedna perlička, mám permanentne teplotu tela 37.3-37.6 to se mi také moc nelíbí.....hrozné straší ženská tehotná...des bes,ale šťastná 🙂

denis19
6. apr 2010

Lucko kdy jsi presne mala OPU a ET?

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Denis, zvýšená teplota v těhotenství je normální. Záleží na tom jak se celkově cítíš. No a výsledky cukru dopadly jak?
OPU jsem měla 7. 10. a ET 10. 10., proč?

denis19
6. apr 2010

Lucko...dikas...nejak mi to nedalo a tu teplotu jsem si vyguglovala.....tak mne to uklidnilo,jinak jsem zdravá jako rybička 😀 😀 😀 V amb mi to nikdo nebere, tak to tak má být a já se to dozvím výsledky až o týden a nemusím stresovat 🙂 🙂 🙂
Zajímalo mne to kvuli termínu porodu, já to mela 30.09. a 05.10...jestli to sedí s našema predbežnýma termínama porodu...to víš...nemám asi nic zajímavejšího na práci...byteček uklizen, dnes jsem už dokoupila i porodnické vložky...tak delám blbosti 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Mě to určitě nesedí, jelikož mám 2 termíny a já jsem si tam nechala jeden mezi. První mám podle MS a to je 28. 6. a druhý podle ET a to je 4.7.
Ještě abys nebyla zdravá jako rybička... Co by na to řekla Karolínka 🙂 Jestlipak už jí povídáš?
Ohledně blbostí se ti nedivím, občas taky všechno možné vyguglovávám. Projistotu.
Za chvilku půjdu vyzvednout manžela k práci a půjdeme procházkou do Jysku. Chceme se tam podívat na pár věcí.

denis19
6. apr 2010

Tak to máme podobné plány, tako jdu vyzvednout manžu,ale jdeme jen tak domu procházkou, je krásne, jen fouká,ale to vydržíme. Jo a Karolínce už povídame všechno a i ji začleňujeme do debat,asi magoríme.... 🙂 🙂
mne ty termíny také nejak nesedí, podle posledního UTZ bych mela mít termín až 05.07. a podle počtu dní tehotenství toho 24.06. jak si udávám i v profilu...tak uvidíme, já si myslím, že to stejne bude drív 😀

l.u.c.i.e
6. apr 2010

Podle UTZ bych měla rodit pokaždé jinak... Ale vesměs se pořád pohybuju v tom týdnu kdy mám ty 2 termíny...Už to nějak neřeším. Až to přijde, tak to přijde... Třeba budu rodit dříve nebo budu i přenášet. Uvidíme.
Jojo, už se těším ven. Svítí tam sluníčko. Ráno už jsem venku byla, ale to bylo pochmurno. Musím už jít. Užij si s manželem procházku. 😵

denis19
6. apr 2010

Podobne....jen verím, že se ten muj vrátí z terénu jak ted psal. 🙂

sophiejane
6. apr 2010

ahoj holky, tak jsem zpět a je to v pytli, v děloze mám cosi mrnavého co není ani váček a už vůbec ne srdíčko, které by už mělo být. znova mi nabrali krev na hcg a zítra se uvidí, co dál. nejspíš nepostupující těhu nebo i mimoděložní. pořvala jsem si a vidím, že ani sílící čárka na testu nic neznamená. ted už se ale vážně nedám a budu chtít genetické testy, které prý až po "2.neúspěšném ivf"...jsme z toho hrozně smutní, asi nebudeme z těch, co se dočkají hned... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre