Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

kacka81
9. nov 2009

Denis to bude v pohodě, nemáš náhodou teď období kdy máš mít menstruaci to by mohlo bejt taky k tomu.

medi tak to je suprr máte pěknýho obříka. Každej kdo tu píše má album tak ho asi taky založím 😉

l.u.c.i.e
9. nov 2009

Medenečku, i já se připojuji k gratulaci. Mám z vás radost.

denis19
9. nov 2009

kacka také si to tak nejak omlouvám........uvidíme zítra!

medenecek
autor
9. nov 2009

denisko: mám to asi tak: mám radost a strach zároveň. Moje mamka, sestry a babička s dědou byli "otrávení", že to nebudou ta dvojčata 😉 Já jsem tušila, že bude jen jedno a abych pravdu řekla, jsem i ráda. Ono se jedno udrží lépe v těle než dvě. A můžu být vůbec ráda, že mám vůbec alespoň to jedno. 😉
Budou to stejně ještě nervy, než se to narodí. 😉

kacko: album určitě založ, můžeš tam dát fotky malé. 🙂

lucko: doufám, že se šetříš a ležíš v postýlce. Uvidíš, bude to dobrý. Už máš to magnezium?Mě doktorka napsala další balení.

Sophy: jsem ráda, že nástup do práce proběhnul v pohodě. Alespoň ti to bude pěkně utíkat. Může kouknout do krámků a nakupovat vánoce. To já na nákupy letos musím zapomenout. Hromada lidí, všude chřipka a já léky na snížení imunity. To by dopadlo.

Manžel dnes odletěl do Londýna a už psal, že je to tam krásně vánočně vyzdobené. Je to prý romantika na druhou. Tak mu trošku závidím, taky bych někam jela, ale nechci to pokoušet. Alespoň do toho třetího měsíce.

kacka81
9. nov 2009

sophiejane dneska mi přišel ten femingard tak už to do sebe peru a ten můj taky tak snad to bude mít nějaký účinek.

Medi tak jsem ten album založila pár fotek mi tam nešlo dát ani po zmenšení ale něco jsem tam nacpala 😉

sophiejane
9. nov 2009

meduí velká gratulace!!!! supeeeeer....

kaci taky ho určitě vyzkouším!

sophiejane
9. nov 2009

kaci krásný fotečky...

sophiejane
9. nov 2009

zítra odpo jedu do caru domluvit se na 2.ivf, tak se tu asi jentak neobjevím, tak se zatím mějte krásně...a žádný stresy, miminka hýčkat 😉

medenecek
autor
9. nov 2009

Kacko nádherný fotečky, byla by škoda je sem nedat.... 😵

sophi na zítra držím palečky. Aby vám dali dobrý termín. 🙂

denis19
10. nov 2009

dobré ránko všem!

kacka81
10. nov 2009

Ahojky holky děkuji

sophiejane taky držím palce at dostaneš pěknej termín

denis19
10. nov 2009

kačka, super fotky, ted jsem je s úsmevev sčučla. co deláte holky???

kacka81
10. nov 2009

tak hlavně že jsi se zasmála, jinak co děláme byli jsme venku jí utahat ale nepomohlo to vstávala dneska dlouho takže si opět nešla po obědě lehnout. Tak jsme spolu vařili lívance

petra49
10. nov 2009

holky, jak jste se cítily po opu? píchala jste si některá clexan?

medenecek
autor
10. nov 2009

Ahojky,

tak jsem přidala fotečku ze včerejšího ultrazvuku. 🙂
Dneska je nějakej únavnej den. Z postele jsem vylezla v 10:30. Dlouho jsem spala, ale na druhou stranu spát jsem šla v jednu ráno. 😉 No musím si to holt odůvodnit, že jsem lenoch no. 😉

denis19
10. nov 2009

Medi, hezké mimčo!!!!!! Jak se vede?
Já dnes byla u toho gynekologa a nešel mi tam i druhé embrio, jen už se nevyvíjelo,tak nechápu, jaktože ho v CARu nevideli!!!!

medenecek
autor
10. nov 2009

ahojky denisko, to asi v caru neviděli, protože to bylo ještě mooc brzo. První ultrazvuk kde je to dobře poznat je po měsíci od ET. To jsem měla já včera. No a paní primářka říkala, že to druhé se vstřebá, že je to malinké asi jako kapka rosy. Tak to špinění máš od toho. Tak můžeš být klidná. 😉
Já jsem dneska utahaná, ač jsem dlouho spala. 😉
Od ET trpím zácpou. Musím si každý druhý den dát čípek. Jinak bych prostě nešla. Je to tím, že se moc nehejbu. Já dřív byla jako trysková myš a nyní furt odpočívám. Ani ty čaje mi nepomáhají, ani bílé jogurty, jablka. ☹
Taky jsem dnes řešila gynekoložku. Z pronatalu mě včera propustili a mám jít znovu ke své dosavadní. mám výbornou, ale protože je to gynekolog pro vysokoškoláky a to já už nejsem, tak nevím, jestli mě vezme.
Nejraději bych chodila k doktorce co mě měla v caru. Má i soukromou praxi, ale má plno a já se musím hlásit na další kontrolu do dvou týdnů tj do 20.11. Tak se jí pokusím zavolat zítra, jestli by mě k sobě nějak nenacpala a jestli ne, tak budu muset hledat jinde. S manželem si platíme SANTÉ, ale tam nemám zkušenost s doktory na gynekologii a nechci jít k někomu kdo mě vůbec nezná. No prostě zítra se rozhodne.

kacka81
10. nov 2009

Medi hezká fotečka.

Denis já si myslím že mohli bejt přes sebe překrytý a proto to druhý v Caru neviděli. A to je asi ten důvod toho špinění

kacka81
10. nov 2009

denis medi mě s odpovědí předběhla a asi ten důvod proč ho nenašli je fakt ten že byli malinkaté a nebylo to pořádně vidět. Ale je pravda že mě asi po druhém ET embrijka ukazoval hned po tom jak je zavedl a vidět byli tak nevím. Ale hlavně že je vše v pořádku a to druhé se vyvíjí 🙂

Medi tak skus pít ten Gravimilk seženeš ho v lékárně

medenecek
autor
10. nov 2009

kacko děkuji za radu. Gravimilk koupím. Ty čípky vždycky zaberou, ale je to mazec. Vždycky hledám odvahu než ho vezmu. 😉

l.u.c.i.e
10. nov 2009

Ahojky holky,
Medi, krásná fotečka. Už jsi klidnější, viď.
Kačko, krásné fotečky Kačenky. Pěkně roste.
Denis, to zírám jak blázen. No i mě nemůžou najít to druhé, ale jak jsem začala krvácet, tak mi řekli, že odchází... Uvidíme zítra, co mi řeknou na kontrole. Modlím se, aby to bylo všechno ok.

denis19
10. nov 2009

lucie, určite to bude, ikdyž já dnes byla vyplašená, jak to tam dr našel!!!!
a zítra mám jít na krev a ani nevím proč, co se to ted zjišťuje a delali mi už i nejaké stery,kultivace, pripadám si jako tehotenský analfabet 😀
Medi, já nám zase od ET tak pravidelné vyprazdnování jako nikdy jindy....asi i proto nepribírám na váze ani deko....
kaci asi máš pravdu, blo to malinkaté a možná se hrálo na schovku 😀

medenecek
autor
10. nov 2009

lucko, zítra to bude dobré, uvidíš. Odpočíváš poctivě? Doufám, že se šetříš. 😉

l.u.c.i.e
10. nov 2009

To víš, Denis, už ti dělají první těhotenské testy. Uvidíš, že všechno bude v pořádku. Hlavně, že druhý miminko se vyvíjí. To ti věřím, že jsi byla vyplašená, ale oni ví, co dělají.
Medu, neboj se, poctivě ležím, ale občas se na vás musím jít mrknout a zkontrolovat. 🙂

kacka81
10. nov 2009

Lucie je to za tres se takhle pořád válet viď já takhle polehávala první 3 měsíce lezlo mi to pěkně na nervy, den se vleče všechno člověka bolí od toho ležení. Ale co by pro to malinký člověk neudělal.

Denis to má lucie pravdu to jsou první testy a ještě jich je dost před tebou

Jo holky ted mi napsal ten doktor jak jsem mu psala o ten femingard a o ty léky pro toho mího. Já se ho ptala jestli je nějaká možnost že by se to tomu mímu uvolnilo. A on mi napsal:

kombinace, kterou užívá Váš muž působí pomalu. I když by se uvolnění nepovedlo, je to velmi dobrou přípravou (proti následkům zánětu a srůstům) k ev.operaci. v úctě Dr Vydra

tak nám dal alespon malou šanci. To by byl mazec kdyby se mu to po té tříměsíční kůře uvolnilo a já otěhotněla přirozenou cestou 🙂 To by asi v podolí koukali

medenecek
autor
10. nov 2009

kacko, to by byl teda mazec a moc bych vám to přála. 🙂
On každý preparát chce alespoň ten měsíc užívání. To je přesně doba, kdy se projeví první výsledky.
Vyzkoušet to můžete, není to žádná chemie, jen bylinky a uškodit to nemůže, tak co, že jo.

denisko holky mají pravdu, jsou to první testy, to čeká každou. Mě za ty dva týdny, pokud bude vše ok a nebudu muset jít dřív.😉

kacka81
10. nov 2009

Přesně tak uškodit to nemůže. Včera nám to přišlo máme to zatím na měsíc ale chceme to brát až do toho března tak musíme doobjednat. Hele medi co myslíš piju k tomu i kontryhelový čaj nebude se to nějak třískat

medenecek
autor
10. nov 2009

kacko pokud je v obsahu preparátu kontryhel, tak bych ten čaj vynechala. Protože jak se říká, všeho moc škodí. Pokud není, klidně ho můžeš dál. Kontryhel je výborná bylina na všechny ženské obtíže. Doporučují ji i v těhotenství je součástí čajů pro těhotné. 😉

denis19
10. nov 2009

Teda Kacko, nic není treba nechat na náhadu 😀 tak na zdraví!!!!

medenecek
autor
10. nov 2009

denisko a s tím analfabetem těhotenských vyšetření jsi to řekla přesně.
Vůbec nemám páru co v jakém týdnu, měsíce mě čeká za vyšetření.
Včera mi doktorka dala do rukou lejstra a nazdar. Doporučila návštěvu do dvou týdnů u gynekologa, ale co tam bude za vyšetření mi neřekla.
Nemáte někdo přehled co všechno a kdy nás čeká?
Sousedka na mě dneska koukala jak na blázna, že to nevím. No myslela jsem, že mi to řeknou a prd 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre