Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
1. feb 2010

lucinkaj já jsem měla jeden test z centra a ten jsem použila 12 den po ET ráno a ty dva druhé 13 den po ET oni se prodávají po dvou některé bo jsem tomu pořád nemohla věřit,ale jak tam ty čárky jednou jsou tak už je nokdo nesmaže 😉

eva5
1. feb 2010

denis --můžu se zeptat?Ty ještě pracuješ???máš namáhavou práci???nechtěla by jsi radši být doma......jako jestli musíš pracovat????promiň,že se ptám,ale tak nějak kolem dokola kamarádky co otěhotní jdou hned na neschopenku...já vím,že těhotenství není nemoc,ale přeci jen je někdy lepší být doma...pokud to jde.....jestli jsem moc zvědavá, 😅 tak mě klidně odkaž do patřičných mezí

denis19
1. feb 2010

eva.....no do 12tt jsem byla na PN a potom jsem se vyptala do práce, už mne to doma nebavilo a stále sledovat čas vycházek je na palici, vím, že vy máte asi neomezené vycházky,ale já mela jen 3 hodky denne, jinak zavrená doma, tak jsem šla do práce. existenčne v podstate do práce nemusím, jen duševne,ale pokud tov práci pujde takto dál,asi se vrátím na PN. jsem GIS pracovník u armády, vytvárím a reviduji mapové díla a nejaká prostorové analýzy, práce je to pohoda, u PC a trocha terénu,ale náčelník nám nekdy dává psych. zabrat.....plánujš být doma do porodu?

eva5
1. feb 2010

máš pravdu někdy je to doma dlouhý,ale snažím se pořád něco dělat ....já budu doma určitě...

denis19
1. feb 2010

dobrý nápad, schvaluji ti ho. aspoň máš čas zarizovat pokojíček virtuálne, delat si seznámky potrebných detských veciček a tak.....já na ty seznamy sice moc nejsem,ale asi by se hodily co ty jinak deláš? když nejsi tehuhu 😀

eva5
1. feb 2010

právě jsem zkontrolovala dveře .....jdou otvírat nemusíme manévrovat ani podávat děti oknem 😀

denis19
1. feb 2010

😀 😀 super myšlenky 😕

eva5
1. feb 2010

ještě se chci zeptat.....diskuze tady jsou striktně rozdělený????protože podle názvu...už jsem poznala,že ivf je úspěšné a jak to je teda dál stěhuju se do jiného domečku...nebo můžeme směle pokračovat ??

denis19
1. feb 2010

mužeme smele diskutovat.......my s holkama začaly v téme príprava na IVF úplne od začátku...také vesele tehulkujeme a jsem už v 20tt a pohoda, stále se tam ukážou i nové tváre a je...je tu i téma tehotenství, pod snažilkama a tam jsou ruzná témata,ale když se už tu tak hezky oťukáváme, tak tu u zustáváme..pokud holky chtejí 😀

eva5
1. feb 2010

před těhotenstvím jsem dala výpověď v práci k 30.11.potřebovala jsem si odpočinout a druhý pokus o ivf mě do plánu pěkně zapadal------takže se to povedlo všechno ,tak jak mělo------a moje povolání je sestra 😅

denis19
1. feb 2010

sestra jako príbuzenský vztah 🙂 🙂 🙂 anebo ta ve zdravotnictví....to jinak obdivuji!!!!

eva5
1. feb 2010

zdravotní 😉 a právě ten sraz byl s bývalýma spolupracovníkama ---než to oddělení zrušili-----

denis19
1. feb 2010

vám zrušili oddelení i to se deje? no u nás ruší celé nemocnice,tak co se divím 😀

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Ahojky holky,

To si děláte srandu, že od 20tt by měly zase začít růst prsa? Teď už je mám o 2 čísla větší. Manžel je přímo nadšený, ale neumím si představit, jak budou vypadat až budou nalité mlékem.

Lucinkaj, gratuluju k //, ať krásně tmavnou 🙂

Evi, krásně vysoké hcg. Gratuluju taky. Ale to ještě neznamená, že tam musíš mít dvojčata. Kdypak jdeš na UTZ? Přála by jsis dvojčata?

Denis, tak příští středu už se dozvíš více. 🙂 Už se to krátí. A já za 8 dní taky budu vědět. Jdeme si pro výsledky na tu genetiku a podle toho se rozhodne zda amnio či ne.

eva5
1. feb 2010

denis..to oddělení zrušili už v roce 2004...taky to byla práce dát čísla a adresy dohromady a stejně jsem na hodně lidí zapomněla ,prostě o nich nikdo nic neví-
lucie..na Uz jdu ve středu kolem 12h dvojčata by mě vůbec nevadily--ale mám kamarádku a to nemá dvojčata ráda nevím proč a ta mě říkala ,že kdybych je náhodou někdy měla ,tak k ní můžu maximálně s jedním miminkem a to druhé musí počkat venku.........uvidím ve středu na UZ a pak začnu psát pořadníček návštěv 😉 😀

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Evi, co to máš za divnou kamarádku. Ona ještě nemá děti, co? I já bych byla ráda za dvojčata. Máme ale jedno. I tak jsem ráda. Třeba napodruhé se dvojčata povedou. 🙂 Ve středu hned dej vědět. Budu napnutá jako struna.

eva5
1. feb 2010

to je moje nejlepší kamarádka už 20let,zatím mě to nějak nevysvětlila ,ale smějeme se u toho a už má děti kluka 13 a půl let a 8letou holčičku 😀 jinak já mám doma už kluka Vaška ,který se mě narodil 5.7.1997 ---přesně vím ,kdy jsem já otěhotněla v říjnu 1996 to mě to ještě šlo normálně------držím palce ať je vše ok ty děti narozený v raku jsou takový vnitřně hodný,nevím jak to přesně vysvětlit-----a navíc mě jako štírovi rak vždycky všechno odpustí---tak to mám u něj dobrý---puberťák jeden 😀 😉

denis19
1. feb 2010

lucko...tak na podruhé dvojčítka...hezké plány 🙂 jo naštestí se nám ty významné terrmíny už blíží 😝

eva5
1. feb 2010

ještě k těm prsům....já mám malý,ale protože jsem hodně sportovala hlavně teda běhání,tak mě to vůbec nevadilo,ale pamatuju se ,že jsem měla vždycky krásně nalitý prsa mlíčkem pro miminko jsem si připadala tak sexy 😀 no a teď jak si tak šahám jsou už větší, 😀 😔

eva5
1. feb 2010

denis-----Ty sis nechala udělat amniocentézu sama nebo po poradě s lékařem?

eva5
1. feb 2010

----holky zatím ahoj jdu se projít ven svítí sluníčko,tak toho musím využít 🙂

denis19
1. feb 2010

eva..po porade s dr. je tma vek, i IVF ICSI a i krev je hraniční

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Evi, tak to jo. Třeba je kámoška jen špímařka 🙂 U vás je sluníčko? To závidím. Už ani nevím jak vypadá.

Denis, mě by se dvojčátka líbila, ale kdo ví, jak vše bude za 3 roky. Plány mám ale hezké... 🙂

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Denis, co kopání? Cítíš? Máš je pravidelné? Já malého cítím třeba jen ráno a pak až druhý den večer...

denis19
1. feb 2010

lucko...necítím to pravidelne, také se mi stane, že dva dny i nic a potom celý den,ale to je prý v tomto období normální. Už se teším na UTZ, jak ho znova uvidím drobca jedného 🙂 🙂 jojo plány jsou hezké a realita...dzť uvidíte!

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Denis, tak to mě spadl kámen ze srdce. Včera jsem ho necítila a dneska mě tu před chvilkou krásně kopal. Škoda, že u toho nikdy není manžel. Vždycky mi to přijde líto.

denis19
1. feb 2010

LUCIE...neboj ještese nakope...a i manžel bude zírat 🙂 také jsem stresovala, protože hlavne po amnio byla bublinka dva dny ticho,ale potom jsem se optala švagrové a ta mi to objesnila i jako matka i jako zdravotník 🙂
Musím se priznat, dnes jsem odešla z práce dríve a šla se projít mestem, je tu nádherný slunden a prilepily se mi na prstíky šatičky....jsem hrozná,ale neodolala jsem , tak mám dnes i radustku 🙂

eva5
1. feb 2010

ahoj odpoledne po procházce sluníčko už nesvítí ,tak je čas jít na net za holkama 😉
taky jsem si udělala radost a nakoupila krémy (dva ) proti striím a těhotenský čaj ---

denis19
1. feb 2010

evi...tak to super a co jsi si koupila proti stiím??? jo vidíš, dyť já vlastne šla do mesta pro pleťový krém a ten nemám...o duvod více setam vypravit i zítra 🙂

eva5
1. feb 2010

klasickou bonellu a něco od babydream a už jsem namazaná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre