Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

brmbolcek
5. feb 2010

denis- tvoja skola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Lusi tak to nie si daleko odomna, ja som mala poslednu ms 23.12 😉

denis19
5. feb 2010

holky vám se ty porody najednou hrnou 😀

lusinkaj
5. feb 2010

baby zlate ste dakujem 🙂 no tak ja si myslim ze za 2 tyz.kludne mozem ist k svojmu gyn.a urobi utz...zbytocne cakat az 3-4 tyz.vsak? 🙂

denis19
5. feb 2010

no pokud ti CAR už dal propouštecí zpávu pro tvého gynekologa, tak klidne tam mužeš

lusinkaj
5. feb 2010

no nie nedal mi nic,ale aj tak musim ist k svojmu dr.gyn.lebo potrebujem predpisat lieky taze nepotrebujem ziadnu inu spravu 😉

gabulik77
5. feb 2010

lusinkaj u mě dr.viděla dvě už v 6tť+2 ale u jednoho neviděla srdíčko, protože bylo menší, ale v 7tt už byli obě srdíčka. Jedno mímo nás kolem 10 tt opustilo.

denis19
5. feb 2010

tak to máš super a hned te zčučne a budeš slyšet i srdíčko 🙂 a určí jestli náhodou se vaše embrijko nerozdelilo 😕

krivka5
5. feb 2010

brmbolcek...ja som mala poslednu mm 24.12. sme obe zo ziliny tak budeme spolu aj na porodnici lezkat 😀

brmbolcek
5. feb 2010

krivka- ty brdo faaaaaaaaaaaaaaakttttttttttt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krivka5
5. feb 2010

denis...ale ty uz to tak daleko ten porod nemas ako my 🙂 inac ja idem rodit prvy krat.pri synkovy mi museli v 8 mesiaci urobit cisarsky bo som mala eklampsiu(hruza),takze ja ani neviem co su to porodne bolesti.uz sa na ne tesim 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

denis nieeeee urcite sa nerozdelilo....chceme jedno babo 🙂

krivka5
5. feb 2010

ano brmbolcek,aspon ta konecne spoznam spolubojovnicka 😀

denis19
5. feb 2010

no krivka nechci ti brat iluze....ale opet ti hrozí sekce....tak zbytečná euforie zatím 😀

krivka5
5. feb 2010

denis...no ak zacnem puchnut a mat krce ako pri synkovy,tak mas asi pravdu...

denis19
5. feb 2010

ale to já nechci privolat, já jen vím, že dr se staví k IVF jako k rizikovejšímu tehuhu a uprednostnují sekci 😕

minka051
6. feb 2010

Ahojte
Tak dnes je 9deň drahý ma dokopal testovať aje to negatívne 🙂 Asi je to koniec

gabulik77
6. feb 2010

minka ještě to nevzdavej, 9 den nemusí být rozhodující, ještě bych testla za dva dny, já testovala až 15.den.

mirm
6. feb 2010

ahojte, ja som dnes testovala a je tiez negativny a to som uz v 11 dni ☹ s najvacsou pravdepodobnostou je cela misia u konca ☹
ale BT som mala 37,2
to by nemohlo nieco znamenat?

gabulik77
6. feb 2010

mirm každý to má opravdu jinak, někdo už vidí výsledek i 7 den 😒 ale fakt bych tu šanci ještě nezahazovala, a mrcha se dostavila nebo ne, ta BT nevím, ale slyšela jsem, že přpadně těhu je zvýšená.

mirm
6. feb 2010

mrcha nechodi, cez tyzden ma pichalo v podbrusku tak som si myslela ze je to dobre, ale neviem neviem...

gabulik77
6. feb 2010

tak to je taky dobré znamení 🙂 já měla stejné příznaky, bolení a píchání v podbřišku a občas i fakt dost velké křeče a to hlavně v noci. Je to hrozný čekání, ale vydrž ještě a znovu testni

krivka5
6. feb 2010

minka,mirm...pokial nekrvacate normalnou mm tak tam urcite nadej je a velka ze sa to podarilo.testy mozu vyjst naozaj az neskor...

denis19
7. feb 2010

dobrý večer.....panuje tu nedelní siesta??????
jak se vede????

minka051
7. feb 2010

denis ahoj
Ta u mňa nijaká zmena. mrcha zatial nedorazila. Trošičku som špinila ale len ked som bola na WC a utrela som sa tak v hliene ale inak nič.

mirm ja som si tiež merala ale to sa asi musí ráno a ja som si po obedeked som oddychovala a mal som 37,5 no neviem či je to dobre. Kedy si mala vklad?

denis19
7. feb 2010

minka...já si nejak myslím, že tobe to vyšlo, tak ver...to špinení malinkaté je ješte určite z ET a tak.....

minka051
7. feb 2010

denis bodaj by si mala pravdu. Uvidím čo bude zajtra. Idem zas do práce musím dokončiť dane a mzdy. A ak mrcha nedorazí tak stredu idem na krv.

denis19
7. feb 2010

tak to na krev bež každpádne a kam jdeš na krev, ne snad do Brna?

minka051
7. feb 2010

denis nie do Brna nie.. To idem doma k mojej ženskej doktorke.

denis19
7. feb 2010

o ješteže tak 😲 no jsem zvedavá na stredu, ty krev, já výsledek amno.....zajímavá streda to bude 😕

brmbolcek
7. feb 2010

Denis- vidim ze budes mat stredu hustu 😉 😉 😉 😉

Minka- bud silna ! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre