Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

minka051
29. jan 2010

Ahojte prajem dobré ránko 🙂
Tak včera sme to úspešne zvládli v brušku sú dve krásne bublinky a ešte nám zostal aj mrazáčik. No tá cesta včera tak to bol horor. Už som myslela že tam vôbec nedorazíme. Všetko zablokované kamiónmi a ked sme sa pohli ták rýchlosť bola asi tak 25km/hod. no strašné. Musela som dva rát volať do centra že na čas určite nestíhame. ale nakoniec to dobre dopadlo.

denis19
29. jan 2010

ahoj minka....hlavne,m že jste doma!!!! strašne jsem na vás včera myslela na tebe i kajku, ty s
cesty bly horzné!!!!! ale ted už jen hladit bríška a za deset dní očurat testík 😀 😀

j1212
29. jan 2010

Ja som bola na prenos v utorok,prvý krát...tak čakám.8.2.mám ísť na krv.Neviete mi niekto povedať po koľkých dňoch po prenose sa embryo uhniezdi v maternici?

denis19
29. jan 2010

j1212
no nekdo tvrdí že do šesti dnu, mne se to zdá dlouho já myslím, že mu to tak trvá tri dny, tak proto se tri dny doporučuje klid a nic stehovat.....držím ti palec

kajka39
29. jan 2010

Uzival niekto z vas po ET liek ESTRIMAX????? Mne ho lekar predpisal, ale ked citam pribalovy letak tak by som ho urcite nemala brat... skuste napisat co beriete..dik

eva5
29. jan 2010

Pěkný sněžný den........tak jsem ani nedoufala v dobrý výsledek a dnes jsem si zkusila udělat test 12 den po ET a objevila se tam slabá druhá čárka!!jsem z toho dost vykulená,protože mě ,tak pobolívá břicho a záda ---tak dovařím oběd a jdu si koupit další test na zítřejší ráno?nebo,že by ještě dnes ????

denis19
29. jan 2010

eva...tak super.....to je jasné, očúrej to ješte jedno,ale i tak super!!!!!

eva5
29. jan 2010

já si říkám ,že to bolení je asi od toho, jak si tam ty miminka hrají a běhají kolem dokola 😉 no mám dovařeno a jdu nakupovat ----napíšu ,jak to dopadlo -

minka051
29. jan 2010

eva tak len skús ale ja myslím že už je to tam.

eva5
29. jan 2010

tak tam byla jenom jedna?zkusím to ještě zítra ráno a potom už to nechám a uvidíme

anubism
29. jan 2010

ahojky,tak jsem to nevydržela a testla jsem,ale asi vidím jen ducha,nebo si to moje oči představujou,já beru Estrofem,Prednison,a píchám Agolutin a Zibor.Holčiny to čekání je hrůza 😒

denis19
29. jan 2010

jo čekání je na IVF ta nejvetší katastrofa)))))
eva...tak jak teda dopadl ten test??? nejak se z toho nejdu vykutálet 😀

anubis...ty toho tedda bereš!!!!!

eva5
29. jan 2010

denis---tak já Ti nevím,jednou tam něco je--- podruhé už není? 🙂 zítřejší ranní rozhodne?nebo ten nedělní??nebo až pondělní?ranní hcg je nejvyšší--------ale zítra už to bude 13dní a to už by tam mělo být čárek 😵

denis19
29. jan 2010

eva...no zítra by to mela být jasné, to je pravda, kdy jdeš na sono a krev?

eva5
29. jan 2010

v pondělí mám jít do nem oznámit výsledek testu a potom mě vezmou krev a odpoledne UZ podle hcg--

denis19
29. jan 2010

ahááá to máte úplne jiné postupy.....tak do pondelí už vydržíš

eva5
29. jan 2010

nejhorší je to čekání------těch 14 dní je stresujících víc než cokoliv jiného ----

eva5
29. jan 2010

ano vydržím -----taky říkali,že ,když bude test neg,tak to nemusí ještě nic znamenat a pak taky asi následuje krev a UZ--

denis19
29. jan 2010

no práve, je to preci jen domácí čúrací test...že ano, ta krev je duležirá i víc než sono, mne treba na UTZ po 14 dnech nic ješte dr nevidel a na další týden už ano.....

anubism
29. jan 2010

mě ani o krvi nic neříkali,jenom si udělat test(4.2.)a potom zavolat,beru toho dost a někdy si říkám,jestli zase ne zbytečně ☹

eva5
29. jan 2010

jak tak pročítám diskuze,tak mám pocit,že každé centrum má jiné postupy?to mě dost mate ...jsem si myslela,že jsou určité standarty.které by se měli dodržovat.......někdy mě to přijde,že se ani moc nesnaží ,aby to klaplo hned ,protože potom na těch lidech "vytřískají "víc peněz--------ale možná je to jen můj pocit....

eva5
29. jan 2010

já jsem léky vysadila .....nemělo by se to ,ale po anopyrinu jsem krvácela z nosu a crinone gel místo utrogestanu mě a ve mě dělal sraženiny?no a prednison ???já vím,že by se to mělo ,ale já se cítím úplně stejně a vlastně líp

minka051
29. jan 2010

Ahojte Mne dali v centre test k volá sa ForYou torý sa dá urobiť na 5ty deň ale pochybujem že sa to už dá vidieť. má 99,9% presnosť. No ja si najprv asi urobím taký č si kúpim a potom až tento. Oni sa asi odlišujú citlivosťou a to neviem aké sú najlepšie. na tomto je niečo také že optimálna citlivosť 20mlU/ml.

denis19
29. jan 2010

eva ten pocit mám také jak pročítám diskuzi a nejvícmne záraží postup udelat si doma čúrací test a hotovo...to mne desí!!!! také jsem si myslela, že jsou určité standarty....já si na našecentrum absolutne nemohu stežovat, mají na slovensku nejlepší úspešnost IVF na první pokus a já jsem dukazem i v tomto vyšším veku!

eva5
29. jan 2010

tak ten test jsem dnes ráno použila po 12 dnech a cosi tam bylo,ale myslím,že v obchodě se takové citlivé snad ani neprodávají

denis19
29. jan 2010

no a jsou testy i domácí s citlivostí 10mlU/ml. dají se kupit bežne v lékarne...tak zkuste holky ten , já mela ten a pri vkladu dvou bublinek mi ukázal na 11 den po ET výsledek

eva5
29. jan 2010

mám dvě kamarádky jedna měla v době ivf 39 let a byla těhotná hned a ta druhá až na třetí pokus a ještě musela absolvovat něco co stojí kolem 50tis korun a povedlo se jí to a měla jenom 36let obě dvě ve stejném městě jenom v jiném centru

eva5
29. jan 2010

vidíš a to je to .co mě neukázali žádný bublinky ,jak může doktor vědět,že je to tam ,kde má co když ty embrijka ztratil po cestě????to je samozřejmě nadsázka, ale proč se nekontroluje----nebo jenom někomu anebo si to musí člověk zaplatiti navíc a požádat teď už to třeba vím ,ale co Ty ostatní co se o tom nedozví na netu tad na koníkovi???

denis19
29. jan 2010

je to všechno indivindi...organizmus, pohoda, okolnosti a i odhodlání bublinek zustat u nás v domečku....já mám kolem sebe také hodne holek po IVF a všem to naštestí bez ohledu na vek vyšlo na poprvé, každá si dala transferovat dve bublinky a každá má ted jendo zdravé mimčo dama.....já jsem na tom stejne, také se u nás zabidlelo jen jedno, díky i za to!!!!!

minka051
29. jan 2010

Ako sa počítal termín pôrodu pri IVF?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre