Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
26. máj 2010

jo promin uz to vidím, za týden

l.u.c.i.e
26. máj 2010

Ahojky Kačko, teď jsem si to spočetla a vidět jsem měla váček 24den po ET, ale ještě bez srdeční akce. Ta nastala o 2-3 dny později myslím... Mrkni se do alba a můžeš si to spočítat sama. Takže klid. Za týden tam budeš mít i srdeční činnost 🙂

Sophi, jak je?

Jak se má asi Denis s Karolínkou...

kacka81
26. máj 2010

Tak já doufám že to bude vše v pohodě, ale ten týden bude dlouhej. Už aby byla středa, a doufám že se vrátím s fotečkou.

gabulik77
26. máj 2010

ahojky holky
Kačko já byla 24 dní po KET na prvním UTZ a byly váčky vidět, byla jsem 6tt+2
jinak všechny moc zdravím 🙂

gabulik77
26. máj 2010

Ahojky Lucko něco jsem Ti našla, je to ze stránek MPSV:

* rychlejší čerpání rodičovského příspěvku – po peněžité pomoci v mateřství (dále jen PPM) ve zvýšené výměře (11 400 Kč) do 24 měsíců věku dítěte; o tuto formu čerpání však může požádat pouze rodič, který má nárok na PPM ve výši alespoň 380 Kč za kalendářní den;
* klasické čerpání - po PPM v základní výměře (7 600 Kč) do 36 měsíců věku dítěte; o tuto formu čerpání může požádat pouze rodič, který má nárok na PPM;
* pomalejší čerpání - po PPM nebo od narození dítěte (nevznikl-li nárok na PPM) v základní výměře (7 600 Kč) do 21 měsíců věku dítěte a dále ve snížené výměře (3 800 Kč) do 48 měsíců věku dítěte.

O vybranou dobu a výši čerpání rodičovského příspěvku musí rodič písemně požádat příslušný úřad státní sociální podpory na předepsaném formuláři. O rychlejší čerpání musí rodič požádat nejpozději ve druhém kalendářním měsíci následujícím po měsíci, ve kterém nejmladší dítě dosáhne 22 týdnů života, resp. ve kterém současně narozené nejmladší děti dosáhnou věku 31 týdnů života. O klasické čerpání musí rodič požádat nejpozději v kalendářním měsíci, ve kterém nejmladší dítě dosáhne 21. měsíce věku. Pokud rodič nepožádá o rychlejší či klasické čerpání rodičovského příspěvku, je mu po 21. měsíci věku dítěte vyplácen rodičovský příspěvek v režimu pomalejšího čerpání, tzn. ve snížené výměře. Dobu a výši čerpání rodičovského příspěvku je možné zvolit pouze v rozhodných obdobích. Po učiněném rozhodnutí je vybraná možnost čerpání již nezměnitelná a nelze ji uplatňovat zpětně, a to ani při střídání rodičů v pobírání rodičovského příspěvku.

l.u.c.i.e
27. máj 2010

Dobré ránko,

Kačko, mrkla jsem do tvého alba a máš krásně pozitivní test. Stále sílí a už ani nemá kam 🙂 Neboj se, vše dobře dopadne a ve středu se vrátíš s fotečkou bublinky a možná už budete mít i tu srdeční činnost. Jen vydržet to dlouhé čekání... Malá tě snad rozptýlí.

Gabulík, děkuju ti za veškeré informace. Už jsem si to taky našla vše na internetu. Teď jsem jen zvědavá na kolik mě vypočtou mateřskou 🙂
Jak se jinak máš? Stále pracujete nebo už odpočíváš a užíváš si rostoucího bříška? 🙂

kacka81
27. máj 2010

Ahoj holky,

Lucie já taky doufám že bude vše ok. Koukala jsem na tvé fotky v albu a tvoje první fotečka bublinky je podobná jako to co jsem viděla včera já ne UZ. Akorát u mě tam nebyla ještě ta bílá tečka já doufám že se objeví

l.u.c.i.e
27. máj 2010

Kačko, neboj se, ve středu přijdeš s podobnou tečkou na fotce... 🙂

eva5
27. máj 2010

Ahoj HOLKY!!!!!!tak jsem se 5.5.vrátila z lázní,ta aklimatizace byla pomalá,člověk je zvyklý,že mu "lítají pečení holuby až do pusy"?.)a najednou doma a snídani nikdo nenachystá ,oběd taky ne a potom už teda večeři udělá chlap????? 😀 teď už jsem v pohodě------v klidu a bez problému jsem odmestr a čekám na červen a začnu lepit náplasti a chystat se k KETu.Jak jsem ,tak četla --vesměs se Vám daří dobře a někteří už dokonce chovají miminko...Karolínku 😉 např.Ještě než se pustíme do miminek musíme vyřešit bydlení,strejda co jsme u něj v podnájmu nám včera oznámil,že se budeme muset vystěhovat,tak jsem začala hledat byt v paneláku a dnes odpoledne už jdeme na prohlídku,spravený 3+1.tak uvidíme.tak pěkný den-------bez pršení 🙂 přeje E

l.u.c.i.e
27. máj 2010

Ahojky Evo, jsem ráda, že jsis to v lázních užila. To byla pohodička, co? 🙂 Taky bych se aspoň týden lázňovala 😵 Snad se KET zadaří hned napoprvé. Snad to z bydlením vyřešíte co nejkratší době. Pak napiš, jak se líbila prohlídka bytu. To budete byt kupovat nebo půjdeme do podnájmu?

gabulik77
27. máj 2010

ahojky holky🙂
Evo zdravím Tě po návratu z lázní 🙂 Budu moc držet palce na červen 🙂 🙂 🙂

ahojky Lucko. Já ještě pracuju 🙂 Na mateřskou jdu 15.6. Budu mít ještě dva dny staré dovči a celou letošní mi budou proplácet až mi skončí mateřská dovolená. Jsme jinak v pořádku, ve středu jdu na UTZ, tak jsem zvědavá co prcek. Je to fakt pošuk 🙂 🙂 🙂 mrská se jako blázen 🙂 V práci hodně sedím a to mu asi moc nedělá dobře, trochu ho asi mačkám 🙂 pak se musím vždycky na chvíli narovnat, aby se tam srovnal 😉 Jinak dobrý, sice začínám být večer trošku unavená, ale dá se to 🙂 Musím taky doplnit fotku pupku🙂 roste pěkně, ale bude hůř 😝 😝

kacka81
28. máj 2010

Ahojky holky, dneska jsem tu jak první malá se rozhodla vstávat před půl 6, tak už se pomalu probírám uf uf.

Gabulíku já taky když jsem dýl seděla tak se to taky malé nelíbilo taky jsem se srovnávala.

Jo jinak holky dostali se mi do ruky moc pěkné věcičky na prcky z Anglie. Takže až je vyperu tak je nafotím, a kdyby jste měli zájem tak si můžete něco vybrat. Všechno to neužiju. Něco už jsem dala na aukro. Ale pro vás vyberu jen ty malinký jsou úžasný. Když jsem vtom hrabala tak jsem říkala že už to snad ani neni možný že jsem do tak maličkých věcí oblékala Kačenku.

kacka81
28. máj 2010

Jo a jinak nedalo mi to a dnes se dozvím jestli mi roste Hcg v krvi. Nechala jsem si udělat test. Hned jak budu vědět dám vědět doufám že to budou dobré zprávy uf uf jsem nervozní ☹

l.u.c.i.e
28. máj 2010

Dobré ránko,

Gabulík, taky když dlouho sedím, tak to malému nedělá dobře. Musím mít neustále vystrčený pupek 🙂 Pak je to ok. Na mateřskou jdeš už za 14 dní, to ti uteče. Ve středu tě asi čeká velký UTZ. To si užiješ. Náš už byl moc velký a ještě se mrskal, tak se nedal pořádně změřit, ale doktor si poradil 🙂 Určitě se budeme těšit na fotečky. Hlavně hodně odpočívej.

Kačko, tak co, už jses probrala... Já v noci spím na etapy. Nejlépe se mi spí přes den. To malej tolik neřádí 🙂 Ale malé neporučíš, kdy chce vstát. Určitě nám pak dej vědět hodnotu hcg, ale myslím, že bude vysoké. Uvidíš, že žloutkový váček na UTZ pak bude. Jen tě to malé napíná. Chápu tě, že chceš mít jistotu.
Ok, tak něco vystav a třeba si něco vybereme 🙂 To jsou pidi věcičky, co? 🙂 Za chvíli to budeš znova prát a oblékat miminko. Jen se těš. 🙂

kacka81
28. máj 2010

Ahojky holky tak moje Hcg je v pořádku 🙂 🙂 🙂 . Hodnotu má 26057,53. Příjde mi to bejt strašně moc. Nemáte některá nějakou tu tabulku jestli to vypadá na 1 nebo na 2. Já se v tich tabulkách vůbec nevyznám. Dnes jsem 25 den od ET. Prozraďte mi to tajemství

kessinkaa
28. máj 2010
l.u.c.i.e
28. máj 2010

Kačko, tak vidíš, že hcg je v pořádku. 🙂 Ještě musíš vydržet do příštího týdne a pak si oddychneš. teda pokud už bude i tlouci srdíčko, což si myslím, že už by mohlo.

sophiejane
28. máj 2010

kacko já měla 6800 v 7tt

l.u.c.i.e
28. máj 2010

Sophi, jak se máš?

sophiejane
28. máj 2010

ahooj, nic moc holky...pořád ošklivý myšlenky, vždycky si pořvu a pak ješ mi zase chvíli líp...

l.u.c.i.e
28. máj 2010

Brekot ti aspoň trochu uleví. Ta nejistota je nejhorší. Už aby byl příští týden, co? Drž se holka. Moc ti přeju, aby všechno dopadlo dobře a hlavně, abys měla více plodovky.

kacka81
28. máj 2010

Ahoj sophi drž se dopadne to dobře myslím na tebe. Ale ty dny tak pomalu utíkají, jak píše lucie už aby to bylo. Držím ti moc moc palce, aby bylo vše v pořádku.

Jsem z tich tabulek nějaká zmatená ale podle toho co jsem vyčetla i v jiných tak v tomto dni 25 den po ET je možné mít Hcg 26057. Rozmezí podle jedné tabulky je 10 000 až 56 000. Ale nikde jsem nevyčetla jestli je to na jednu bublinku nebo na dvě. Tak uvidíme podle UZ ve středu 😉

l.u.c.i.e
28. máj 2010

Kačko, našla jsem jen toto: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
Mrkni se.

kacka81
28. máj 2010

Tak to vypadá že budeme mít jednu bublinku. Ale je to vlastně úplně jedno hlavně že to roste a bude to snad Ok 😉

kacka81
28. máj 2010

Tak jsem si sem dala pár tich foteček tich hadříků na prcky. Tak můžete nakouknout

l.u.c.i.e
29. máj 2010

Dobré ránko,

Kačko, mimísek roste, věřím tomu. A ty ve skrytu duše to víš taky, že bude v pořádku. Ještě pár dní a nejistota skončí.
Na hadříky se kouknu, jen nevím, kde hledat. Ve fotobloku je nemáš, tak zkusím bazar 🙂

l.u.c.i.e
29. máj 2010

Už jsem to našla 🙂 Mám úplně stejný spací vak s pejsky pro Matýska 😉 Jinak jsou to moc hezké věcičky, ale myslím si, že už jich mám dost a nevyužila bych je. Snad si vyberou holky 🙂

gabulik77
30. máj 2010

ahojky holky, zdravim vas pri nedeli
Tak jaký jste měli víkend. U nás počasí dnes nic moc, ale včera bylo nádherně. Včera jsme od kamarádky přivezli postýlku, matraci a nebesa, tak máme další věci na prcka 🙂 🙂 zatím je rozložená, manža ji asi složí až budu v porodnici, ještě uvidíme.
Jinak jsem taky přidala další fotku pupku 🙂

Kačko, HCG máš super 🙂 já na začátku měla dvě bublinky, ale bohužel nevím kolik jsem měla HCG, v CAR nám vůbec krev nebrali, takže neznám ani jednu svoji hodnotu HCG. Držím palce na středu, taky jdu ve středu na UTZ, ale myslím, že už fotku mít nebudu.

sophiejane neboj všechno bude určitě v pořádku, hlavně se nesmíš nervovat, vím, že je to těžké, ale zachovat klid je nejdůležitější

l.u.c.i.e
31. máj 2010

Dobré ránko,

Gabulík, dívala jsem se na fotečku bříška a krásně roste 🙂 Tak už máte postýlku. Když manža smontoval postýlku, tak jsme zkusili dát i nebesa, ale moc se mi to nelíbilo, tak jsme to zase sundali... 🙂
Koukám, že ve středu všechny jdeme k doktorovi 🙂
Víkend byl super. V sobotu jsme odjeli ke známým na chalupu a byli tam až do včera. Naštěstí ani moc nepršelo až při odjezdu, takže jsme si to vážně užili. Taky nás tam kamarád fotil umělecké fotečky s bříškem 🙂 Až mi to přehraje na flešku, něco dám na ukázku do alba 🙂

gabulik77
31. máj 2010

jéééé tak to jsem zvědavá na fotečky s bříškem. Manža mě chce taky pořád fotit, ale já nemám ráda foťák, takže to asi neklapne:(

holky nemáte někdo zprávu od Denis, pořád na ně myslím a doufám, že jsou obě v pořádku. Karolínce už je 14 dní a dlouho se nám neozvala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre