Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
14. máj 2010

Otoky jsou dobré, když nejsou parna. Punčochy mám doma, ale ještě jsem je neměla na sobě... Ultrazvuky jsou nejhezší. Kdy jdeš k doktorovi na sreaning?

sophiejane
14. máj 2010

19.5. do motola

gabulik77
15. máj 2010

ahojda holky, zdravím vás
Včera to byl docela náročný den, podlaha je položená, nábytek téměř na svém místě, ale ještě v úterý nám přijdopu dodělat lišty ke zdi a přechodové lišty, takže úplně hotovo bude až v úterý. Včera jsem do desíti do večera uklízela, měla jsem toho docela dost, ale dneska můžu pokračovat, protože podlaha je samozřejmě pořád flekatá 😉 to budu vytírat asi ještě hodněkrát ☹
Lucko kočárky mám vybrané dva: V-travel a Xlander, mám je oba nafocené v albu, ale asi vyhraje xlander, je kvalitnější a i dost kámošek ho má a nemůžou si ho vynachválit a ta letošní kolekce je super, takže asi to bude on.

kacka81
16. máj 2010

Ahojky holky,

gabukik máte doma docela mazec, to vytírání ti vůbec nezavidím já už tenhle problém mám za sebou ale vystekala jsem se taky řádně když jsme to dělali.
Kočárky máte vybrané moc hezké 😉

A jinak holky jak jste si užily ten deštivej víkend. Mi docela dobře ale to počasí bylo za trest. Měli jsme na zahradě takovou malou akci takže to bylo fajn. Akorát večer v pátek byla docela zima takže jsem opět vytáhla zimní obuv. V sobotu už to šlo to se sedělo u ohně tak to bylo teplo 🙂

l.u.c.i.e
17. máj 2010

Dobré ránko,

Sophi, tak to už ti rychle uteče 🙂

Gabulík, snad už to máte vše za sebou. To vytírání ti nezávidím. Znám to též, když jsme pokládali dlažbu.
I mě se kočárky líbí. 🙂

Kačko, i my jsme si víkend užili. V sobotu jsme se na hoďku stavili v Hamru. Byla docela kosa. Tak to jste byli vy, co měli na zahradě ten obrovský stan s lidmi? Pak jsme byli ve Strašicích a nakonec v Příkosicích... Včerejšek byl méně uklízí 🙂 Dneska už nic nemusím dělat 🙂

Denisko, asi už máš malou na světě, co?

sophiejane
17. máj 2010

Ahoj holky, tak jak ta Deniska??

kacka81
17. máj 2010

Ahojky holky,

Také na Denisku myslím, a možná už je opravdu malá venku. Už aby se ukázala a podala nějaké zprávy.

Jinak mé hodnoty Hcg jsou 317 takže to vypadá na jedno. Ale alespoň tak uf uf 27.5 jedu na UZ. Už aby jsme to měli za sebou a hlavně už aby se rozběhlo srdíčko.

Lucie jestli myslíš ten stan co byl po levé straně jak se jde k Hamru tak to jsme nebyli mi to byl náš soused slavil 60. Mi bydlíme hned ten další barák po pravé straně, mi měli zase na zahradě stany malé ve kterých ty lidi spali. Hamernický den se jim docela povedl byli jsme se tam s malou podívat.

sophiejane
17. máj 2010

no vida kacko, supeeeer....tak gratuluju ještě jednou!!!mám radooost

l.u.c.i.e
17. máj 2010

Kačko, obrovská gratulace a moooc držím palečky při UTZ, aby už bylo i srdíčko. Podle hladiny hcg to vypadá opravdu na jedno 🙂
Tak to byl tedy váš soused... Stany jsme viděli taky 🙂 Tak už vím kde bydlíš 😉 Doufám, že jste si sešlost užili...
Máš pravdu Hamernický den se vydařil. Byla jsem ráda, že tam nebylo ani tolik lidí jako minule.

kacka81
17. máj 2010

Ahojky holky moc vám děkuji hlavně aby jsme to nezakřikli. Ale jinak máme obrovskou radost, ale je to zatím jen malinkatej krůček ale JE 😉 Přidala jsem fotky testů.

Luci Hamernickej den byl fakt fajn a máš pravdu že tich lidí tam bylo míň a bylo te lepší. A až zase někdy půjdete přes Dobřív tak se stavte 😉

viera6
17. máj 2010

Ahojte..................prepáčte......že vám tu vstupujem......Deniske sa Karolinka narodila v piatok 🙂

sophiejane
17. máj 2010

jééé děkujeme moc za informaci!!!! a jsou v pořádku?

sophiejane
17. máj 2010

tak ji od nás moc pozdravuj!!

kacka81
17. máj 2010

děkujeme, moc moc je pozdravuj. Doufáme že jsou obě v pořádku. A popřej jim moc moc zdravíčka a štěstíčka 🙂

gabulik77
17. máj 2010

ahoj holky no to jsou samé super zprávy.Kačko paráda, HCG je super 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak Deniska už má Karolínku na světě to je super 😀 😀 😀 😀
viera6 děkujeme moc za zprávu a moc ji od nás všech pozdravuj a předej gratulace🙂 🙂 🙂 🙂

My dneska s manžou koupili už káru pro prcka, tak to bylo takový divný, když jsme ten kočárek vezli autem, jsem si tak říkala, že už je to vážný 🙂 🙂 🙂 🙂 nechali jsme ho u kámošky, když doma nemá být.

l.u.c.i.e
18. máj 2010

Ahojky děvčata,

Kačko, souhrn testíků jsou ukázkové 🙂 Beru tě za slovo, až půjdeme zase někdy kolem, přijdeme tě pozdravit.

Viera, dekujeme za info o Denisce a Karolínce. OBROVSKÁ GRATULACE. Věřím, že jsou obě v pořádku... 🙂 Pozdravuj je od nás a držíme palečky, ať můžou jít brzo domů.

Gabulík, tak už máte vozidlo pro malého. Super. Taky to naše nemáme doma, ale u známých. Převeze se až po porodu 🙂

viera6
18. máj 2010

Ahojte............Deniske som gratulácie odovzdala ...a tiež vás všetky s Karolinkou pozdravujú 😵 😵

l.u.c.i.e
18. máj 2010

Děkujeme

gabulik77
18. máj 2010

tak super viera6 moc děkujeme 🙂

denis19
18. máj 2010

Ahoj holky,
tak jsem opet tu. Jak už víte, Karolínka je už na svete a zatím bojuje jako das, je v domečku, jako inkubátor a je ji tam dobre, jiný prístroj nepotrebuje tak jsem šťastná, ikdyž rvu kudy chodím, už mám i první mléčko, tak snad to vše dobre pujde a brzo budeme doma. Ani vás nedočítám , nemám sil,ale zdravím vás všechny. Rodila jsem v plné narkoze sekcí.....

sophiejane
18. máj 2010

ahoooj denisko, já na tebe pořád myslím a i přítel se semtam ptá, jak jsi na tom....kolik váží malá??? neboooj a nebreeeč, to bude všecko ok!!!

gabulik77
18. máj 2010

ahoj denis, moc tě zdravím, moc na tebe taky myslíme a i manža se ptá. Neboj Karolínka bude v pořádku, je to silná holka, určo je po mamince..... 🙂 Moc držím palce, aby jste šli brzo domu, držte se

kacka81
18. máj 2010

Ahojky Denis tak to je fan že jste obě v pořádku a to je to hlavní. A uvidíš zachvilku půjdete domů a budete si užívat. Pak nám napiš jak je malinká veliká a kolik váží. Obě se moc držte a moc neplač. Ale je pravda že já nemám co říkat, já po porodu taky pořád plakala. Asi jak má člověk rozházený ty hormony na mě se malá podívala a já začla brečet, muž přijel taky jsem brečela když odjížděl ani nemluvě. A je pravda že od tý doby co mám malinkou tak řvu i u televize.Dřív jsem se za to mojí mami smála a vždy jí říkala neřvi a teď jsem to samí 😀

l.u.c.i.e
19. máj 2010

Dobré ránko,

Denisko, jsem moc ráda, že jsi s Karolínkou v pořádku. Karolínce je v domečku dobře. Hlavní je, že dýchá sama a ona doroste. Nedivím se, že pořád brečíš. Taky bych brečela. Jinak vám přeju hodně zdravíčka a štěstíčka. Snad budete moct jít brzo domů a budeš si maminkovství užívat naplno 🙂 Kolik malá měří a váží? A co ty, jak ti je?

Dneska jdu do poradny, tak jsem zvědavá co se bude dít 🙂

l.u.c.i.e
19. máj 2010

Jsem zpět z poradny. Máme všechno v pořádku. Krátce poslechnut tlukot srdíčka, prohmatané bříško, máme polohu podélnou a naotevíráme se. Kontrola 2. 6., kdy se bude již natáčet první monitor. Jinak mě ukončili už neschopenku a mám nástup na mateřskou.
Taky mám opět předepsán Magnolsolv na křeče. Ty jsou ale hnusné, když chytnou v noci. To mě musí manžel i zvedat, jelikož se sama v rychlosti nezvednu a nenatáhnu nohu 🙂 Má vždy šoky, zda nerodím... 😀

l.u.c.i.e
19. máj 2010

Není super, že zvýšili opět mateřskou? 🙂
http://ekonomika.idnes.cz/materska-se-zvysi-na-...

denis19
19. máj 2010

Ahoj devčata, takže Karolínka po narození mela 1630 g a 44 cm, což je na délku supr ,ale málo gramu...ale to dožene. vše má vyvinuté, tak já zbytečne stresuji,ale to jsou hormony, už jsem se dostala do radovací fáze. manžel jel dnes koupit kočárek a zbytek detských vecí co nám ješte chybeli. Karolínka lítá po inkubátoru jako bláznivá, normálne je ji malý a je úplne zdravá. denne si zvyšuje dávku papání, tak verím, že brzo pribere a pujdeme domu, musí mít 2200gramu a frčíme domu!!!!!!! já jsem úplne v poho, rez trochu bolí,ale neva, zítra vytáhnou stehy a je hotovo. už jsme jinak na puvodní váze!!!!!!!!!! neuveritelné!!!!!
Foto hodím až doma, tu v nemocce to nejde a manžel se mi na to doma vyprdne, stejne tráví vetšinu volna s náma v nemocnici🙂
Moc vás zdravím a jsem Lucko ráda, že je vše ok a verím , že u ostatních také!!!!!

l.u.c.i.e
19. máj 2010

Denisko, tak to jsou skvělé zprávy. Malá je bojovnice a věřím, že jí chutná a bude jen a jen přibírat na váze. Ničeho se neboj. určitě musí být kouzelná. Taky jsem zvědavána toho našeho 🙂 Manžel všechno obstará a až přijdete domů, budete určitě jen hýčkané. Je dobře, že s vámi tráví i veškerý čas v nemocnici. Musí být pyšný táta 🙂
Páni a ty jsi mi nevěřila, když jsem ti tu psala, že všechnu váhu necháš v porodnici, že to je jen zadržovaná voda. Moc ti to přeju. Hlavně, že se cítíš už dobře a můžeš se o Karolínku starat. Moc na vás myslíme. A zase někdy písni co je nového s malou.

gabulik77
19. máj 2010

ahojky denis moc tě zdravím 🙂 neboj, to když takhle krásně Karolínce chutná, tak to půjdete brzo domů. Bude to rychle dohánět uvidíš 🙂 Držte se holky, moc na vás myslím

kacka81
19. máj 2010

Ahojky denis!!!!!! Je fajn že je vše v pořádku a že malinké chutná a jak tu všechny píšem než se naděješ tak půjdete domů dožene to rychle. Myslíme na vás. Už se těším až nám pošleš nějaké fotečky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre