Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

mirenkam
20. dec 2009

nebylo tam vůbec nic - úplně bílý.... nechávali jsme si 2

mirenkam
20. dec 2009

..... myslím, že kdyby se to povedlo, tak už by tam musel být aspoň ten duch ☹

denis19
20. dec 2009

no mohl by tam být,ale každé telo reaguje jinak....tu na koníkovi mela jedna holky pozitivní až na 19 den.....

mirenkam
20. dec 2009

.... no jo, ale já mám testova teď 10.-12.den ET a když to bude neg. tak 14.den, když bude neg. i 14.den, tak mi v CARu řekli, že mám vysadit léky (i kdybych nedostala MS), já bych to vysadila a vlastně to úplně podělala, protože by to mohlo být za 5 dní pozitivní..... 😠

denis19
20. dec 2009

to vám rekli testovat tak brzo???? nám doporučili na 14 den,ale to jsme meli hned i kontrolu v CARu, tak já testla na 11 den....a vyšlo,nebyla úplne fialová čárka,ale byla tam, potom na prvním UTZ mi dr nic nenašel, tak to byl stres,lae krev potvrdila tehul a mela jsem další utz za 5 dní a tam už našel gestační váček....tak každá rada drahá

mirenkam
21. dec 2009

😢 😢 ahoj tak i dnes testík negativní, dnes ještě koupíme a zítra ještě zkusíme ten citlivější a pak asi konec 😢 😢 to budou smutný vánoce

denis19
21. dec 2009

mirenkam
no ješte uvidíš zítra...ikdyž nejaký duch by tam už mohl být, sviňka jedna!!!!!!

mirenkam
22. dec 2009

ahoj holky 14. den a test opět negativní 😢 😢 , tak to už je opravdu špatný 😠

mirenkam
22. dec 2009

volala jsem do CARu mám vysadit léky, abych dostala MS za 14.DC ultrazvuk a asi 20. den kryoembryotransfer - zbylo nám jedno 😒

denis19
22. dec 2009

mirenkam
a CAR se spoléhá jen na domácí test,hm divné.....ale pokud máte snehuláčka, tak hurá tam s ním 😀

mirenkam
22. dec 2009

dopoledne jsem šla test vyhodit a objevil se tam nějaký stín....., tak jdu zítra na krev.... doufám doufám 😉

denis19
22. dec 2009

jo to se mi stalo také, ženic apotom jsem lovila v koši...tak hodne zdaru nakrvi!!!!!

mirenkam
22. dec 2009

denis , díky no uvidíme, moc s tím nepočítáme, ale bylo by hezký kdyby to tam bylo... 😉

gabulik77
23. dec 2009

ahoj holky, všechny moc zdravim🙂
dlouho jsem nepsala, bylo docela hodne prace🙂)
mirenkam tak jak dopadla krev, moc držím palce....
holky přeji všem moc krásné vánoce, hodně štěstí, zdraví a pohody..🙂
denis jak je?

denis19
23. dec 2009

ale nééé gabulik se nám ozval...tak to budou dokonalé vánoce co???? když jsi se tak dlouho neozvala...co nového????
u nás vše zatím šlape k dokonalosti, bríško ješte neroste,ale bublinka se má určite dobre...co Ty????

mirenkam
23. dec 2009

krev negativní, ode dneška vysazený léky, čeká se na MS a pak 14. DC ultrazvuk a kolem 20.DC KET - 1 mrazáček 😉

Holky přeji všem pohodové krásné vánoce 😉

denis19
23. dec 2009

mirenkam...ale máš snehuláčka...tak hlavu vzhuru...také hezké vánoce

gabulik77
23. dec 2009

mirenkam: na KET přeji hodně štěstí a věř že se zadaří🙂
denis: jsem taky v poho, jen bych prospala celé dny🙂, snad to bude po tom třetím měsíci lepší.
Takže holky krásné vánoce 🙂 🙂 hlavně zdraví a pohodu 🙂

inza
24. dec 2009

to all: AT VASE VANOCE JSOU PROZARENE POHLEDY OCI, USMEVY, AT ZANECHAJI VASIM SRDCIM STOPY DOTYKU OD NEHY, AT V NOVEM ROCE VAS ZIVOT SE SVETLEM PROZARI, ZDRAVI, LASKA A STESTI VAM V NEM NESCHAZI. 🙂

l.u.c.i.e
24. dec 2009

Ahooojky holky,

všem vám přeju krásné a pohodové strávení vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a plodnost snažilkám v novém roce 2010. Lucie

denis19
25. dec 2009

holky dobré ránko......prji krásné vánoční dny, u nás plné dešte, ale nevadí.....
máte hodne dárečku???????

gabulik klid...je to potom už lepší, jak jsem se prehoupla do čtvrtého mesíce, skutečne ten spánek není tak dramatický a hlavne se mi i lépe dýchá.....

preji ješte jednou krásné dny!!!!!!!

gabulik77
25. dec 2009

přaji krásný den všem🙂
denis děkuji za dobrou zprávu, včerejší štědrý večer jsem zalomila v devet hodin, to je fakt síla, už se moc těším na silvestra, myslím že mě bude muset mnž. na půlnoc budit 😀
jinak dárečky super, jako každý rok mi manžel připravil překvápko a bylo super, dostala jsem sedící pytel(hrušku), ale suprový, viděli jsme ho na výstvavě hraček a hnedle jsem se do něj zamilovala a včera byl pod stromečkem🙂) a ostatní dárky byly taky super🙂) Krásně si užívej svátky Denis

denis19
25. dec 2009

gabulik....tak blahopreji k devítihodinovému vánočnímu rekordu...já dopadla stejne a obávám se, že silvestra nevydržím do pulnoci.... 😕
krásné prekvápko.....super, také jsem to doma mela,ale ted se mi z toho špatne vstává, tak ho nepoužívím apropujčila jsem našim 😕

l.u.c.i.e
29. dec 2009

Ahooojky děvčata,

jdu vás pozdravit po svátcích. Dřív jsem se sem nedostala, jelikož jsme byli samá návštěva a sami jsme i na návštěvy jezdili... Ještě, že je po svátcích a můžeme se těšit na další 😀
Koukám, že s tím spánkem to máme podobné... Já vždy usnu u televize... 😅 Silvestr určitě bude podobný. Už vim, že mě manžel bude o půlnoci budit... 🙂
Mějte se, přeju krásný den.

denis19
29. dec 2009

ahoj všem.
lucie...tak to máme asi všechny stejné i ty vánoce a i to spaní, já jsem ted vylezla z postele, co jsem si po obede lehla....hruza...jak já se budu starat o mimčo 😀 😀
jak ase ti vede??????

slaava
29. dec 2009

ahoj všem,
jak zvládáte sváteční pohodu?

já usínám večer u filmu běžně a ani těhotná nejsem...
ale chtzěla jsem se zeptat, tedy spíš těch, co jim také IVF někdy nevyšlo: jak dlouhý jste měly cyklus potom? jak rychle se vrátil do nějaké standardní podoby?
dík a příznivý poslední rok prvního desetiletí 😵

denis19
29. dec 2009

slaava
já ti neporadím...ale vím, že holky ríkají, že se jim cyklus prodloužil,asi tak první dva tri a potom už normál, tak posílám jen to co mám načteno 🙂
také preji krásný zbytek roku a úspešný ten další..... 😝

inza
30. dec 2009

to slaava: ja po neuspesnem IVF vcelku normalni, resp soupnuty cca o tri dny

gabulik77
30. dec 2009

ahojky všem🙂
slaava, ja po prvnim nepovedenem pokusu měla cyklus úplně v poho jako před tím.

Všem přeji hodně štěstí, zdraví a pohody do příštího roku🙂

denis19
31. dec 2009

ahoj holky, trochu nám to tu pres svátky vázne, co už s váma.
preji vám krásného silvouše a perfektní nový rok!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre