Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
30. okt 2009

medenecek
PARÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!Dálnice Brno Praha jako vyšitá.Moc blahopreji a jeden kámen ze srdce padl.
už oslavuješ?

medenecek
autor
30. okt 2009

Holky moooc děkuju. Od rána jen přijímám telefony. Volaly obě sestry a máma a všichni jsou rádi.
Já stále nemůžu uvěřit, že tam ty II mám. 🙂
A místo abych měla radost, tak mám strach, že se to pokazí. Raději nedomýšlet.

Jo dorazila mě tchýně, která mi rovnou oznámila, že jsem hubená a že to nedonosím a že to nic neznamená a bla bla bla. Tak jsem litovala, že jsem jí to řekla. 😉 Baba jedna zatracená, jedovatá. 😉

Na ultrazvuk jdu až 9.11. to zbývá celý týden.

Sophi zítra ještě prubni test a když nic, tak bych si došla do centra. Udělají ultrazvuk, krev. A pokud to bude negativní, vysadí prášky. Já to tak měla po prvním neúspěšném KET. Menzes se nedostavil do termínu, udělala jsem test a ten byl negativní. Tak jsem pak volala na kliniku a ty mi řekli vysadit léky a do týdne přišla, mrcha a šílená!! Ty léky jí brzdí. ☹

Jinak holky sophi a Kacko tfuj, tfuj, tfuj, aby i vám se hned příště, pokud to nevyjde ještě nyní objevily ty dvě vytoužené II. Prý to od těch co už mají II funguje jako nákaza...... 🙂

kacka81
30. okt 2009

medenecek suprrrrrrrrrrrr moc moc gratuluji a snad příjde dobrá správa i od sophiejane. A to že máš strach že se to pokazí je snad úplně normální já ho měla tenkrát taky já snad za ty první dva měsíce počůrala takových testů jestli mi to pořád ukazuje //

denis19
30. okt 2009

medi
tak až na tchýni hýríš dobrou náladou,super!!!!
nedej se ,je to jenom cizí ženská 😀 ikdyž patrí do rodiny 😀
mela jsem stejný pocit, močový test mne povzbudil,ale neujistil a mne neujistila ani krev,až když jsem to toto úterý videla na sone,takže te plne chápu 😲

medenecek
autor
30. okt 2009

Do ultrazvuku mám ještě 9 dní, tak to musím vydržet. Ale budou to nervy. Člověk nemá vlastně klid. Nejdřív čeká jak to dopadne a když to dopadne, tak se bojí, aby to vydrželo. Uf 🙂

Testy už ale dělat nebudu. Zbytečně bych se stresovala.

Když jsem volala dnes na kliniku, tak mi taky řekli ať už testy nedělám. Že by pouze bylo blbý, když bych začala krvácet.

Tak budu doufat, že nezačnu. 🙂

Jinak taky budu klidnější, až to uvidím nebo je uvidím na fotce (dávali mi dvě embrya) 🙂

denis19
30. okt 2009

no,ale stejne je to dost dlouho,bereš už utrogestan? jsem zvedavá kolik se jich zavrtalo,mne se zavrtalo jedno, druhému se asi nelíbilo 😀

sophiejane
30. okt 2009

medi, ta tvá tchyně, to ale musí být kr... ne, holky, u mě už na kladný výsledek nečekejte, 2.ivf to jistí☹ cítím, že mi to fakt jen drží léky, to by byl na testu aspon stín, zítra pojedu do car

sophiejane
30. okt 2009

medenecek, a máš tam 2 embrya?muj chlap tu rika, ze kdyby mi tohle rekla jeho mama, tak by s ni nemluvil!!!

medenecek
autor
30. okt 2009

vkládám 2x2 tablety Ultragestanu každý den a prý se to musí až do konce třetího měsíce a polykám 1/2 tablety prednisonu. Jinak mám doporučen mamavit 1x1 a magneB6 tak to taky baštím. 😉

Taky jsem zvědavá, jestli se chytla obě. Ale nějak tuším, že bude jen jedno.

Měla jsem dnes sen o malé holčičce.
Bylo to zvláštní: byly jí asi tři roky a vedla jsem jí za ruku po rozkvetlé louce a měla kudrnaté blond vlásky a bílé šatečky a botičky a říkala mi mami a já jí Sofie.
Asi nějaký věštecký sen. A přitom ani o jménu jsem nepřemýšlela. 🙂

Jo a tchýni nyní pěkně dlouho nezavolám. Nemíním se nechat stresovat. Nejdřív furt ryla, že nemáme děti a nyní se jí nelíbí, že možná mimčo bude. Tak fakt nevím co chce...

Moje máma hned přilítla a uvařila oběd, vyprava, vyžehlila, vytřela, zalila kytky. Chová se ke mě jako bych byla z cukru. Prožívá se mnou všechno od začátku. Tak mi to vynahrazuje. Je prostě zlatá. Děkuju Bohu, že mám takovou mámu. 🙂

lucia.kl
30. okt 2009

medenecek gratulujem.
ako to, že ideš na ultrazvuk tak skoro?? ja idem až 19.11. ☹ a to som dnes 19 deň pO KET

medenecek
autor
30. okt 2009

Sophi máš hodného manžela. Moc ho pozdravuj.To je velká opora. Moc vám přeji, aby se to povedlo.

Můj muž se svou matkou nevychází a ani mu to nebudu říkat co mi řekla. Asi by jí hned volal a vynadal jí.
To taky nechci. Ona na něm prostě hrozně lpí. Je jedináček a ještě by jí kleplo. 😉

Manžel včera furt hučel ať už to zkusím testnout. Usnul až když jsem slíbila, že než ráno odjede do firmy si ho udělám. A ráno odjel něco kolem sedmé a nebudil mě a tak jakmile jsem udělala test, hned jsem mu psala a on odpověděl OK. A já mu píšu: ty nemáš radost? A on: mám ale řídím...
Tak jsem zvědavá s čím přijde domů. Asi vůbec nepočítal, že to tak může dopadnout, ale to já taky ne...
😉

medenecek
autor
30. okt 2009

lucia na ultrazvuk jsem měla jít původně 6.11., ale nebude tam paní doktorka ke které chci, tak půjdu až toho 9.11.
Každá klinika to má jinak. Mě se zase zdálo, že jdu pozdě. 😉
Ale fakt to záleží na každé klinice, jaká má pravidla.

lucia.kl
30. okt 2009

sa máš, ja budem 3 týždne trpnúť ☹ , či je všetko v poriadku ale určite bude 😀 😀 😀 😀

medenecek
autor
30. okt 2009

no to nebudeš trnout sama. To já taky budu trnout až do ultrazvuku pak až do 3 měsíce a pak až do konce než se to narodí.... 😉
A jestli se to narodí, tak pak už celý život.... 😉

denis19
30. okt 2009

medenecek
tak to máme super trpnoucí vyhlídky co???? ale jsem ráda, že netrpnu sama, už jsi pripadám divne!!!! ted už zase trpnu na druhé sono, jestli tam už neco uslyší a tak porád neco. mám pocit, že poslední mesíce jen na neco čekám a trpnu, také mne ješte napadlo, že možná ted už uvidí dve mimča a ne jen jedno jak videl v úterý,možná to jedno bylo schované
no jak ríkám stále neco!!!!
a reakce mužu....to snad radeji ani nekomentuji, sjou to zvláštní svorení.......
lucia
a to se mi zdá že jdeš pozde na sono, či už máš jedno za sebou???

medenecek
autor
30. okt 2009

no manžel dorazil domů. Já myslela, že přinese kytku a nic ☹
Přitáhnul nákup, to jo to jsem mu napsala, ale kytka nebo něco podobného se nekonalo. ☹
Tak mu říkám, to ani nic pro mě nemáš?
On odpověděl: nesu nákup.
Já: a co kytku třeba?
On: tu jsi nenapsala.
Nemá cenu to komentovat.
Jsem z něho zklamaná.
Ale mě radost neskazí. 🙂

kacka81
30. okt 2009

Tak na reakce mužů s vámi nemůžu debatovat u nás ta reakce byla úplně supr kytku jsem sice taky nedostala, ale vynahradil mi to jinak. Pomáhal mi úplně ze vším. A já za hodinu už budu znát konečný verdikt z tý krve. po 18 h tam mám zavolat. Ikdyž dobré zprávy vůbec nečekám ☹

denis19
30. okt 2009

medi
tak ted jsem sedost pobavila,v podstate jsi si sama na vine, kytku jsi nenapsala, tak to je super!!!!!!chlapec boduje!
ale klid já také nic nedostala, jen pusu a že super,tak conadeláme. premýšlíme jinak jako oni a navzájem se nikdy do dokonalosti nepochopíme,ale to je asi i dobre!!! 😲
moje kámoška má 14mesíčního syna a dodnes čeká na nejaký prsten či neco od manžela za syna a nic s argumentem, že on v živote neslyšel, že by se žene za porod neco dávalo. tak mu rekla , že to další si muže porodit on!!!

denis19
30. okt 2009

kacka ale to natahují!!!

sophiejane
30. okt 2009

Holky to je děs, nejen tchyně, ale i ti chlapi jsou někdy na zabití, k tomu se připojuji, ten můj je taky natvrdlej...

lucia.kl
30. okt 2009

denis 19
to mám prvé sono, som chcela vedieť skôr koľko ich je a či vôbec sú ☹

denis19
30. okt 2009

sophiejane
co provedl????

denis19
30. okt 2009

lucia
tak to je nejak pozde první sono,ne???? já byla na prvním sonu v 6tt, mámi v albu a tam mi rekli , že je jedno, neboť jsme vkládali dve,ale možná se to druhé nekde zatoulalo 😀 a druhé sono mám v osmém týdnu, to by už mela být zmínená akce srdíčko!

lucia.kl
30. okt 2009

ale ja idem v 6 tt na sono len tam je zrovna sviatok, tak mi to posunuli keď bude robiť môj doktor. ja som dnes 19 deň po Ket

sophiejane
30. okt 2009

no ted trovna nic🙂 ale taky mu to myslí pomalu, kytku dostanu, jen když už začnu bručet, že si ani nepamatuju, kdy jsem nějakou dostala, ale to jsou detaily, některé věci od chlapů nemůžeme očekávat 😀 jinak se docela snaží i s lecčím pomoct, když to tedy považuje za nutný, což třeba co se týká úklidu, se ne vždy shodneme, takže je fakt, že jsem se ted zrovna moc nesetrila, tak holt ten výsledek mám za to 😒 už si asi ani večer nevezmu utrogestan, píše mi hodně holek, že to mělo jako já,a ms držely jen léky, po vysazení přišla. zítra taky zajedeme do car, i kdyby žádný doktor volno neměl, už asi ukončím PN, jsem už doma 14dní... horší je, že na mě asi něco leze, můj chlap je už několik dní nastydlej, kašle, a mě už se dnes taky spouští rýma a pobolívá mě v krku...no do toho mrchu, to bude teda do práce super ☹

denis19
30. okt 2009

Lucia,
tak potom ok,jen si počkáš dýl,co už....
sophi
a nechceš teda radeji ještezustat doma, oni te už nejak dosuplují

sophiejane
30. okt 2009

no nevim, oni mě v car s tím nega testem asi stejně doma nenechají... to bych jen musela dělat mrtvýho brouka jako že jsem netestovala a čekala 🙂

denis19
30. okt 2009

sophi,
ty už to víš nejlíp,ale já bych to doleželaa u nás nechávají i tak doma,na odreagování se, což je také dobré,dle mne!

lucia.kl
30. okt 2009

no tak tu to nehrozí. ja som nebola v robote len v deň transferu inak makám na plné obrátky a to robím v dvoch robotách. Sophie, čo učíš?? ja som teiš učiteľka ale v škôlke 😀

sophiejane
30. okt 2009

no já se minule dostala k takovýmu šílenýmu blbovi, že jsem tam šla 12.den, krvácela, byl to čtvrtek, a já se bála, že mě pošle v pátek do práce🙂 další měsíc jsem šla na ket ale doma měš nenechal ani omylem, že prý nemůžou, že jim chodí kontroly, tak nevím, spousta holek je mezi kety doma. no nic, mě to nevadilo, jsem se odreagovala, ale tenhle je fakt divnej. já tam každopádně zítra musím kvůli lístku na peníze do práce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre