Je 11 dní po ovulácii skoro na test?

27. máj 2022

Ahojte, je 11 DPO skoro na tehotenský test?
Ovuláciu viem kedy som mala, skúsili sme. Príznaky žiadne nemám, ráno test snehobiely. MS by mala prísť za dva dni.
Mali ste niektorá 11dpo negatívny a neskôr pozitívny?

pukina
27. máj 2022

Mne na 11dpo ukazalo iba slabulinku ciarku, ledva viditelnu. Skus o 2-3 dni neskor

barus26
27. máj 2022

v oboch tehu mi test ukázal už 11dpo slabulinkeho ducha.Ale každá sme iná a hlavne záleží od toho, kedy sa uhniezdi

nickiee0
27. máj 2022

Môže byť skoro, ja som mala na 18dpo ešte slabú čiarku

nina004
27. máj 2022

V oboch tehotenstvách mi test ukázal // už na 9DPO

rsimoneees
28. máj 2022

@nina004 aj mne taktiež , slabucku ružovú ciarku už na 9dpo

miskamicha
28. máj 2022

@nina004 taktiez uz na 9 dpo

babika25
2. jún 2022

Niekomu ukáže už 10 dpo...ja som mala ešte 11dpo bielo a 12dpo už čiarku(že som ju nemusela loviť pod svetlom 🙂 ) ovu mávam okolo 11dc,takže pozitívny tt som mala už 5dni pred očakávanou ms... Každý to má ináč 😉 niekto skôr niekto neskor.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanzilady
26. sep 2023

Ahojteee som 11dpo a som chorá mám teplotu a inak bežne hrdlo sople. Myslite že choroba môže ovplyvniť takto test ? Alebo je to falošne ? Ešte sa mi nikdy nestalo že by mi vyšiel taký duch tak som zmätená 🥲

babika25
26. sep 2023

@zanzilady nemyslím si že by choroba ovplyvnila výsledok testu, treba skúsiť o 2dni či zosilnie. Síce hovoria o týchto testoch že ukazujú niekedy ,,falošné,, ale ja som tiež takéhoto mala a dnes má už 8mesiacov 🤷

zanzilady
26. sep 2023

@babika25 jasne skúsim aj iný test. Ale zatiaľ mi proino ducha nikdy nedal tak preto mi to vŕta v hlave 🙂 dakujeeem, dúfam že to bude aj môj prípad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre