Je 5 dní do menštruácie skoro robiť si test?

26. mar 2021

Ahojte dievcata myslite že päť dni do Ms je skoro robiť tehotenský test ? Diky

aknamorka22
26. mar 2021

Pokiaľ vieš kedy presne si mala ovulaciu tak na 10dpo z ranneho moču by si už mohla mať slabú čiarku. Ak nevies kedy bola ovulácia tak je to len o hadani a ja by som pockala ci vynechá MS 🙂

sandra151
26. mar 2021

Áno, odporúča sa až keď mešká

katkami123
26. mar 2021

Áno, je to skoro

cookie29
26. mar 2021

ano je to skoro. Pretoze HCG sa zacina vylucovat az ked sa embryjko uhniezdi, co kludne moze trvat aj 5-7 dni po ovulacii...

ildiko36
26. mar 2021

Ja som mala 2dni pred ms pozit...ale som robyla 2druhy testov dr max bolo slabo vydno ale clear blue silnejsie.1den pred ms som si spravila clear blue digital a ukazal +1-2..3dni pred ms bolo ešte negatívne

anitta98
26. mar 2021

ja by som ešte počkala, bola by som dosť sklamaná keby je negatívny :( možno by bol duch na teste ale radšej počkaj 🙂

autor
26. mar 2021

DAKUJEM každej ❤️
Dali ste mi odvahu čakať ďalej 😇

xxlauraxx
26. mar 2021

Ahojte aj som tak.... Len ze bola som v lekare ale nič nevidela... Bola som skorej? A krv mi ukáže že som tehotná. Tu mam hcg len neviem to ako mam rozumieť... Zase pondelok mám ísť na sono.....

hviera81
26. mar 2021

ja som si robila dva dni pred menzesom, vysiel negativny, tak som si veselo naliala :D , ked uz dva dni meskal, som si povedala ze este stale v poho (ved brucho bolelo...), po 3 dnoch som uz zacinala tusit (viac ako 1-2 dni nesmekaval) a na stvrty den test pozitivny.

jaskolka
26. mar 2021

@xxlauraxx tak ide o tehotenstvo. Čomu nerozumies? Lebo pekne to prehľadne je, jasne tehotenstvo. Len ide o to, aby to teraz stúpalo

barus26
26. mar 2021

ja som robila 5 dni pred a duch už bol. No u každého je to inak 😊

xxlauraxx
26. mar 2021

@jaskolka naozaj dúfam ze tak bude❤️ lebo nič mi nevidel na sono... Ešte aj to povedal ze môže byť mimo maternici... Už tak bojím sa

marianna_peskova
27. mar 2021

Keď som ja, jedna zvedavá žena, vydržala čakať šesť dní od prvého dňa meškajúcej menštruácie, vydržíš aj ty ešte pár dní, neboj sa. 🙂

licc
28. mar 2021

Ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre