Je bolesť pŕs príznakom tehotenstva?

20. máj 2021

Ahojte baby, s mužom sa snažíme o babo, tento mesiac je to to treti mesiac. Menštruáciu mám dostať o 5 dni a akosi už týždeň ma silno bolia prsia na dotyk. Nič iné. Čo sa týka “spinenia” nemala som. Čo si o tom myslite?

pribinak
20. máj 2021

Že keď ti bude meškať menstruacia, že urob si test.

Lebo toto môže byt aj psychika

nafka0483
20. máj 2021

Ze bolest prs moze byt sposobene PMS, nerovnovahou hormonov, cystou, psychikou a ano aj tehotenstvom. Ktovie. Pockaj kym bude menstruacia meskat a urob si test.

autor
20. máj 2021

Dakujem 🙂 psychika je okey🌸

pribinak
20. máj 2021

Psychikou som myslela to že niekedy si ženy hocičo nahováraju, keď túžia mat dieťa

autor
20. máj 2021

@pribinak jaaaj, no u mna to nehrozí 🙂

roztlieskavacka
20. máj 2021

Mna v cykloch v ktorých som otehotnela boleli prsia uz od ovulácie, inak vždy len 3-4 dni pred menštruáciou.

autor
20. máj 2021

@roztlieskavacka no snáď to vyjde ❤️ Lebo prvýkrát sa take niečo deje 😇🥰

zuzana1688
20. máj 2021

Ahoj s prsiami nieje sranda ja nepodceňujem nič Gyn vyšetrenie a ten ti povie či treba sono a otázne je aká je to bolesť každá máme iné telo ako písali aj iné žienky môže to byť čokoľvek ale aj nič len citlivosť pre menz. Ale na tehotenstvo by som to asi nevidela...Ale veľa šťastia určite to dopadne dobre ☘️

autor
20. máj 2021

@zuzana1688 Dakujem 🙂 na vyšetrenie som bola na gynekológii a všetko v poriadku bolo.

conquestor
20. máj 2021

ja ked som este nevedela ze som tehu,mna neskutocne boleli prsia...niekedy az tak ze na ulici som si ich musela normalne chytit...

autor
20. máj 2021

@conquestor a kedy to preslo? po kolkych dnoch? 🙂

riderka1
20. máj 2021

Tiež ma veľmi boleli prsia, práve na základe toho som si urobila test a vyšiel slabo pozitívny... ☺️

pininka1
20. máj 2021

U mna to bolo vzdy jednoznacne ked ma zacali boliet prsia,ale az neskutocne. Ani test som si nemusela robit.

july0
20. máj 2021

áno je

marianna_peskova
21. máj 2021

Mňa v oboch prípadoch boleli prsia, čo bolo pre mňa znakom, že som tehotná. Špiniť nemusíš, to sa stane malému percentu žien. Mne napríklad ani raz.

miuska1990
26. máj 2021

Dobry den , den pred ovulaciu sme sa s priatelom snazili o babetko.Ovulacia urcite prebehla. Avsak kazdy mesiac den po ovulacii my uz zacina pms to su mierne krce a napatie v nohach. A citim to rovnako aj tento mesiaac. Do menzesu mam este 13 dni a uz citim pms cize krce aj napetie v nohach. Myslite si ze ak by sa bolo vajicko oplodnilo, tak by som nemala tento stav pms? Je tam este sanca ze menzes nepride? Alebo ak viem naisto ze je to pms, tak to znamena pravdepodobne, ze do dvoch tyzdnov aj pride menstruacia. Mala niektora z vas nieco podobne dakujem 😊 Viem ze uvidim o dva tyzden avsak ma zaujima ci mala to niektora podobne. Dakujeem

weja07
9. jún 2021

Mňa napríklad prsia vôbec nebolia. Ani neboleli. Som v 9tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre