Je mi zle od žalúdka a test je negatívny. Som tehotná?

lukihomamina
5. dec 2012

Ahojte baby, myslíte, že by som mohla byť tehotná aj keď som mala úplne normálnu menštruáciu (čo sa týka intenzity aj dĺžky) a test mi vyšiel negatívne. Už 4 deň mi je však zle od žalúdka, takmer taký pocit ako pri prvom tehotenstve.

ajsenz
5. dec 2012

mala som podobný problém nechránený sex a potom menzes na to v normálnom čase..ale lekár mi povedal že ak sa menzes neodlišuje nejako od toho ktorý mávaš furt nemôžeš byť tehotná.. možno to je zo stresu 🙂 ale tehotná určite nie si, vraj menzes má byť len v krajných prípadoch a ak je tak je odlišný a väčšinou slabý a krátky

trish31
5. dec 2012

@lukihomamina mozes,mozne je vselico

lukihomamina
autor
5. dec 2012

@ajsenz ahoj, tak dufam, že to bude ako hovoríš.....alebo už mám trošku strach....ešte nie som na druhé dieťatko akosi pripravená.....asi si urobím ešte jeden test....len fakt je mi dosť blbo a nechápem, že z čoho.....

ajsenz
5. dec 2012

@lukihomamina no mne to potvrdili 3ja lekári, lebo keby si otehotnela pred menzesom napr. tak za ďalšie test by ti to mal ukázať už ak prešlo 10 dní od toho styku, a potom ak si mala menzes taký ako furt, tak neni o čom. Mne lekárka aj tu na online poradni aj v ambulancí lekár povedal že ak by som už mala menzes cez tehotenstvo vraj je to neobvyklé a menzes sa výrazne odlišuje, zvyčajne je slabý a trvá buď krátko alebo špiníš dosť dlho.

adrioska
5. dec 2012

@lukihomamina mne je zle aj pri ovulacii, takze nemusi to byt z tehot. 😉

lukihomamina
autor
6. dec 2012

no neviem baby, dalsí test vyšiel negatívne...ale moje problémy stále trvajú a hrozne ma bolia kríže a celý chrbát...to som ale v prvom tehotenstve takéto problémy nemala...tak fakt neviem

nibiru
6. dec 2012

ono teraz je obdobie všelijakych bacilov a havede mne teraz skončila ms a teda už druhy den mi je stale zle 🙄 takže v mojom okoli len 3 baby maju daky virus že zle od žaludka ziadna hnačka len nevolno-

monika1015
29. jan 2019

Dievcata ja viem ze hcg moze kolisat a may rozne hodnoty....ale prosim poradte .......neviem ci je to nozke alebo tak akurat....6-7tt hcg dnes cca 5000 vo stvrtok bolo 1200.... je to ok? Strasia ma tu mimomaternicovym (nie lekari )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre