Je možné, že by som mohla byť tehotná?

patricia1987
22. dec 2013

Zienky, potrebujem radu. Vyse roka sa s manzelom snazime o dietatko. Zatial bez vysledku. V poslednej dobe som sa uz na to uplne vykaslala, prestala sustredit na to, ci to vyslo, alebo nie. Ovu si sledovat nemusim, kedze kazda jedna je u mna bolestiva. Cykly mam pravidelne, 28-dnove. Teraz som ale na 24dc zacala spinit. Myslela som si, ze sa mi poblaznili hormony a jednoducho ms prisla skor..no spinenie bolo velmi slabucke, po dvoch dnoch prestalo. Dnes je termin ms, no po nej ani stopy. Vcera som skusala TT a samozrejme, negativny.

ada510
22. dec 2013

@patricia1987 ja som otehotnela takto pred rokom pred vianocami tiež sme sa rok snažili a až ked sme sa na to vykašľali vyšlo to ani som tomu neverila lebo test sa mi ukázal veľmi slabý ale počkala som este 2 dni a už bol silnejší a dnes mám 4 mam 4 mesačného syna:D

patricia1987
autor
22. dec 2013

@ada510 no to by bolo neskutocne krasne...keby to bolo tak 🙂 len nechcem si nic nahovarat..nemam ani ziadne bolesti podbruska, prs...proste uplne nic...ani priznaky ms... akurat to spinenie bolo..a ms sa nedostavila..ale zajtra teda otestujem 🙂

bajana
22. dec 2013

nabuduce sa skus opytat v nejakej podobnej teme (ktorych je tu neurekom), kym zalozis novu....tehotna mozes byt (ak ste mali nechraneny styk) aj nemusis....skus o par dni otestovat znovu, najlepsie ranny moc....drzim palce

patricia1987
autor
22. dec 2013

@bajana prepac, dnes som sa zaregistrovala.. este tu mozno neviem tak dobre chodit, proste ma to nenapadlo.... ja som maturovala aj nad tym, ako temu zalozim 😀

linda20111
22. dec 2013

@patricia1987 ja si myslim ze by si mohla byt tehotna.. s testom este pockaj par dni a potom zopakuj. drzim palce!

ada510
22. dec 2013

@patricia1987 ani ja som nemala len som sa prejedala ale to vždy pred kramamy takže divne mi to nebolo jedine ked som si stlacila prso išlo dačo biele to už som vedela ktora bije...🙂

hviezdicka111
23. dec 2013

ja som mala prvy pozitivny az na 40dc...a to som uz bola celkom zmierena, ze nic z toho...urobila som ho uz skor preto, lebo to bol posledny, co som doma mala, ze miniem, nech ma to uz netaha testovat, lebo aj tak to bude zbytocne 😀 a hned mi nabehli // 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre