Je možné, že mi tehotenský test ukáže výsledok 20 dní po pohlavnom styku?

23. júl 2022

Prosím mám na vás otázku je možné že mi tehotenský test ukáže výsledok 20 dni po pohlavnom styku ?

ms_green
23. júl 2022

Tehotenský test ti ukáže pozitívny výsledok v momente keď budeš mať dosť hormónu ktorý z moču deteguje. Čím citlivejší test, tým skôr ukáže. Ideálny čas je ale testovať až vtedy keď ti mešká menštruácia. Vtedy už sú hodnoty zvyčajne dostatočne veľké aby ich test ukázal.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. júl 2022

@ms_green len beriem antikoncepciu a oddialila som si ju tak teraz som nemala menzes. Skúšala som najskôr skorší test čo by mal ukazat o 6 dni skorej zdá sa mi že to bola znacka clearblue potom pepino high sensitivity a ten som si robila 20 dni od pohlavného styku. Oboje negatívne ale aj tak mám blby pocit

janai1
23. júl 2022

Prečo si robíš testy keď berieš HAK?

nevenka
24. júl 2022

@janai1 ja tomuto tiez nerozumiem. A 20 dni od styku uz by pozitivitu ukazal, keby slo o tehotenstvo, to na okraj.

autor
24. júl 2022

@janai1 pretoze to nieje 100%

janai1
24. júl 2022

Takže to si robíš každý mesiac testy?
Vieš čo? Vykašli sa na HAK, používaj kondómy, keď sa máš stresovať a ešte do seba pchať aj tabletky tak úplne zbytočné 🤷‍♀️

miskamicha
24. júl 2022

Nie si tehotna

autor
24. júl 2022

@janai1 nie nerobím len teraz prvý krat pretoze sa citim divne boli ma brucho, bradavky tak sa bojím či len predsa nemôžem byt tehotna

anonym00000
28. júl 2022

Tiež teraz toto riešim, tak čo ako si na tom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre