Je platný výsledok tehotenského testu aj po 2 hodinách?

viktoria1188
3. apr 2014

Ahojte dievcata,
Poslednu MS som dostala 1.3.2014 a teraz mi uz meska cca 3 dni. Dnes som si spravila test v praci a zabudla som nan pozriet a az po 2 hodinach som sa na neho kukla a boli tam 2 ciarky. Je test neplatny? Prosim o radu Dakujem

cannella
3. apr 2014

Zalezi od tesu, ale podla mna je vysledok platny, pretoze mnozstvo HCG, na ktore test reaguje nemoze byt take vysoke, aby sa ukazali 2 //, ak by si tehotna nebola. Takze myslim, ze si tehotna (gratulujem), ale pre istotu si urob este jeden test 😉

materina_duska
3. apr 2014

Prosím detailný popis ako sa dá zabudnúť na test robený v práci 🙂

marse
3. apr 2014

@materina_duska to som sa akurat chcela spýtať..

majka_3
3. apr 2014

@viktoria1188 hod fotku ao vyzeral... 😉 a myslim ze asi bude platnyyy 😉

zuzi0911
3. apr 2014

Kedze si si ho vsimla az po 2 hodinach tak ciarky nabehli skoro hned...jasne ze je platny..daj foto

viktoria1188
autor
3. apr 2014

Kedze mi meska mrcha tak ma napadlo ze si rano spravim v robote test lebo som doma nestihala a kedze som mala strasnee vela prace tak som si ho polozila na obal a az po 2 hodinach ma napadlo ze som si ho robila - 🙂 takze takto sa da zabudnut dievcata 😀
A dakujem velmi pekne za odpovede

zabka79
3. apr 2014

@viktoria1188 podľa mňa je platný a myslím že si tehotná 🙂

30tnicka
3. apr 2014

@viktoria1188 Sme na tom rovnako, tiez som mala poslednu MS 1.3. Ale ciarky na teste som mala uz pred 5 dnami, a boli tam do minuty. Ale urcite je aj tvoj pozitivny 🙂 Len tak by sa neobjavili.

tova
3. apr 2014

jasneze platny... moj odlozeny test ma 2 ciarky zretelne uz vyse 5 rokov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre