Je podľa vás krvný test pozitívny?

nikolazuz
9. okt 2019

Ahojky, potrebujem menší radu. Snažíme sa o babo a moj gynekolog má dovolenou tak jsem si koupila krevní test.
Ten spodní je starý zo včera a tento nad tím dnes . Je to pozitivní ? Menzes mi meska už 3 den.
Ďakujem za odpoveď

vinejka6
9. okt 2019

Na oboch testoch vidím druhu čiarku, ale na tom vrchnom, ktorý je dnešný ju vidím zretelnejsie🙂 myslím, že je to tam 🎊

darina746
9. okt 2019

Podla mna su pozitivne 🙂 Klasicky test si si nerobila?

brita7777
9. okt 2019

kup si este jeden a iny..aj lacne funguju drzim palce

teuflerin
9. okt 2019

mne sa zdaju byt pozitivne...prosim co to je za krvny test domaci? a kde sa da kupit? ako sa robi? dakujem...a tebe drzim palce
@nikolazuz

kittyna5
9. okt 2019

@teuflerin aj ja ho mám, ešte som ho neskúšala ale, tak neviem či je presný. Kupovala som ho z internetu, volá sa to Adiel. Dúfam, že som ti aspoň trochu poradila. Na ich stránke píšu o tom viac 🙂

teuflerin
9. okt 2019

@kittyna5 idem kuknut dakujem moc

simonkazga
9. okt 2019

Skus bezny tehotensky test. Na tomto krvnom som mala este silnejsiu ciarku a tehotna som nebola.

saoirsa
26. okt 2019

Je to vraj presnejšie z krvi ako tie ocikávacie, ale teda..mna by práve teraz odradilo kúpit si ho , kedže je v tom opäť tolko neistoty.. Kúp si Clearblue digitálny test a nemusíš špekulovať, ten to povie jasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre