Je skoro robiť si test 7 dní po ovulácii?

21. mar 2021

Som 7dpo, myslite že ešte je skoro robiť si tehu test?

petamich
21. mar 2021

podla mna skoro, ak na 100% vies, ze vtedy prebehla ovulacia a s oplodnenim spojene aktivity, tak by sa mozno mohol nejaky duch ukazat ale skor si myslim, ze skoro, pockaj aspon 10DPO

autor
21. mar 2021

@petamich nevydržím 😢😢😢

petamich
21. mar 2021

co ti na to povedat, tak si sprav, bude (zrejme) negativny a co tym ziskas? na 10DPO si spravis dalsi a 11 dalsi 😂 a bud sa ukaze alebo neukaze

autor
21. mar 2021

@petamich diky 😂🤔

sense
21. mar 2021

Je skoro, ale ak nevydržis sprav aj každý deň, výrobcovia testov sa potešia.... len už teraz nie si psych v pohode a negatívny test ti na nálade moc nepridá... Hoci to nemusí nič znamenať...

slneq
21. mar 2021

Je to skoro 👌,ale keď nevidrziš urob.

sandra151
21. mar 2021

Áno,veľmi skoro. 12dpo je ideál

mikasz
21. mar 2021

Velmi skoro, pockaj do 12dpo

mariska1989
21. mar 2021

Určite je .lebo na 5 deň sa uhniezduje vajíčko .takže kým začne hcg tak to trvá niekedy ani na 10 deň neukáže ducha nie to na 7 takže čakaj ešte ale je to na tebe či chceš či nie myslím že názor že každá napíše že je skoro je zbytočný aj tak si urobíš podľa seba 😁 či ?

autor
21. mar 2021

@mariska1989 áno, ale počkám ako mi tu každý radi 😇 len ta moja trpezlivosť 😢

mariska1989
21. mar 2021

To je v pohode to sme každý každá .ruka svrbí test sa ťahá k ruke ako magnet ale treba vydržať .hlavne ale netreba byť smutný ak test ukáže len jednu

autor
21. mar 2021

@mariska1989 veď toto, mAs pravdu ❤️

lolinka2701
21. mar 2021

Ja som dnes 10den a ukázalo toto sama neviem čo si o Tom myslieť ...

jaskolka
21. mar 2021

Skoro. Aj keby si otehotnela, vajíčko ešte musí do putovať do maternice, uhniezdit sa a až potom sa začne produkcia hcg. Zbytočne budeš míňať testy, aj v prípade tehotenstva to stále môže ukázať len jednu /. Vydrz do meškania, výsledok nijako neovplyvnis.

mariska1989
21. mar 2021

@lolinka2701 nie čo sa tam črta skús o 2 dní

petamich
21. mar 2021

@lolinka2701 zial ja tam nic nevidim, ta druha "siva" ciarka co sa tam crta, je podla mna kanalik ale skus este pripadne neskor a uvidis 🤞🏻

lolinka2701
21. mar 2021

@mariska1989 áno jasne skúsim určite

lolinka2701
21. mar 2021

@petamich ďakujem za názor určite skúsim znova toto nebolo ani ráno hneď robený no uvidíme . Doma všetci vidíme ale čo to bude je otázne 😂🤷

adminka11
23. mar 2021

Baby prosila by som o radu, poslednu menstruaciu som mala 14.2. tento mesiac mi meska uz 10 den namiesto nej mam cely cas zlty vytok bez zapachu ktory som nikdy predtym nemala, na cca 5-6 den ma bolel lavy vajecnik a potom ma zacalo boliet v podbrusku, tehotensly test som robila na 8 den meskania a vysiel negativne, matw s tym niektora skusenosti?

lolinka2701
23. mar 2021

@petamich ahoj tak takto mi zatiaľ ukazuje 🤷

petamich
23. mar 2021

@lolinka2701 na tych fotkach toho vela nevidim 🙂 ale je to fotka, skresluje to a tak, kolko DPO je to teraz? uz ti meska MS?

lolinka2701
23. mar 2021

@petamich ešte nie mám dostať za 3dni

lolinka2701
30. mar 2021

@petamich ahoj prosím ťa mešká mi 4den buď mám vidinu a vidím ducha alebo to je kanalik . Ty si čo myslíš ? Ďakujem

petamich
30. mar 2021

@lolinka2701 dobre ranko, na tom jednom cosi vidim ale veru tiez si nie som ista, aj na tom druhom sa cosi mari, neskusis pripadne inu znacku testu? napr. Clear Blue alebo Mamatest maju ovela viac farbiva a zvyknu ukazat lepsie 🙂 kiezby 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

lolinka2701
30. mar 2021

@petamich dobré ránko práve že mi je divné že tak slabucko vidieť aj keď už 4den mešká ? Toto je dr Max už mi z toho šibe 😅 momentálne teraz odfotené

lolinka2701
30. mar 2021

@petamich ten do žltá je zo včera poobede a ten spodný teraz ráno 🤦

lolinka2701
30. mar 2021
petamich
30. mar 2021

@lolinka2701 je trosku slabucky to je pravda, tiez by som uz cakala silnejsi ale na druhej strane niektorym zenam stupa HCG pomalsie a nemaju vzdy hned kolajnice, to sem aj viac bab pisalo, ak mas moznost skus inu znacku, ci neukaze lepsie a ked nie tak len skusit opat ob-den ak nepride 🤷‍♀️ aj ked viem, ze ta uz ide porazit z toho cakania

lolinka2701
30. mar 2021

@petamich ďakujem no áno už mi šibe 😂bradavky má strašne bolia ale inak vôbec nič ani necítim bolesti že by mi mala už prísť ... Už som aj rozmýšľala či nezavolal dr či by mi nevzali krv alebo čo ...ja som už dva krát potratila v mladosti ale už mám aj dve detičky . No v januári som bola na operácii krčka mám aj HPV tak teraz som z toho mimo či sa to preto nerobí ten duch alebo čo to je ...🤦 Keby aspoň prišli moje dni tak už to vôbec neriešim každý deň si to vravím 😂

petamich
30. mar 2021

@lolinka2701 juj chapem 🙂 a povedat ti neries nemysli na to...je blbost, vsetky na to myslime, kym nevieme alebo MS nedorazi, skus este o 2-3 dni a ak by neprisla a ciarka sa neukazala po Velkej noci by som behla lekarovi, nech vezme krv aj ked to je este tyzden ze ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre