Je tehotenský test Baby secret woman spoľahlivý?

stiewe
30. dec 2012

urobila som si dneska tento test,sprvu mi ukazoval 1 čiarku,ale tak cca po 2 hodinkách,keď som to chcela vyhodiť,tak pozerám,druhá slabulilinká čiarka 🙂 čítala som na inej stránke,že viacerým žienkam sa tak stalo na iných testoch a boli tehotné,i keď sa na výsledok má prihliadať tak do 10 minúť. ďakujem 🙂

barboritta
30. dec 2012

vždy ak som bola tehotná ja, tak test mi ukázal hnedˇ dve čiarky.pokiaľ som nebola ale chcela,čiarky som videla tak ako ty s odstupom času.ale vraj sa to stáva.ja na tvojom mieste by som ešte počkala dva dni a urobila druhý.potom uvidíš.u mňa po čase skôr bledol

piacere
30. dec 2012

@stiewe záleží od toho, ktorý deň po ovulácii si.... ak testuješ veľmi skoro, tak pripadá do úvahy aj takýto výsledok... veľa žien odhodí ráno test do koša s konštatovaním, že je negatívny, večer im to nedá, prehrabú kôš a čuduj sa svete, "duch"...
Ale pokiaľ ti už mrcha mešká, tak je to pravdepodobne kanálik, ktorý preráža.... miesto, kde mala byť testovacia čiarka...
Dôležité je aj to, či je duch ružový alebo sivý.... Sivý je negatívny, je to len ten kanálik.

Odporúčam mamatest 😉 Lacný a najspoľahlivejší test.... za 1,50€ máš dva testy 🙂

stiewe
autor
30. dec 2012

@piacere no u mňa to bolo tak,že som vzala tabletku po,ale mrcha nedošla a už mi mešká 3.deň 🙂 a tá testovacia čiarka je ružová,čiže je možnosť,že som už aj maminka tým pádom 🙂 ďakujem

jujlucka
30. dec 2012

@stiewe ahoj....ja som dnes tiez robila tento test kazetovy s citlivostou 10...mne ukazal slabu ciarku tak do 2 minut...som 14dpo...no a po tiez asi 2 hodinach sa mi medzi nimi objavila nejaka oranzova ciarka....takze neviem ti povedat no...skus iny....ja dostavam kupit len rapiclear alebo tento woman...hladam aj ten mamatest ale nikde ho nemozem zohnat....som z popradu....takze odporucam ti zajtra ist este do nejakej lekarne a kup si iny...alebo baby hovoria aj nejaky pepino, videla som ho aj v tescu, ale neviem, ci mali s citlivostou 10...ale zevraj aj v dm dorgerke nejake maju...ja si tiez este kupim nejaky iny....ja mam mrchu este len vo stvrtok dostat...mam dlhy cyklus...ale uz na dvoch mi vysiel pozitiv - duch.... 😀

stiewe
autor
30. dec 2012

@jujlucka uvidíme,ja idem zajtra kúpiť nejaký iný,síce pochybujem,že v mojom okolí nájdem ten mama test,keď ty si v Poprade nenašla :D nechajme sa prekvapiť,normálne,až som z toho nedočkavá,dnes sa mi až triasli ruky od toho,keď som čakala na výsledok :D ..ja zatiaľ len na jednom,uvidíme zajtra,ak ovšem lekáreň otvorená bude :D

jujlucka
30. dec 2012

@stiewe ja som woman secret uz viac krat mala a ked som tehu nebola, ukazal pravdu a nikdy sa mi tam ina ciarka neukazala...prvy test som si robila ten rapiclear ten mi vysiel pozitivny a dnes ten woman tiez pozitiv...takze vymen znacku...baby tu pisu, ze ani jeden z nich nie je spolahlivy, ale co mam robit, ked len tie dva najcastejsie maju v lekarni....

vikinka226
30. jún 2014

Mne woman secret testy ukazali vždy pravdu. Nemôžem sa sťažovať 🙂

tusinka54321
21. jan 2016

Podobne woman secret test ma nesklamal 🙂

babatkoo
11. aug 2017

Ahojte, mne hned pocas testovania ukazal II a po vyschnuti zmizla :( teda ratam s neuspechom ale tu radost co som prve sekundy mala... :(

korylan
31. aug 2017

@babatkoo ahoj,uz vies,ci si alebo nie si tehu,ked ciarka zmizla?

babatkoo
1. sep 2017

@korylan nebola som a stalo sa mi to 2x. Mala som dvoj balenie kupene. Dokonca som volala susedu aby to zhodnotila. Tiez videla II a nic z toho. Urcite to nebola pred gravirovana ciarka. Pretoze na nepouzitom teste nie su ciarky vidiet. Takze typuje chybne testy. Tu znacku uz urcite nie

korylan
1. sep 2017

@babatkoo velmi čudne testy.. alebo to ma vyrobca dobre premyslene.. Drzim palce na dalsi cyklus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre