Je tento tehotenský test pozitívny?

luciabasistova
16. máj 2023

Ahojte, pravdepodobne to zas nevyšlo 🥺 17.4 som mala podľa ovulacneho testu potvrdenú ovuláciu...cyklus mám 34 dňový..

zuzanaete
16. máj 2023

Len info. Ovulacny test nepotvrdzuje ovulaciu. Len ukazuje, ze ovulacia by mala v blizkej dobe nastat.

banderaska29
16. máj 2023

@luciabasistova tak to by si ho mala mat už poriadne silny, a hlavne tento test vyzera byt negativny

makakova
16. máj 2023

Čo je to za test?*značka

katuskacicuska
16. máj 2023

Ja som mala tiež 17.4 ovulaciu, a 30.4 už pozitivny test

nevenka
16. máj 2023

To je to, ze ovulacny test nehovori o tom, ze aktualne prebieha ovulacia, ale ze pravdepodobne bude, ja som si meravala bazalnu teplotu a podla nej, ovulacia nastavala 2-3 dni po pozitivnom ovulacnom teste. Alebo niekedy aj nenastala, ako napriklad minuly cyklus, ale ja dojcim a nahodou som si spravila ovu test na 37.den cyklu (som po porode 4 mesiace), a bol pozitivny, a cyklus bol 51 dni. Takze aj toto sa moze stat, ze sa ovu posunie alebo aj nepride, moze byt anovulacny, aj ked pozitivny ovu test bol...Este by si si mohla skusit merat bazalnu teplotu, ze kedy vlastne a ci ta ovu aj prebieha. A aj toto je orientacne, lebo pri stvrtom dietati mi po ovulacii BT nevystupila, az ked sa zacalo vylucovat HCG...toto mi bola fakt zahada...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre