Je to duch?

lilina3
11. sep 2021

Ahojte vidite tam nieco.. slaba skoro ziadna ms 2 dni hnede trisku krv a 4 den som skusila test pre istotu ale este skusim o 2 dni na foto asinevidno ale ja vidim mierne alebo mi sibe mam uz 2 detiii vidite ci??

tenerifka
12. sep 2021

ja na duchov neverim, vidim ostany tehotensky test

lilina3
autor
12. sep 2021

@zianahollyna testuj ranoo

mimusa94
1. nov 2021

Čo si otom myslite?

simbatko
1. nov 2021

@mimusa94 strasne zle to vidno...skús lepšie odfotiť

mimusa94
1. nov 2021
mimusa94
1. nov 2021

@simbatko dnešný

vahcaac
1. nov 2021

@mimusa94 koľko DPO ?

mimusa94
1. nov 2021

@vahcaac 14dni ak sa to počíta od poslednej mrchy, aj keď menštruáciu som mal dostať 15oktobra meškala mi 4dni čo Umna bolo nepochopiteľne lebo ju mam ako hodinky ani prsia nebolelo iba pichanie v podbrušku a nafúknuté brucho a potom doslo iba hnedé spinenie pár dni, take je to celé na hovno a som ztoho nervozna akurát tak ztoho vsetkeho

ankare
1. nov 2021

@lilina3 negatívny podľa mna

vahcaac
1. nov 2021

@mimusa94 tak ale z toho cyklu kde ti meškala menstruacia tehotná teda asi nebudeš, to už by si mala koľajnice.

ankare
1. nov 2021

@mimusa94 vidím tam ciarku

mimusa94
1. nov 2021

@vahcaac presne tak čiže jedine 15dni dozadu ,od vtedy by to mohlo byt ak by teda bolo ,

vahcaac
1. nov 2021

@mimusa94 15 dni dozadu môžeš byt tehotná, pochopila som ti to tak, že si vtedy mala menštruáciu ktorá ti meškala

mimusa94
1. nov 2021

@vahcaac áno a deň predtým ako som začala špiniť sme s manželom spali to bolo 18.10
Neriešila by som to keby mi ten test neduchoval
Na gynde som bola teraz štvrtok tak povedala že nema šancu tam nič vidieť ak by tam niečo bolo že ak mi zaduchuje test mám prist na krv, tak asi ešte pockam spravim test v piatok a podľa toho sa zariadim

lilina3
autor
11. dec 2021

Ja som jasna uz .. prave ked sme to necakali a je nedzi nami vztahovo velmi zle ..:(

ailiba
12. dec 2021

@lilina3 toto nie je duch, ale pozitívny test. Gratulujem... Ale to s tým vzťahom ma mrzí... Snáď sa to teraz urovna... 👍

simbatko
12. dec 2021

@lilina3 niekedy to tak býva...Vzťah jak na hupacke..a miminko vás spoji ešte viac ako kedykoľvek predtým 🙏🙏 držím ✊

lilina3
autor
13. dec 2021

Neviem som u mami a riesim co dalej mame uz 2 deti a on jedno svoje s predvhadzajuceho vztahu cize 3 to by bolo 4 ja by som velmi vhvela ale bonim sa nesprava sa knam dobre … poslednu dobu otras chovanie .. som koncoch hadky oplul ma rozbil pol domu v zachvate…

valeri55
19. jan 2022

@lilina3 ahoj ako si dopadla

lilina3
autor
20. jan 2022

@valeri55 tak:( osud to aai zariadil sam potratila som 15 decembra som zacala spinit zasla som k dr a o babetko som prisla..

simiis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikadubiel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikadubiel
23. feb 2022

@simiis ano na tom lavom nieco vidno, ale to je dost slaba ciarka ked menstruacia uz meska . Skus o dva dni zopakovat ci bude silniet ✊️

simiis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki353
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki353
25. apr 2022

Ahojte baby,myslite že je pozitívny?

simbatko
25. apr 2022

@niki353 ahoj ...áno je pozitívny gratulujem...máš nejake príznaky?

anonym00000
22. aug 2022

@zianahollyna ako si vtedy dopadla

zianahollyna
22. aug 2022
zianahollyna
22. aug 2022

@anonym00000 ten mesiac som tehotná nebola, ale o mesiac sa to podarilo, dala som sem foto testu dva dni meškala mrcha. A teraz máme krásne dvojmesacnu dcérku ❤🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre