Je to duch na tehotenskom teste?

katkaaaasivka
12. mar 2022

Ahojte maminky,
Chcela by som sa opytat mamiciek, ktore maju skusenosti, ci by mi vedeli poradit ci je toto duch na teste ? (Mozem byt tehotna?)
MS meska 5dni, ja som tam videla slabu ciarku, po hodine zmizla uplne. Nie je HCG na tehotenstvo priliz nizke, ked pri 10tkovom ceste je taky slaby duch?
Velmi si vazim akukolvek pomoc.
Pekny den.

123ivana
14. mar 2022

@snazilka_bio_mamka a môže byt ružový ?? 🙂

123ivana
14. mar 2022

@123ivana ešte mám jeden test na tom bola čiarka užšia na tomto už bola hrubšia

123ivana
14. mar 2022
ejsanps
14. mar 2022

@123ivana vidím držím palce nech silnieť 🍀

summersunny94
14. mar 2022

@katkaaaasivka ahoj robila si test? 😊

123ivana
14. mar 2022

@ejsanps Dakujem 🙂

bona12
14. mar 2022

Ahoj, vidim tam nieco crtat sa 🙂 drzim palce, aby silnela. Ja riesim podobne teraz, ze ci som alebo pride ms. Dnes som 30DC. Normalne mavam 29 alebo 30DC. Zatial ziadny naznak ms,len ma bolia krize a unava. Robila som si pred 2 dnami test a aj dnes a oba su take,ze ledva trosku daco vidim na nom, ale odfotit sa mi to dobre nepodarilo, resp.na foto je vidiet menej ako realne. A teraz neviem,ci je to len kanalik, alebo mini duch a hcg mi este len pomaly stupa. Predosle tehu som mala slabu ciarku, alebo viditelnejsieho ducha v den ocakavanej ms. Takze som stale v napati 😁. Vidite tam niektora daco? Ak ano, myslite,ze je to len kanalik? Dakujem 😉

snazilka_bio_mamka
14. mar 2022

@123ivana mala som takyto test a tehu to nebolo. ako citam, vela zien sa stazuje na tieto pepina ze robia falosnych duchov. skus iny test, drzim palce nech je to ciarka

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@summersunny94 Ahoj 🤗. Si velmi zlata, ze sa zaujimas❤️. Ja som si spravila aj vcera test nakoniec🙈, a prisiel mi slabsi 😔. Dnes som mala takyto... Neviem, ci je dostatocne silny

summersunny94
14. mar 2022

@katkaaaasivka veď to je už jasné pozitívny test , je 5x silnejší ❤️😊 moc sa s tebou teším 😊 včera jasné že bol slabší lebo z ranného je najsilnejšia čiarka z a dnes úplne pozitívny, kolajnicky už začínajú byť 😊

123ivana
14. mar 2022

@snazilka_bio_mamka ale vaša nieje vôbec ružová keď sa na ňu pozriem a moja je v skutočnosti ružová tak potom neviem no uvidím 🤷🏼‍♀️

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@summersunny94 Naozaj? 😇..No praveze vcera som robila rano, a dnes az pred obedom. A samozrejme som celu noc citala ze 32DC uz by som mala mat silne ciarky, tak som sa bala, ako to dopadne 😥. To je vytuzene babatko 🤍. Dakujem ti velmi za odpoved ❤️.

summersunny94
14. mar 2022

@katkaaaasivka mne ukázal tehotenský test čiarku až po mesiaci keď som tehotná bola 😊 každému inak stúpa HCG, určite sa neboj mysli pozitívne a zajtra ak máš test, tak vyskúšaj a zase bude silnejšia. Ja si myslím že táto čiarka je ukážková 😊

ankare
14. mar 2022

@katkaaaasivka kraaasny test, gratulujem!

snazilka_bio_mamka
14. mar 2022

@123ivana pozri tuto je lepesia fotka. Bola tam ruzova ciara hned po namoceny a po zaschnuti este silnejsia a ostatne testy boli negativne. v skupine kde som je uz min. 3 . baba ktora mala pozitovny pepino a neboli tehotne. urob si iny.

snazilka_bio_mamka
14. mar 2022

@123ivana to co vidis je kanalik, nesfarbene

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@summersunny94 Velmi ti dakujem, za tvoje slova ❤️. Samozrejme, budem testovat kazdy den, ja tomu este nemozem uverit.

summersunny94
14. mar 2022

@katkaaaasivka no pomaličky tomu začínajú veriť, musí to byť obrovská radosť 🥰 neviem si ani predstaviť keby si nájdem ja takýto test, snažíme sa už rok o bábätko a stále testy len biele, už sa ich aj bojím robiť každý mesiac 😌

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@summersunny94 U nas to bolo od leta 2020, a tiez uz som sa bala testovat 😔. Myslim na Vas, verim, ze Vase babatko caka na ten spravny cas 🦋.

summersunny94
14. mar 2022

@katkaaaasivka juuj tak tiež dlho teda , ďakujeme krasne za prianie si zlatá 🥰 zajtra čakám od teba ďalšiu foto testu ☺️

simonatka
14. mar 2022

ahojte som tu nová,neviem ako to tu chodí ale pridám sem aj ja fotku,vidíte tam niečo? ms mešká len 3 dni tak som si skúsila spravit test či náhodou.. a neviem mne sa zdá že niečo tam vidím aky je vaš názor? 😊

jahodka11
14. mar 2022

@katkaaaasivka aj ja gratulujem 🙂 moj druhorodeny sa na teste najskor vobec neukazal... a uz bude mat 10 rokov 🙂

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@ankare Dakujem Vam krasne! ❤️

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@jahodka11 Tak to ste ma potesila, Dakujem ❤️

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

@summersunny94 A vy uz jedno dietatko mate? 🥰. Ste mila❤️, ano, dam vediet zajtra.

katkaaaasivka
autor
14. mar 2022

Mozem sa Vas este prosim opytat maminky? ...Nesmierne sa tesim z tohto testu 👼. Je podla Vas v poriadku, ze na nom ukazuje 1-2tyzdne, aj ked ovulaciu som mala pred vyse 3 tyzdnami?

alina765
14. mar 2022

@katkaaaasivka Možno posunutá ovulácia gratulujem ❤️

xiaomi_
14. mar 2022

@bona12 zial nic tam nieje vidiet

summersunny94
14. mar 2022

@katkaaaasivka áno máme jednu dcérku, ide mať 3 Rôčky, a môžem sa spýtať máte aj nejaké zdrav.problemy keď sa vám tak dlhšie nedarilo? 🙂 Vidim že už aj digitálny test pozitívny super moc sa teším 🥰🙂

ejsanps
14. mar 2022

@katkaaaasivka gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre