Je to len duch na teste?

katarinkapetrik
23. feb 2014

Ahojte mam na Vás takú menšiu otázku, s manželom by sme chceli strašne bábätko, a kedže už mi 4 dni mešká mrcha a mám pocit ako by som ju mala dostať aj prsia mam naliate a bolia ma tak som si robila dva testy jeden pred včerom a druhý dnes a obi dva vyšli divne,sú tam jemnučké čiarky, mohli by ste mi povedať či tam aj vy niečo vidíte alebo je to len duch ?? ☹ 😒 😀 🙂

siska765
24. feb 2014

ahojte vidite tam nieco ci sa to zda len mne asi.

katarinkapetrik
autor
24. feb 2014

@siska765 ahoj ja vidim,aj ked slabu ale vidim. ;)

smoulinka13
24. feb 2014

@siska765 ano slaby duch ale je to duch 🙂))

danka72
25. feb 2014

@siska765 aj ja som si dnes ráno našla na testíku "ducha". Pre mňa je to prekvapenie, nepočítali sme stým ... Zdá sa, že budeme mať tretie 😎

siska765
25. feb 2014

@danka72 super gratulujem ja testnem este piatok a snad bude ovela silnejsia ta moja 🙂 tvoja uz je pekna.kedy mas dostat ms?

danka72
25. feb 2014

@siska765 mešká mi 1-2 dni, presne neviem, lebo som si to už presne nesledovala. Tento krát je to viac neplánované ako plánované. Ešte máme z toho zmiešané pocity, ale aj radosť. . Držím ti silno palčeky aby si bola tehu. Testovať budem aj ja, a keď už bude aj druhá čiarka pekná silná ružová vtedy sa nahlásim k dr. A ty si ako na tom? Už ti meška mrcha, alebo len má príst?

siska765
25. feb 2014

@danka72 ja mavam trochu nepravidelnu ale skor ako po 1.3. necakam teda od soboty do cca buduceho stvrtku by sa mala teoreticky dostavit ale samoska ze bude naj ked sa nedostavi 🙂 takze este mi nemeska

danka72
25. feb 2014

@siska765 joj, ten pocit neistoty a očakávania ... Mňa pocit, že som tehu prenasleduje už min týždeň - za ten týzdeň som tri krát testovala s negat výsledkom, až dnes ráno sa objavila tá slabučká čiarka. Držím plčeky aby sa ti mrcha nedostavila. A určite napíš ako máš po testovaní. Dobrú noc.

katarinkapetrik
autor
26. feb 2014

Pridavam dnesny testik,jupiiiii je to tam... 🙂 v piatok idem k doktorovi mam aj strach ale sa aj tesiiiiiiim 🙂)

katy2
26. feb 2014

@katarinkapetrik nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 😵

danka72
26. feb 2014

@katarinkapetrik je to tam na 100%. Gratulujem, a prajem bezproblémové a pohodové tehotenstvo.

Ja som nevydržala a testovala som aj dnes ráno - čiarka trochu zosilnela. Dnes mám tiež bolesti v podbrušku, ale už iba na ľavej strane. Na budúci týždeň idem k dr. na potvrdenie. Keďže som to nečakala mám zmiešané pocity, ale omnoho viac je tých radostných. Veľmi ťažko sa sústredím, večne myslím len na to, že bude ďalšie dieťatko 🙂

siska765
26. feb 2014

@danka72 ahoj,no ja uz mam priznaky viac ako tyzden aj dva tyzdne tak sa uvidi piatok bude rozhodujuci 😉

siska765
26. feb 2014

@katarinkapetrik jeeej supeeeer ved ty si zalozila diskusiu pred tromi dnami so slabuckou ciarkou a dnes mas uz takuto silnu to je parada snad aj ja budem mat taku piatok mne sa dnes snivalo ze som porodila patorcata 🙂 tak snad len blby sen 🙂

katarinkapetrik
autor
26. feb 2014

@siska765 veru mala som slabucke ciarky ale tato je uz pekna,tesim sa,no citala som ze pozitivny teh.test nemusi znamenat vzdy len tehotenstvo,tak mam trochu aj strach.... v piatok idem k doktorovi

siska765
26. feb 2014

@katarinkapetrik no ja neverim ze u teba to bude inak ako tehotenstvo 😉

bejby2
26. feb 2014

Baby poradte mi duch? Alebo tam nieco vidite, meska mi to 1. Den

siska765
26. feb 2014

@bejby2 no daco sa tam crta,ale este by som vydrzala a testovala na konci tyzdna znova ci je to tmavsie

katarinkapetrik
autor
26. feb 2014

@bejby2 veru sa tam cosi crta 🙂

siska765
26. feb 2014

@katarinkapetrik ja som na tom mojom teste viac menej videla aj taku ryhu to co znamena?stretla si sa s tym uz niekedy?

danka72
26. feb 2014

@bejby2 podľa mňa tehu nie je vylúčené, niečo tam je. Prikladám na porovnanie foto ako to postupuje u mňa. Zdola: 24.2, 25.2, 26.2 ráno, 26.2 večer. Zosilnieva 🙂 a aj cítim, že som tehu 🙂

danka72
26. feb 2014

@siska765 držím palčeky!!! Nech už je piatok, však? Ja som tak dlho nevedela čakať, testujem každý deň. No po dnešku už mám istotu. V piatok tiež budem testovať, aby tú čiarku bolo dobre vidieť a na budúci týždeň pojdem k dr.

peterek414
26. feb 2014

ahojte dnes som robila test v limite sa ciarka druha objavila aj mm ju videl a po pol hodine uz tam nebola neviem co to znamena ale test zopakujem v piatok ....mali ste taky pripad?????????? Vcera mal prist mrcha a neprisla a bolia ma prsia a hlava podbrusko vobec nie

siska765
26. feb 2014

@danka72 dakujem aj ja tebe drzim ,ale ty to uz mas v suchu ;) dam potom vediet 🙂

bejby2
26. feb 2014

@danka72 drzim palce a dakujem za rady ozvem sa o paru dni ako sa vyvija 🙂

katarinkapetrik
autor
27. feb 2014

@siska765 ja som mala tiez na prvom teste ryhu ,tiez som bola z toho mimo a teraz uz mam silnu ciarku 🙂 ,zajtra uz idem k doktorovi 🙂

kristinka28
27. feb 2014

vidite to co ja alebo mi sibe 😀

kristinka28
27. feb 2014

@kristinka28 ak chcete prosim pozrite v albume mozno sa tam lepse vidi

siska765
27. feb 2014

@katarinkapetrik no dnes podobny test a duch taky biely nejaky ja uz to nechapem ten women secret je cudny ach jaj:(

katarinkapetrik
autor
27. feb 2014

@siska765 skus si kupit pepino test v dm-ku ho aj maju ,ten je podla mna dobry 🙂

dada87
27. feb 2014

Ahojte baby mne meskal az 3 cyklus a uz som bola v 13 tyzdni takze kludne mozte menstruovat a byt v tom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre