Je to tehotenstvo?

lucka279
10. júl 2021

Ahojte baby , chcela by som sa vás spýtať alebo skôr poradiť , pred asi mesiacom som mala citlivu vôňu , potom akoby to prešlo no teraz má trápi bolesť bruška , a niekedy mám pocit že sa mi hlava točí a je mi teplo , tehotenský test som si robila minulý mesiac ! O bábo sa nepokúšame , neviete mi poradiť čo to je ? Je to tehotenstvo ???

hennyinnsbruck
10. júl 2021

Moja kristalova gula ti odkazuje:sprav test alebo zajdi lekarovi 👌🏻

zooeynka
10. júl 2021

@lucka279 nikto ti tu nepovie co ti je. Urob test

domka222
10. júl 2021

Teplo je teraz asi každému 😂

lucka279
autor
10. júl 2021

@domka222 , vtipné teda , strašne som sa zasmiala

domka222
10. júl 2021

@lucka279 aj my, že zakladáš hneď dve otázky. V druhej, že nemáš veľa skúseností. Keď ich nemáš, tak sa teda chráň, keď nechceš deti. A keď sa chystáš zajtra robiť test, ten ti dá jasnú odpoveď

lucka279
autor
10. júl 2021

@domka222 , tak nikdy som nebola tehotná tak sa pýtam nie ?! Nechápem načo tu potom píšeš keď ideš rýpať do ľudí , nevadilo by mi mať bábo , preto sa pýtam že či niekto nevie či to môže byť teho

leuska15leuska15
10. júl 2021

@lucka279 pozri, nemyslím to nijak zle ale úprimne ti odpprucam ti prečítať si nejakú knihu alebo dôveryhodné stránku o tom ako fungujú pohlavné organy ženy (aj muža). Pýtaš sa otázky, ktoré si už mala dávno vedieť a je hambou, že to nevieš. Máš 20 rokov, to vôbec nie je málo, ja som sa už vydávala v tvojom veku a mnohé sme tu mali v tvojom veku deti aj plánované. Potrebuješ sa naučit ako kedy v ktoré dni sú plodné a ktoré nie, čo sa v tej deje pár dní po otehotneni, čo sa deje pred menštruáciou, čo sa deje po nej, aké sú príznaky tehotenstva, atď atď. Je to tvoje telo ktoré ti ma ešte slúžiť cca 60-70 rokov tak by nebolo od veci sa oň starať a poznať ho ako funguje

milka1988
10. júl 2021

@leuska15leuska15 veľmi múdro si jej napísala ale žiaľ z reakcii mladej mám pocit že je psychicky ešte nezrela a síce má 20 čo je už považovaná za dospelú osobu no mám pocit že vyzretá bude na menej :/ namiesto toho aby uznala fakt že už v tomto veku by mala vedieť základy oplodnenia tak sa namiesto toho ešte zduje a urazí....

lucka279
autor
10. júl 2021

@milka1988 😁😁😁 dobré teda

elizabet173
11. júl 2021

@lucka279 ako ti pomôže to, že ti niekto napíše, že je to tehotenstvo a niekto, že nie je? Pýtaš sa tu úplne zbytočne, odpoveď ti dá jedine test, najlepšie až v deň očakávanej menštruácie, nie dva dni po styku, ako je tu zvykom a ešte lepšie lekár. Všetko ostatné sú dohady príznaky si môžeš vsugerovať. takže úplne zbytočná diskusia

monka105
11. júl 2021

Minulý mesiac si mala ,,citlivú vôňu”, minulý mesiac si si robila test a ten vyšiel ako? Predpokladám, že negatívne, keď sa tu pýtaš. Nepíšeš ani, kedy si mala sex, poslednú menštruáciu, z tohto sa nedá nič vyvodiť. Tak si sprav ešte jeden test teraz a budeš vedieť definitívne. Ale osobne si nemyslím, že si tehotná.

lucka279
autor
11. júl 2021

Akurát som si robila test a vyšiel pozitívny , už viac mi tu nepíšte vaše ,, dobré ,, komenty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre