Je to tehotenstvo alebo ovulácia?

Ahojte drahe maminky.Potrebujem poradit.som po 10 dnoch detoxikacie.Z manzelom sme sa pred dvomi dnami milovali dnes mam v podbrusku bolesti.Take mierne krce.Rozmyslam co to moze byt tehotenstvo alebo ovulacia?v den .... som bola 16 od zaciatku cyklu.cykly mavam nepravidelne od 26-32 dni.poradte mate nejake skusenosti?dakujem za kazdu vasu radu.
zuzi0911
27. okt 2013
@llenickaa moze to byt aj ovulacia...no odpoved ti da az test ked ti bude meskat ms
susanv
27. okt 2013
@llenickaa no to je tazko povedat, pravdepodobne to bola ovulacia a ked ste mali styk dva dni predtym mozno si aj otehotnela 🙂 ale to nie je 100% .... ja mavam napr. ovulaciu okolo 17-18. dna cyklu...stacilo by ti merat si rano bazalnu teplotu a videla by si kedy mavas ovulaciu a podla toho by si sa zariadila s nechranenym sexom.....inak ak su cykly v rozpäti 26-32 dni jedna sa o pravidelne cykly....ja pouzivam symptotermalnu metodu (viac na stranke lpp.sk) a odkedy viem kedy mam ovulaciu a za kolko dni asi dostanem menzes som uplne kludna....pokial som si nemerala teplotu tak som bola v strese uz tyzden pred menzesom ci to nahodou nedostanem skor....mozes si aj teraz skusit merat teplotu (najpresnejsia je v posve) vzdy rano kym vstanes v tu istu hodinu....ak si tehotna teploty budu vysoke okolo 37 stupnov a zostanu takto vysoke 21 dni od ovulacie (bolesti v podbrusku) alebo si v dnesnej dobe mozes urobit test aj skor a uvidis 🙂
llenickaaautor
27. okt 2013
@susanv dakujem moja za pomoc
llenickaaautor
27. okt 2013
@susanv je pre mna zvlastne ze uz druhy den ma brucho boli.podobne bolesti ako menstruacia ale slabsie.
majka_3
27. okt 2013
@llenickaa a keby vyskusas ovulacny test ? a zistila by si ci mas prave ovulaciu 😉 hm?
hatapkagb
27. okt 2013
@llenickaa to iste mam aj ja teraz.musime len pockat ci sme tehu alebo nie
llenickaaautor
27. okt 2013
este k tomu dnes sa zmenil vytok na biely husty :-S
susanv
28. okt 2013
@llenickaa myslim, ze vytok ti nic moc o tehotenstve nepovie, neviem 🙂 a inak ja mam dost negativnu skusenost s ovulacnymi testami, mala som ich x nakupenych a nikdy mi ovulaciu nepotvrdil .... istejsia je ta teplotna krivka 😎
llenickaaautor
28. okt 2013
@susanv ja ovulacne nepouzivam 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli