Je to uhniezďovanie?

laska1982
23. máj 2013

Ahojte dievcata...zalozila som si novy nick, lebo tu mam vela kamaratok a rodinu, a nechcem, aby vedeli o pripadnom tehu skor, ako mm... Takze dufam, ze to pochopite..chcem byt inkognito 😅
Som 7DPO a na nohavickach som si nasla ruzovy vytok...ale viac uz nic, len v ten moment..aj ma bolelo brucho troska ako na ms, ale ms nic...mam dostat v pondelok...Myslite, ze by mohlo ist o uhniezdovanie,a lebo mi len zblbli hormony po vysadeni po HAK...? Lekar mi potvrdil ovulaciu a v tom obdobi sme sa s mm snazili... 😅 Tak dajte svoj nazor a vopred sa ospravedlnujem, ak tu je uz podobna diskusia... Nemala som cas sa tu hrabkat, kedze vela pracujem... Dakujem 🙂

livocka21
23. máj 2013

@laska1982 moze to byt aj uhniezdovanie aj ms... viem ze to je tazke ale musis do toho pondelka vydrzat... mozes si skusit urobit test, no ten este nemusi vyjst pozitivne.... moj bol pozitivny az ked mi ms meskala tyzden.... takze trpezlivost 🙂 a drzim palce aby to vyslo 🙂

laska1982
autor
23. máj 2013

@livocka21 dakujem...no som 20dc .. tak snad ms to nieje...od vcera uz nic nemam, ziadny vytok, ani hlien, ani na papieri ani na nohavickach...som z toho uplne zmatena, kedze som nic taketo nezazila...dnes ma aj troska naplo par krat, ked som bola velmi hladna...no neviem..som velmi nedockava 😅 Test chcem skusit v sobotu alebo v nedelu, tak uvidim..som pripravena aj na to, ze tam bude len / 😠 ... dakujem za tvoj nazor 🙂

vlada2401
24. máj 2013

@laska1982 ja ked som zostala tehula tak ma pobolievalo bruško ako pri ms, ale ms vobec nechodila, akurát som mala na začiatku take male skrvnenie napr jeden den aj dva v mesiaci ale skutočnú menštruáciu vobec to som tusila ze som asi tehotna nakolko som ju mávala dost silnú, tak som si robila po týždni meškania test a vyšiel negatívny, tak som bola sklamaná že nie som, a čakala kedy príde ms, nakolko som vysadila antikoncepciu mesiac dozadu a ked som ju aj predtým nemávala tak mi ms chodila dost nepravidelne, tak som čakala a nič. spravila som si po 2 týzdnoch druhý test a ten mi vyšiel so slabulinkým ružovým prúžkom utekala som ku gyn. a ten mi začiatkom tehotenstva potvrdil, bruško ma takto pobolievalo asi do 3 mesiaca tehotenstva a prsia bolia doteraz 🙂

vlada2401
24. máj 2013

@laska1982 takže držím palec sprav si testík a aj dva ked ti prvý vyjde negatívne a ms nebude chodiť bo u mna to tak bolo.

laska1982
autor
24. máj 2013

Tak dievcata, dnes som nevydrzala 😅 .. nieco sa tam zjavilo rozpite divne...neviem...co myslite? 8DPO ...

andelok
24. máj 2013

ja tam nieco vidim 🙂 @laska1982

laska1982
autor
24. máj 2013

@andelok no nazivo je to krajsie vidiet...tuto na monitore toho tolko nevidim, ako doma..pekne volnym okom , nemusim otacat ani pri okne stat... 🙂 .. no uvidim...

adkaadka
24. máj 2013

@laska1982 Ja som to tiez tak mala,ked som bola teh.

laska1982
autor
24. máj 2013

@adkaadka no niektore babule mi tu pisali, ze je ta ciarocka prilis blizko kontrolnej, vraj je to iba pesiaknuta farba...tak neviem...uvidim, o par dni skusim testnut zasa...ze co z toho bude... a ak myslis ten ruzovkavy vytok na papieri...tak ja som to v zivote nezazila...len som citala na nete, ze sa take stava...

laska1982
autor
25. máj 2013

Dievcata...tak zasa som nevydrzala...ten vcerajsi testik bol ozaj zly...dnes mi nieco vybehlo az po pol hodke od testovania..neslo to odotit, skusila som negativ a toto je vysledok .. 😒 nic..vsak? 😢

vlada2401
26. máj 2013

@laska1982 tažko povedať mne pri prvom teste tiez nic nevyšlo a pri druhom tak o tri dni taka slabulilinka čiarka vybehla do minutky hned sa tam risovala ja byt tebou este tak dva tri dni vydržím a keď nepríde ms spravím si ďalší testík a uvidíš alebo by som zašla na gyn. potom.

laska1982
autor
26. máj 2013

@vlada2401 vdaka..urcite testnem...dnes som testovala z ranneho mocu a nieco sa mi tam marilo...uplne slabulililinke...tak uvidime, co to spravi dalej...

maria1989
27. máj 2013

@laska1982 a koľko dní ti prosím ťa mešká menštr.?

lillona
27. máj 2013

@laska1982 ja som to tiez tak mala, slabe spinenie. asi tyzden po tomto spineni ma zacali boliet prsia. a na 28 DC som male takeho ducha ako ty, na 30 DC uz boli pekne ciarky. tak drzim palce 😉

laska1982
autor
27. máj 2013

@maria1989 nemeska, zajtra mam dostat ms ...
@lillona dakujem za povzbudenie, snad aj ja budem mat zajtra viditelne ciarocky...prsia ma malinko boli, ale len na dotyk..ale cele dni mi je tazko...vcera som tri hodiny spala poobede..to sa mi uz riadne dlho nestalo 😅

lillona
27. máj 2013

@laska1982 no to sa aj mne par krat stalo,ze som si zdriemla poobede 🙂 drzim moc palce, vidiet tie dve ciarky na teste, to je nadherny pocit 🙂

laska1982
autor
27. máj 2013

@lillona ano, ja viem..prvy testik s ciarockami, ked som cakala dcerku, mam odlozeny...pamatam si presne, ako som sa na zachode smiala a plakala zaroven, ked sa mi // objavili..cela som sa triasla..uplne krasny pocit to bol...som bola stastna a vydesena zaroven..aj ked som velmi babo chcela, zrazu som dostala strach, ci to zvladnem 🙂 ...

lillona
27. máj 2013

@laska1982 tak ono su vzdy nejake obavy...to ja sa teraz neviem dockat kazdej jednej poradne, aby som zistila , ci je vsetko tak ako ma byt. asi sa treba naladit pozitivne a verit , ze vsetko dopadne dobre 🙂

laska1982
autor
27. máj 2013

@lillona jasneee...ja som prvym tehotenstvom presla ani neviem ako..yplne v pohodicke..to len ten prvotny sok, to zistenie, ze sa to podarilo a ze sa mi zmeni zivot...ale potom uz to bolo v pohode..kazdy den som sa tesila 🙂 .. a aj teraz by som sa.. 😉 .. sa neviem zajtrajsku dockat, ako dieta Stedreho dna 😵 .. snad bude pre mna zajtrajsok stastnym dnom...mm bude mat v polovici juna narodeniny..dostal by darcek.. asi by ho porazilo 😀

majuszka87
29. máj 2013

Ahojte chcem sa opýtať,..mešká mi to 14 dni,..robila som si dva testy po odstupe času troch dni a oba mi ukázali // ten druhý som si robila dnes ráno,..a teraz som začala špiniť, myslite že sa niečo pokazilo? ☹

vlada2401
29. máj 2013

@majuszka87 nič sa určite nepokazilo ja som to mávala tiež takže nemaj strach 🙂 telo si ešte len zvyká že bude bez ms tak také drobné špinenie je normálne 🙂

majuszka87
29. máj 2013

@vlada2401 už sa to pokazilo,... ☹ to špinenie dnes zosilnilo až na také krvave hluzy ☹

vlada2401
30. máj 2013

@majuszka87 niektoré maminy mávali prvé dve mesiace normálne menštruáciu a nevedeli ani že su tehule, ked ti skončia skús zájsť k doktorovi nech sa na teba pozrie, /nakolko // znamenajú tehulostvo isto podla mna/ a budeme múdrejšie držím palec 🙂

majuszka87
30. máj 2013

@vlada2401 počula som o pripadoch kedy mali normálne menštruáciu v prvých mesiacoch a boli tehotne,..ale mne mne meškala 15 dni a potom som začala krvácať,..takže to môj pripad asi nebol ☹

daniaz
30. máj 2013

mne meska mrcha 12 dni a uz treti den mam hnedy vytok. Test som si este nerobila, tak tiez netusim co sa deje :( Pred pol rokom mi prvy krat mrcha vynechala 14 dni tak preto som este s testom cakala. Ale zajtra si skusim urobit. Vsetkym ktore ste na tom podobne drzim vam palceky aby vam to dobre dopadlo.

biba
31. máj 2013

Baby, myslite si, ze pocas uhniezdovania ma vyznam si robit test? alebo treba este par dni pockat?

reni1512
31. máj 2013

@biba uhniezdovanie trva niekedy aj tri dni, pockaj a urob si ked ti skonci spinenie 🙂

biba
31. máj 2013

dakujem, vidim, ze spinenie s jemnym stipkanim, stahmi a boliestkami v podbrusku pokracuje aj dnes tak budem trpezliva, sparvne papat a davat si pozor, radsej ani brucho cvicit teraz nebudem, aby som babu dako neublizila, pokial si nezaujme svoju spravnu a trvalu polohu v brusku 😀

radka1303
7. aug 2013

@majuszka87 ahoj mne meskala 9 dni test na 8mi den som mala negativny,na ten 9ty den prisla ms ale slaba a kratka ,len na tri dni..potom nic..len spinenie,a teraz znovu take slabe krvacanie,ale uz to preslo...test som este nerobila,normalne sa bojim ze som tehu...a to sa snazime uz rok a ked to ma prist ja sa bojim...hlupa som no co uz ☹ kazdy mi vravi ze som tehotna,ja to tak necitim..aj ked prsia mam teda vacsie tvrdsie,brusko ma boli dost ako pri ms,a aj ma tam picha obcas...a na prsiach mi vystupili slabucko zatial zilky,vraj aj to je priznak..kavu uz nepijem,lebo ta vraj podporuje tie bolesti...moja mama mala tri mesiace ms a ani nevedela ze je v tom.. 🙂 takze to ze dostanes ms neznamena hned ze je vsetko stratene,ale vraj ma byt ina ma byt slabsia...tak neviem kazda to ma inac..
ako si inak dopadla?si tehu??aj napriek tomu krvacaniu?

majuszka87
7. aug 2013

@radka1303 ahoj,...nie,..to krvácanie bolo silne a o mesiac som dostala normálne menzes, takže všetko padlo,... ☹ no snažíme sa dalej, snád sa to raz podarí