Je toto duch na teste?

nikiinka
11. okt 2020

Mam.do Ms tri dni, boli ma podbrusko a dnes som si robila test a je tam.slabulinka ciarka, vidite ju aj vy? Ci uz mam.halucinacie ?

amelia000
11. okt 2020

@nikiinka v prvom rade dakujem ze test drzis na spravnej strane. :D a po dalsie je to velmi zla fotka, skus odfotit este raz aj iny uhol

katarina51941
11. okt 2020

@nikiinka ak je to ruzove je to duch.

nikiinka
autor
11. okt 2020

@amelia000 fotak vobec nechce zaostrit :( to je asi najlepsia co sa mi podarila... asi bude najlepsie testnut to o dva dni znova...len ked ta moja nedockavost :(

noemikatka
11. okt 2020

@nikiinka skus na bielom podklade odfotiť

janula12345
11. okt 2020

@nikiinka podla mna je to tam, ale poloz to na cistobiely papier, nedrz v ruke a odfot tak.

nikiinka
autor
11. okt 2020

@noemikatka som to ztmavila tak.mozno vidiet lepsie...

nikiinka
autor
11. okt 2020

@janula12345 oki skusim

maximilie
11. okt 2020

@nikiinka ja tam vidím niečo
Držím palce

deni16
11. okt 2020

@nikiinka podla mna je ta ciarka daleko..mozno sa mi to len zda..nechcem ti kazit radost, ale vela testov robi falosnych duchov, takze kym tam neuvidis pekne 2 ciarky..radsej pockaj, pripadne si urob rano dalsi, ak nevydrzis..dolezite je, aby silnela, ale kludne ti moze vyskocit, az ked ti bude meskat..drzim palceky

nikiinka
autor
11. okt 2020

@deni16 ved to, snazime sa len druhy mesiac ale s prvym som otehotnela na prvy sup, sice pred nim som mala MA, ale potom som hned otehotnela a mame skoro 5 rocneho chlapceka, teraz chceme druhe a zrazu mi to je divne ze to nejde na prvy sup.. tak mozno si uz aj namyslam 😒

majamat
11. okt 2020

kazda salba ciarka je duch,. otazne je , ci bude silniet, nie ci je to duhc, aj zo slabej ciarky moze a nemusi byt tehu.
ja som takto neico mala pri prvom tehu a test som robila tiez tak 2 dni prd ms., potom som urobia az ked mi ms meskala a uz to ola slusna kolajnica. tak drzim palcd.

a k foteniu - nikdy sa nefoti zo svetelnym zdrojom v pozadi, svetlo napr, z okna ma svietit na predmet, ktory fotime, nie byt za nim , inak to vytbara tien na fotke prave na predmete, ktory fotime. tvoja foot nastastie nie je uplne pred oknom, cize neico tam vidiet je, ale na toto si treba dat pozor pri akejkolvek fotke.

nikiinka
autor
11. okt 2020

@majamat to je pravda, dakujem 😉 uvidime ci z toho nieco bude .. tak uz len pockat do stredy ci mrcha pride :D

majamat
11. okt 2020

@nikiinka potom daj vediet.

nikiinka
autor
11. okt 2020

@majamat jasne dam dakujem 🙂

brezza
11. okt 2020

Zasviet nad to stolnou lampou a odfot tak.

deni16
11. okt 2020

@nikiinka neboj, ak to nevyjde hned, urcite sa coskoro podari..ja som otehotnela tiez na prvý sup, ale skoncilo to v 10. tt..potom nam trvalo pol roka kym sa nam to znovu podarilo..tiez som si robila kazdy mesiac testy (a nie jeden a citila som sa byt kazdy mesiac tehotna)preto viem, ze niekedy testy robia duchov a dokonca aj peknu ciarku a nic z toho nebolo 😪..drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 👍

nikiinka
autor
12. okt 2020

Dievcata dnesny test, toto uz nieje len duch ci??

hennyinnsbruck
12. okt 2020

@nikiinka vyzerá to sľubne 👌👌✊

mamina87
12. okt 2020

Ahoj už ti meškajú krámy ? Ak áno koľko ?

nikiinka
autor
12. okt 2020

@mamina87 ahoj, nie nemeskaju...mam dostat v stredu .. len moja zvedavost 🙉

mamina87
12. okt 2020

@nikiinka aj ja čakám v stredu ...až do pondelka 😂 dúfam že do pondelka vydržím ...ak sa dovtedy nedostavia krámy

nikiinka
autor
12. okt 2020

@mamina87 a test si si uz robila?

mamina87
12. okt 2020

@nikiinka nie ...snažím sa vydržať 😁

nikiinka
autor
12. okt 2020

@mamina87 tak to mas super volu 😁😁

mamina87
12. okt 2020

@nikiinka no už má začínajú bolieť kríze ...preto veľmi nechcem testovať lebo by som bola len sklamaná

nini1010
12. okt 2020

Nie je to duch,je to ciarka ktora intenzitou zodpoveda tehotenstvu asi tak 2 dni pred menstruaciou ako pises.Tehotna evidentne si,uz len aby sa to udrzalo.A tie co to vzdavate kvoli tomu ze vas bolia krize,tak vedzte ze to nic neznamena lebo na zaciatku tehotenstva sa zena citi v dnoch ocakananej MS akoby mala prist se vsim vsudy,jedine ze nezacne krvacat.

mamina87
12. okt 2020

@nini1010 však preto čakám čo bude 😁

peti7891
12. okt 2020

Je tam čiarka ja som tiež takto zacinala. A postupne bola tmavšia a tmavšia a teraz som uz 26tt 🙂

deni16
12. okt 2020

@nikiinka hej toto je pekne vidiet..drzim palceky ✊🍀

magdalena1996
12. okt 2020

Ahoj vidíte tam ducha? Mešká mi 2 den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre