Je toto pozitívny alebo negatívny tehotenský test?

monique77
15. sep 2017

Ahojte baby, chcem sa spytat ci toto je moze byt pozitivny test? Alebo nie. Nakolko ked som si ho robila tak bol negativny ale potom asi o 2 hodiny som prisla a uz tam bola slaba druha ciarka. Tak neviem ako to teraz je. Mali ste to takto niektora a boli ste tehotna? Dakujem

monique77
autor
15. sep 2017
erickatt
15. sep 2017

@monique77 ved uz ti inde pisali, ze toto je krasne pozitívne

moonlight1210
15. sep 2017

@monique77 moze byt pozitivny. Ale vyrobca sam pise, ze ak sa objavi pozitivny vysledok po vyse hodine od testovania, hoci povodny vysledok bol negativny, tak moze byt klamlivy.
Tak radsej zajtra skus zase. Alebo az o par dni.

olafienko
19. okt 2017

Nerob si nadeje tento typ testu ma velmi sklamal pred par dnami a pritom sa mi zdala ta ciarka hruba a pekna😔A mne do dvoch minut takato ciarka vybehla... Aj ti ten test ukazem ak chces

olafienko
19. okt 2017

Akurat pozeram ze tebe to vyslo? Tak to gratulujem a drzim palce.. Mne bohuzial nie. Dnes som dostala po 18 dnoch meskania

xxxxxnnnnn
21. okt 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

monique77
autor
21. okt 2017

@olafienko áno vyšlo to, som už v 9tt, takže sa tešíme, a mne tieto testy vždy vusli, takže sú podľa mňa super🙂

nataly00
25. okt 2018

Čo myslíte baby o prvom testiku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre