Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy ísť k doktorovi?

sima018
2. feb 2015

Ahojte, prosím poraďte kedy mám ísť k lekárovi aby už videl či som tehotná alebo nie? Mrcha mi mešká už 5 dní test negatívny :( no aj tu som čítala veľa príspevkov keď boli testy negat. a predsa boli baby tehotné.Príznaky by som už nejaké mala. Ďakujem

sabina1975
2. feb 2015

@sima018 mozes aj teraz ale najlepsie je ist ked meska aspon 14 -21dni ak si tehu tak uz je daco vidiet

barboritta
2. feb 2015

@sima018 mne povedal dr že ak meškajú dni 2 týždne treba prísť. Veď počkaj ešte pár dní, urob ešte jeden test a ak nič nebude na ňom tak by som šla

ivanakal
2. feb 2015

ja by som este pockala. pri prvom tehotenstve mi meskala tyzden ked som isla k lekarovi a on tam nic nevidel.. pockaj mozno este nejake 2 tyzdne..

monicm
2. feb 2015

@sima018 presne ako radia,treba ešte počkať,ak aj tehu si,nič by asi nevidel,minimálne ešte týždeň počkaj.ak sa však snažíte dlhšie a lekár o tom vie,tak mu zavolaj,povie,čo dalej 😉

sima018
autor
2. feb 2015

Dobre baby ďakujem moc 🙂

lazuzi
2. feb 2015

@sima018 ja som úúplne rovnaký prípad... mešká 5 dní,testy nič moc... hrúúza

iwka242
2. feb 2015

Ahoj.. tak mne momentálne meškajú 10 dní.. doktorovi som objednaná v stredu to je za dva dni ...čiže budem mať 12dní meškania a podľa vypočtov budem 5tt + 5deň ......tiež by ma zaujímalo či už môže niečo vidieť alebo nie..celá som nedočkavá :D aj sa teším aj sa bojím aby bolo všetko ok 🙂 ale dufam že už aspoň niečo bude vidno 🙂 ... ale ja som mala testy pozitivne už dva dni pred (ne)očakavanou mrchou.. držím ti palce aby bolo všetko tak ako si praješ 😉

sofiadurovic
2. feb 2015

veru treba počkať mne ani pri jednom nevyšiel test pozitívny pokiaľ mi nemeškala aspoň dva týždne a aj lekár mi to potvrdil až potom trpezlivosť dievčatá držím palčeky 🙂 🙂

libela
2. feb 2015

urobiť si test, a k lekárovi zájsť až v 2 až 4 týždni...

andrea458
2. feb 2015

Ahojte som tu nova bola z vas niektora na IUI?

applede
2. feb 2015

@lazuzi
@sima018 mne meskaju 3 dni...a MOC MOC MOC ich ocakavam ze pridu ... 😕

lazuzi
2. feb 2015

@applede aaale ja nechcem aby prišli :D

applede
2. feb 2015

@lazuzi to mi bolo jasne 🙂 ...a som teraz este na tom opacne a moc ich ocakavam....pripisujem to aj stresom zo soly ....a vsetkemu moznemu ..preco este neprisli 😨

lazuzi
2. feb 2015

@applede u mňa je podivné len to,že meškajú kedže ich mám presné ako hodinky... ale bohvie... už len čakám... lebo som z toho jeleň :D....

applede
2. feb 2015

@lazuzi tak ak ste sa snazili o babo....tak uz len vyckat....a zacat sa ....trosku tesit 🙂 🙂 🙂

lazuzi
2. feb 2015

@applede no,o babo sme sa začali snažiť teraz v januári... tak len vyčkávame.. :D ale naštve ma to
,ked to bude meškať len tak,bezdôvodne :D...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli