Kedy najskôr zistím tehotenstvo?

janicka11
28. apr 2012

mamičky,viem že najskor a najlepšie ho zistím vtedy ked mi začne mrcha meškať,ale zaujmalo by ma či sa to dá zistiť aj skor trošku napríklad Týžden dva po styku alebo tak? emoticon No ja niesom v tom až tak skusena,ako niektoré viete všetko otom..A ešte otázočka kedy su asi najviac plodné dni??Snád vas moje otázočky nebudu moc otravovať díkyyyyyyyy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

nibiru
28. apr 2012

nie neda pretože dva dni po styku pokial nevies presne den kedy mas ovulaciu nemusi bit ani oplodnene a nieje ani uhniezdene aby sa HCG mohlo tvorit samotne oplodnenie moze trvat do 3dni uhniezdenie 5-11 dni u kazdeho individualne a az cca 2-3 den je hcg dostatočne vysoke aby ho najcitlivejsi test zachytil takže to stale vide že spolahlivo testovat možeš cca 14dni od ovulacie teda cca v den meškajucej menštruacie ak si mala ovulaciu skor možes testovat skor ale tym padom su to 2tt tak tolko zistiš samozrejme zalezi aky maš cyklus a to vieš najleosie ty .testy ale na 5den su len na to aby si ich kupila aspon 4-5ks pretože tam mas jasn en napisane ak je test negatyvny opakujte o 24h. tak si zrataj kolkko € minieš ked začneš testovat na 5den a kolko ked v den vynechanej menštruacie?

leeenka26
28. apr 2012

Ahoj k tvojej otazke, skoda ze si neuviedla viac veci, ako napr. ako dlhy mas cyklus? Kedy mavas ovulaciu musis vediet ty, na to ti nikto odpoved neda. Ak mas totiz aj pravidelny cyklus, cize 28. dnovy, este nikde nie je napisane, ze mas ovulaciu na 14. den cyklu, ja napr. pri 28. dnovom cykle som mala ovulaciu raz na 18.ty, raz na 19.ty den cyklu a tak som aj otehotnela. Testovala som s mama testom, ten je najspolahlivejsi a ukazal mi // na 9. den po oplodneni, teda po ovulacii. Ale to je len priklad, cista teoria, v tvojom pripade to mohlo byt uplne inak, preto tazko ti dat na tieto veci co sa pytas odpoved. 😉

aduskatt
28. apr 2012

Tehotenstvo zistis najskor, ked zacne telo produkovat hCG a plodne dni v ramci cyklu mozes mat uuuuuuplne hocikedy.asi si sa nedozvedela, co si chcela, ale je to proste tak.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre