Kedy sa ukáže ľudský choriový gonadotropín?

milagrosss20
21. feb 2012

Ahojte...chcem sa opytat kedy sa ukaze hcg na testiku ked je zena tehotna?pytam sa preto lebo ja som si robila v nedelu test a vysiel mi negativne....a to mi v tedy meskalo 4 den...a dnes je utorok a este mi to meska...chcela by som sa aj opytat mi si s priatelom nedavame pozor tak moze byt ze mu uslo?ale nic nebolo vidno ked to vytiahol... teda ked uz vedel ze bude tak to vytial...no a teraz pred tyzdnom co bola nedela som mala hnedy vytok...ked som bola cikat a utierala som sa tak som mala na papieri hnede miesto bieleho co byva som mala hnedy akokeby hlien,a potom uz poobede tam bola aj krv...a tento stav mi trval az do stredy slabulinke krvacanie....a potom uz nic len pobolievanie v podbrusku ako keby uz som mala a aj lavy asi vajecnik je to je....no ked som bola u gyni v piatok co bol tak mi neurobil zaidne vysetrenie...len ja som sa ho pytala co mam robit ked mi bude meskat ci sa mam testovat a on ze ked do 10 dni nedostanem tak bud test alebo prist na krv na hcg,,,tak a ked som sa teraz testovala som mala negativny test....mam to tak brat ze nic s toho????dakujem pekne...

littlebaby
21. feb 2012

@milagrosss20 pri prvom mi ukazolo uz v ten den ked som mala dostat menzes a pri druhom tiez nejak tak asi 2 dni potom co som mala dostat menzes ale zalezi kedy si otehotnela mohla si aj neskor ako vpolke cyklu

milagrosss20
autor
21. feb 2012

praveze mi sme sa ani nesnazili pretoze si dava vzdy pozor...tak neviem ci vobec som tehotna...a ako hovorim mala som aj to spinenie...mozem to povazovat za imp.spinenie alebo ze mam zapal?

milagrosss20
autor
21. feb 2012

prosim vas napiste mi co najviac skusenosti s tymto...dakujem vvelmi pekne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre