Kedy sa vam ukázal pozitívny tehotenský test?

ladyandy
25. jún 2018

Ahojte baby, dnes mam 29 DC menzes nikde, tak som spravila test teraz poobede, ked som prisla z prace a negativny. Robila som test aj 25 DC - po vyschnuti bolo vidiet slabulinky naznak druhej ciarocky a teraz nic :( je mozne, ze som tehu? Ako vam ukazali testy? Stalo sa vam, ze rano ste mali dve a poobede uz iba jednu / ? Moc by som chcela babo...alebo je to ozaj skoro? Cykly mavam 30 dnove, akurat min.mesiac mi meskali asi týždeň.. to ale mavam tak kazdy 4-5 mesiac...

arcanne2
25. jún 2018

Mne vyšla slabšia ciarka,ale viditeľná až po 4 dňoch meškania 🙂

kikulienkadd
25. jún 2018

Skús zajtra testovať ranný moč. Mne sa ukázala 2.čiarka 14.deň po ovulacii.

ladyandy
autor
25. jún 2018

@arcanne2
@kikulienkadd dakujem babulky, zasa trochu nadeje 🙂 min. Mesiac som sa citila uplne inak... nafuknuta, bolesti brucha, prs - tak som to hrozne pripisovala tehu... ale teraz si predstavte, ze nic.. ani brucho neboli, ani prsia, proste nic.. ziadne priznaky na MS nemam 😐 ba dokonca som mala taky vnut.pocit, ze sa to podarilo...

lulukaka
25. jún 2018

Mne ovulacny test ukazal skor ako tehu

hettinka
25. jún 2018

Mne v deň meškania už ukázalo pekné //, ale robila som si ráno.

ladyandy
autor
25. jún 2018

@lulukaka ovu testy som nikdy nerobila. Vlastne ani neviem ako funguju a kedy mam presne ovulaciu... len si myslim -podla vytoku...

kikulienkadd
25. jún 2018

@ladyandy ja som mala 3 dní pred ms strašný pms syndróm,doslova kŕče,v deň keď som mala dostať to prestalo,tak som testla a bolo jasné... Držím palce 🍀

ladyandy
autor
25. jún 2018

@hettinka skusim aj ja este zajtra rano.. 🙂

monika2101
25. jún 2018

ja som dnes 10dpo ale nebol ranny :/

ladyandy
autor
25. jún 2018

@monika2101 na tom negative sa mi cosi zda 🙂

arousa
25. jún 2018

@ladyandy po vyschnutí už nesleduj, nanajvýš do piatich minút; mne vyšiel pozit. test tri dni pred očakávanou ms

monika2101
25. jún 2018

@ladyandy uvidime o 2 dni 🙂 ms ma prist/neprist vo stvrtok 🙂

ukulela
25. jún 2018

@ladyandy prve tehotenstvo - v den meskania negativny, pozityvny tyzden po - ale skor som nerobila, druhe tehotenstvo - testovala som az dva dni po meskani a pozit. treba co najcitlivejsi test (nie 25, ale 15 aleboo aj 10 tych neviem coho jednotiek 🙂 a testovat z ranneho.

nikol26692
25. jún 2018

Ahoj mne ukazal hned v prvi den meskania menzesu..... 😁😁😁

ladyandy
autor
25. jún 2018

@ukulela zase slova do ,,boja,, dakujem 😘 mam 10tkove testy, ine ani nekupujem 🙂 tak este to nevzdavam

ladyandy
autor
25. jún 2018

@monika2101 drzim palceky 🙂

ukulela
25. jún 2018

@ladyandy ak to co i len troska vydrzis, netestuj kazdy den, úpckaj aspon kazdy druhy ... lepsi vacsi odstup.

ladyandy
autor
25. jún 2018

@ukulela v pohode vydrzim 🙂 dufam teda 😂

arcanne2
25. jún 2018

@ladyandy ja keď som bola tehotna som ziadne priznaky nemala :D

ladyandy
autor
25. jún 2018

@arcanne2 tak to ma tesi, lebo vravim, ze ja vobec...ani jeden naznak toho, ze by som mala dostat a to mna vie brucho bolet aj dva tyzdne pred... mavam strasne bolesti...

arcanne2
25. jún 2018

@ladyandy ja som mala to iste,nič ma nebolelo. Ale u mna zial tehotenstvo nedopadlo dobre,tak ti budem drzat palce ;)

ladyandy
autor
25. jún 2018

@arcanne2 dakujem, verim, ze sa podari 🙂 aj ked tie testy ma tusim skusaju 😂😂😂

arousa
25. jún 2018

@arcanne2 ze vraj to nie je dobré, keď žene nič nie je

arcanne2
25. jún 2018

@arousa to si take blbe reci že to nie je dobre,kazde tehotenstvo je individualne, to že moje nedopadlo dobre neznamena že aj tvoje tak skonci.vobec necitaj žiadne diskusie,fora a pod.zbytocne sa znervózňujes.so stupajucim hcg prídu aj príznaky,neboj nič , nestresuj sa, budem na teba myslieť

vandica
25. jún 2018

Ja som robila test deň pred tým ako som mala dostať MS a už vtedy som mala čiarku. O dva dni bola silnejšia, a na ďalší den už to bolo jasné na miliooon percent, taká bola silná čiarka. Ale prsia som mala naliate a brutalne ma boleli tyzden pred MS, presne ako keby som ju mala dostať. No ja som asi tyzden po styku vedela, že som tehotna. Aj ked fyzicky mi ešte nič nebolo, ale to taký ten náš inštinkt. Presne ako píšeš ty, že vnútorný pocit. Držím palce, daj vedieť 🙂

ladyandy
autor
25. jún 2018

@vandica urcite budem pisat 🙂 stale verim, ze este nie je po vsetkom a o par dni sa objavi aj druha ciarka 👣

terez01
25. jún 2018

Ja som mala pekne 2ciarky už 24den cyklu. Vraj som otehotnela na 11.den

ladyandy
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arousa
25. jún 2018

@arcanne2 netvrdím, že tomu verím, aj napriek tomu, že som už raz potratila, viem, že bol inde problém. Sčasti ale na tom môže byť niečo pravdy

arcanne2
25. jún 2018

@arousa moja sestra je napr.v 13 tt, tiež nema ziadne priznaky,cvici a funguje ako doteraz,okolo 10tt mala taku prechodnú unavu, inak je všetko ok. Myslim že to je zbytocne stresovanie.aj keby to bola pravda autorka prispevku to nijako nezmeni,jedine jej to uškodí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre